Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

i nastepny problem odemnie z miasta nikt nie jedzie..czy do sierakowa jezdzi jakis autobus albo chociaz z poznania czy cos jedzie jakbym z pociagu wysiadla w poznaniu :roll: jeszcze jutro pogadam z nimi i napisze narazie zgadzaja sie prawie calkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']Po pierwsze to nie życzę sobie takich komentarzy.
Nie rozumiem Twój pies Cię pogryzł, a ty sie z tego śmiejesz ?
Co ma rotek do agresji ?
Czytałam u Ciebie na photo blogu, że jednego psa juz oddaliście z powodu agresji.
'Bokserke' też oddacie ?[/quote]
Noi kto zaczyna ja:mad:? Weś dziewczyno odejdź wogóle od takich myśli:angryy:! A o tamtym psie to on zaczoł siatki przegryzać wpadł już kiedyś pod samochód bo poleciał! Zgubił się raz..........:-(A co ja Ci będe gadać wogóle moja sprawa nie twoja:mad::angryy: a to pisałam dla dogomaniaków żeby sobie niepomyśleli czegoś z przeczytania twojego komentarza!!!!!!:angryy:
Iza13 już niemoge kto mi pomoże!:-( Skończ już!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Noi kto zaczyna ja:mad:? Weś dziewczyno odejdź wogóle od takich myśli:angryy:! A o tamtym psie to on zaczoł siatki przegryzać wpadł już kiedyś pod samochód bo poleciał! Zgubił się raz..........:-(A co ja Ci będe gadać wogóle moja sprawa nie twoja:mad::angryy: a to pisałam dla dogomaniaków żeby sobie niepomyśleli czegoś z przeczytania twojego komentarza!!!!!!:angryy:
Iza13 już niemoge kto mi pomoże!:-( Skończ już!:angryy:[/quote]
Mogła byś pisać bardziej... sensownie? Jak Twoja sprawa to po co w ogóle zaczęłaś? Najpierw pomyśl potem pisz...
Kurcze nie rozumiem... ona może na zlot jechać a ja nie bo za młoda?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']i nastepny problem odemnie z miasta nikt nie jedzie..czy do sierakowa jezdzi jakis autobus albo chociaz z poznania czy cos jedzie jakbym z pociagu wysiadla w poznaniu :roll: jeszcze jutro pogadam z nimi i napisze narazie zgadzaja sie prawie calkiem[/quote]
Z Poznania masz PKS a ten worzec jest przy PKP;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Noi kto zaczyna ja:mad:? Weś dziewczyno odejdź wogóle od takich myśli:angryy:! A o tamtym psie to on zaczoł siatki przegryzać wpadł już kiedyś pod samochód bo poleciał! Zgubił się raz..........:-(A co ja Ci będe gadać wogóle moja sprawa nie twoja:mad::angryy: a to pisałam dla dogomaniaków żeby sobie niepomyśleli czegoś z przeczytania twojego komentarza!!!!!!:angryy:
Iza13 już niemoge kto mi pomoże!:-( Skończ już!:angryy:[/quote]
Jak tak dalej będziesz pisać nikt Ci nie pomoże. Aha i drugi raz polecam mozille firefox.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Mogła byś pisać bardziej... sensownie? Jak Twoja sprawa to po co w ogóle zaczęłaś? Najpierw pomyśl potem pisz...
Kurcze nie rozumiem... ona może na zlot jechać a ja nie bo za młoda?:roll:[/quote]
Co ja zaczełam tą sprawe z Morusem? Czy Iza13 ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']To prosze mnie wypisać niema co, nikt mnie niechce z innych powodów i z powodów że mam 11 lat a Asia ma marne 12 lat co tak dużo??? I ona może jechać![/quote]
Nikt nie mówi że nie masz jechać, ty;lko ktos wyraził zdanie z którym nawet się zgodzę. Są tam ludzie co piją alkohol, nieraz większych ilościach są najróżniejsze tematy do rozmów niektóre tabu jak na wiek 11lat:evil_lol: Możesz jechać nikt Cie nie wygania. Twój wybór czy chcesz jechać czy nie, czy wolisz sie na nas obrażać,że piszemy prawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Co ja zaczełam tą sprawe z Morusem? Czy Iza13 ???[/quote]
Co chwila temat zmieniasz ... raz o seterach a teraz o Morusie...:roll:

Ehh szkoda gadać...

-------------------------
Idę dalej rodziców męczyć...żeby mnie na zlot puścili:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Co ja zaczełam tą sprawe z Morusem? Czy Iza13 ???[/quote]
Dobra już koniec tego tematu, bo już mi się krew zalewa bo teraz probujesz dalej ciagnać ten temat świadczący o głupocie. A jak chesz na PW pisz sobie o tym ale już nie na tym watku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Ok skończmy! Zobaczyłam pięknego pieska na dogo sarenke! Ma ok. roku i jest śliczna!!!![/quote]

Najlepiej zakończyć temat.

To wątek o zlocie.

Dlatego ja rozpoczynam kolejny temat już na temat :loveu:

Jednak jest to raczej błaganie.

[SIZE=4][B][U]Kto pociągiem jedzie z Katowic?[/U]
[/B][/SIZE]
Tyska ekipa ma małe problemy z dojazdem, a to z tego powodu, że znajduje się w niej 5 osób niepełnoletnich, 5 psów i tylko jedna osoba pełnoletnia.
Na pociąg nie mamy szans.
Wymyśliłam sobie, że ja pojadę samochodem wezmę jednego niepełnoletniego (najbardziej niegrzecznego) ze sobą, ile się da bagaży i cztery psy.
Jednak cztery niepełnoletnie osóbki (grzeczne i dobrze wychowane) + chyba jeden pies chętnie by się do kogoś "przytuliły w pociągu".
Zaręczam, że to grzeczne istoty.
Czy ktoś pełnoletni jedzie pociągiem z Katowic na zlot?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Ja jadę z Cieszyna pociągiem z psem więc zapewne czeka mnie przesiadka w Katowicach albo BB więc mogę tam na jakąś młodzież mieć oko :eviltong:[/quote]

[SIZE=4][B][U]Było by super.[/U]:loveu:[/B][/SIZE]
Miałabym wtedy niepełnoletnich z głowy.:cool3:
Pozostaje jeszcze tylko sprawa jednego psa, a dokładniej owczarki Dianeczki.
Jako niepełnoletnia osóbka Dianeczka nie może go przewozić pociągiem.
Zastanawiam się czy jak rozłożę tylne siedzenia w Tico to zmieszczę tam owczarkę, chyba dwa beagle i dwa niewielkie wielorasowce + z przodu ja i Dawix.

Co o tym sądzicie?

Tylko w razie czego to mi się tu nie śmiać z moich kombinacji.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...