Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='KaRa_']Przecież widać tam moje ramie więc starczy,a Olek wie dobrze jak wyglądam:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Ale to też chodzi, żeby inni Cię poznali:eviltong: i ewentualnie zrezygnowali ze zlotu jak im sie nie spodobasz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']Olek się przejęzyczył
chya 1 piękność
możesz sie pobujac z moim meżem on tam towarzystki jest -byle mi go na noc przykulasz do domku :evil_lol:[/quote]

Oj ja bym na Twoim miejscu męża tak chętnie Olkowi nie pożyczała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']to moze zrobiep poprawke:P Czy bede musial cicho grać i śpiewać??:D:D
Zawqsze moge wziasc 2 gitary;)[/quote]
Będziesz musiał grać i śpiewać szeptem. :cool3:

[quote name='komar']swietowalismy moja jutrzejsze urodziny:cool3::cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Uuuuu, Ty staruchu. :eviltong:
[URL]http://i116.photobucket.com/albums/o39/karatc1/domowka/domowka2.jpg[/URL]
Aż Ci język pozieleniał ze starości. :lol:

[quote name='gops']:) ehh czuje sie przy was tak mlodo :razz:
czy na zlocie nikt mnie nie zabije jak kella bedzie miala dlawik albo kolce? :roll: a i mam rozumiec ze kaganiec obowiazkwy? nawet jesli niebedzie trzeba uzywac :razz:[/quote]
Kaganiec obowiązkowy choćby z tego względu, że jedziesz pociągiem. ;)
A jeśli chodzi o ciągnięcie to zamiast kolców lub dławika polecam halti lub szelki Easy Walk. :cool3:

[quote name='gops']kolce bo strasznie ciaga :) a kaganiec na wszelki wypadek niezawsze wszystkie psy sie lubia wiec moim zdaniem powinny byc kagance jakby co nawet jak niebeda potrzebne
kella akceptuje wiekszosc psow zadko cos jej nie pasuje a najczesciej bulle

ile bedzie bulli na zjezdzie? :)[/quote]
Bulli chyba nie będzie wcale, a przynajmniej nie kojarzę. ;)

[quote name='Junka']A i ja jak można zapisałabym się na koszulke zlotową tylko nie wiem ile ona?!![/quote]
Koszulka w zeszłym roku kosztowała 35 zł. W tym pewnie będzie podobnie. ;)

[quote name='Izabela124.']ej no gaduly, nie gadac tyle[/quote]
I kto to mówi?! :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Oj ja bym na Twoim miejscu męża tak chętnie Olkowi nie pożyczała:evil_lol:[/quote]
myśle że obroni się zreszta jeszcze Olek nie wie zkim ma do czynienia
mój choip Waży 100 kg -spija sie po 3,5 piwkach a dokulać go do domku oj Oluś by miał problem-chyba że biba pod moich domkiem blisko
konkretnie wypic jezeli byś chciał to możesz zapytać sie mojego lubego czy mnie puści :):):diabloti::evil_lol::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']zmiencie mi na namiot..^^'[/quote]
Aneta troszkę późno to mówisz... potwierdziłaś domek, mówiłaś pod koniec marca,że wpłacisz tylko do poczty nie możesz dojść. No i teraz zrobiłaś nas w balona... sorry ale zapisałaś się dość dawno, i nagle zmieniasz zdanie a po to pytaliśmy czy aby na pewno potwierdzić domek:shake:

Link to comment
Share on other sites

Asia & Ginger taaa nie puszcza mnie pociagiem..zawioza mnie rodzice i przy okazji pogadaja z kims tzn zapewne z toba :diabloti: kaganiec i tak wezme na wszelki wypadek , dobrze ze nie bedzie bulli kella nie wszystkie toleruje :roll:


edit: a jak to bedzie mniejwiecej z psami tzn chodzi mi o to czy wiecej duzych czy malych bedzie? bo niewiem czy brac bastera..on ma 10 lat a w sierpniu bedzie mial prawie 11 i ma padaczke ...on jest za mna bardzo i niewiem jak zareaguje jak wyjade bez niego ale tez boje sie jak zareaguje na tyle psow..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']więcej stron nie dało się zapisać? :evil_lol::diabloti::mad:[/quote]

A dało tylko że mi się spać chciało:eviltong:

A teraz dalej składać wszyscy życzenia Komarkowi:eviltong:

:BIG::new-bday::tort::new-bday::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']
20. Wszystkie psy na zlocie muszą być odrobaczone oraz posiadać aktualne szczepienie przeciw wściekliźnie [COLOR=Red][B]A WŁASCICIELE?:roll:[/B][/COLOR]
22. Nad wodę aby popływać chodzimy w większych grupach i pilnujemy aby nikt się nie utopił [B][COLOR=Red]najlepiej używając smyczek i obróżek:diabloti:[/COLOR][/B]
[/quote]

Uważam, że to jest ZLOT i każdy jest odpowiedzialny za swoje skaleczenia, wyczynki i uczynki. Kultura wymaga np:

[quote name='KaRa_']
6. Nie prowokujemy psów do agresywnych zachowań
7. Wszyscy szanujemy każdego w koło, nie kłócimy się ani nie wyzywamy się nawzajem
9. My sami nie wyrządzamy szkód w ośrodku oraz innym osobom
18. Nie krzyczymy, starajmy się utrzymać ciszę w ośrodku
21. Szanujemy prywatność innych zlotowiczów
23. Nie robimy sobie głupich żartów nad wodą [U]nie topimy[/U] nikogo ani nie zmuszamy pływać na głęboką wodę[/quote]

[CENTER][SIZE=3][B]ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY KULTURALNE I ODPOWIEDZIALNE wraz z umiejącymi funkcjonować w społeczeństwie czworonogami;).

[/B][/SIZE][LEFT]Czy tak?:roll:
[/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...