Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Wiedziałam, że to żart, wiedziałam! :mad: :lol:

[quote name='komar']wasze zachowanie zostanie ukarane;P

przez zlot bedziecei chodzic ze mna na zaprawy poranne, rozplywanie;P potem biegac do sklepu po zakupy dla domku nr 1 i 2 i bedziecie przychodzic na machniecie malutkim placem u nogi:D:D:D:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
O tak, chętnie skorzystam z usług, może to być moja noga. :cool3: :p

[quote name='gops']kto mi powie ile to pierwiastek z 346 :roll: niemam takiego kalkuratora i zakazdym razem wychodzi inaczej :roll:

a zgodnie z tematem po moich obliczeniach co do wyjazdu wychodzi ze jedzie okolo 75 osob i okolo 65 psow...w tym okolo 10 osob niepelnoletnich :razz:[/quote]
Sporawo, chyba nie będę mówić Pani z ośrodka ile będzie psów. :-o :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Aneta troszkę późno to mówisz... potwierdziłaś domek, mówiłaś pod koniec marca,że wpłacisz tylko do poczty nie możesz dojść. No i teraz zrobiłaś nas w balona... sorry ale zapisałaś się dość dawno, i nagle zmieniasz zdanie a po to pytaliśmy czy aby na pewno potwierdzić domek:shake:[/quote]
Kochanie,wszystko byłoby ok.
Gdyby nagle Kora nie dostała alergicznego zapalenia skóry :/
uwierz Mi,że ja nagle nie zmieniam zdania od zachcianki :/
zwłaszcza ze mam zimny namiot,i spanie w nim w zeszły zlot to była dla mnie tragedia.
a Teraz nie dosc ze jada sama to jeszcze z Korą,ktora mało grzeje ^^'
Tak nawiasem,mała czuje sie dobrze,wygryzła sobie 2 paski na tyłku,goji się,omija veta z daleka,a moj portfel schudł znacznie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']Kochanie,wszystko byłoby ok.
Gdyby nagle Kora nie dostała alergicznego zapalenia skóry :/
uwierz Mi,że ja nagle nie zmieniam zdania od zachcianki :/
zwłaszcza ze mam zimny namiot,i spanie w nim w zeszły zlot to była dla mnie tragedia.
a Teraz nie dosc ze jada sama to jeszcze z Korą,ktora mało grzeje ^^'
Tak nawiasem,mała czuje sie dobrze,wygryzła sobie 2 paski na tyłku,goji się,omija veta z daleka,a moj portfel schudł znacznie..[/quote]

no kurcze faktycznie to problem oby sie korze polepszyło bo przeca piekna to dziewczyna ;)

Link to comment
Share on other sites

jeju mnie nie było zaledwie od wczoraj wieczora a już tyle mam do nadrobienia. Ja wam powiem, ze się wkręciłam :oops:

Ale fajnie, że tyle ludziów i psów będzie. :multi: Muszę sobie dokupić karte do aparatu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']no kurcze faktycznie to problem oby sie korze polepszyło bo przeca piekna to dziewczyna ;)[/quote]

no już kobitka,8 lat stukneło w styczniu ;) a za 11 dni stuknie 8 lat jak jest u mnie:) Ale goji sie ladnie,już strupki są ;)

Apropo,rozmawiałam wczoraj z mamą,moja mama bardzo sie upiera,ze skoro jade sama,to ona wplaci mi za domek,ale dopiero wtedy jak dostanie rozliczenie czyli pod koniec kwietnia,jednak wole zeby nie wynikły zadne znowu spory,wiec narazie pozostaje przy namiocie,a potem wysle calosc na konto.Mam nadzieje ze rozliczenie przyjdzie szybko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']kurde szkoda bo juz te 50 zł z Rose byśmy cos wykombinowały :diabloti::multi:[/quote]
dziołcha, jak rose sie z Tobą podzieli zaliczkami to załatw coś po cichu dla mnie:diabloti: w końcu nie na darmo Ci baloniki przysłałam:eviltong::diabloti:
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']tak ja juz w zyciu sie dośc nauczyłam przez całe 25 lat w szkole -matko jedyna :shake: teraz czas na młodzież - do nauki !!!! :diabloti:[/quote]
:mad::-x:evil::grab::mad:


Ehh 124 dni.. czy ja sie w koncu dowiem czy jade czy nie? xD
:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...