Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='BORA']
Poza tym nie jestem organizatorem, ale uważam, że osoby, które mają 11 lat nie powinny się wybierać na zlot. Takie jest moje zdanie i nie boję się go wyrazić. 15,16 lat i więcej to już może być, ale nie 11 letnie dziecko :shake: Po prostu sobie tego nie wyobrażam....że miałyby być na zlocie osoby, które dzieli ode mnie ponad dekada..... Może jestem niesprawiedliwa, ale mi takie coś nie odpowiada.[/quote]


No masz rację, rodzice nie powinni puszczać tak młodych osób ;D
Ja to co innego, mieszczę się w Twojej normie =)
I mam pytanie, chociaż może zostać niezauwazone w tym wielkim offtopie - czy jedzie duzo osób niepełnoletnich, powiedzmy 15-17-letnich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']No masz rację, rodzice nie powinni puszczać tak młodych osób ;D
Ja to co innego, mieszczę się w Twojej normie =)
I mam pytanie, chociaż może zostać niezauwazone w tym wielkim offtopie - czy jedzie duzo osób niepełnoletnich, powiedzmy 15-17-letnich?[/QUOTE]

Mongrel, z Tychów będą conajmniej 3 takie osoby- Mada:), Arlene, Dawix.
Ja i brat Mady mamy po 14 lat. Nie mieścimy sie w normie :eviltong:
Z tego co wiem Izabela124. też ma 16-15 lat?

Link to comment
Share on other sites

Dogomaniaki bardzo Was proszę wyluzujcie, jeżeli Gosia ma jedenaście 11 lat to trzeba jej wiele rzeczy wytłumaczyć, a nie zniechęcać.

Przez swoje zachowanie możemy albo zyskać przyszłą wspaniałą dogamaniaczkę, albo zniechęcić młodą osóbkę, która kiedyś może nam pomóc w ratowaniu zwierząt i tłumaczeniu innym, dlaczego wg nas RASOWY = RODOWODOWY.

TO MY JESTEŚMY DOROŚLI I TO MY DAJEMY PRZYKŁAD!

Gosiu wybacz dziewczynom, spotykają się z ogromną ilością psich nieszczęść i ciężko im zrozumieć, że ktoś może nie zdawać sobie sprawy jaką krzywdę robi się psom rozmanażając nierasowe psiaki.

Jeżeli pojedziesz na zlot to się przekonasz, że dogomaniaczki i dogomaniacy to nie tylko maniacy na punkcie zwierząt, ale i fajni ludzie. NAPRAWDĘ.

Link to comment
Share on other sites

To fajnie =) będzie z kim pogadać (bez obrazy dla starszych ;D), a jak Wasi rodzice na to? Puszczą Was bez oporów? Czy ktos jedzie z "obstawą"? ;)
I może pytanie do Wrocławiaków i Asii z Rawicza ;) jak dojedziecie na zlot? Ma ktoś może wolne miejsce w samochodzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Dogomaniaki bardzo Was proszę wyluzujcie, jeżeli Gosia ma jedenaście 11 lat to trzeba jej wiele rzeczy wytłumaczyć, a nie zniechęcać.

Przez swoje zachowanie możemy albo zyskać przyszłą wspaniałą dogamaniaczkę, albo zniechęcić młodą osóbkę, która kiedyś może nam pomóc w ratowaniu zwierząt i tłumaczeniu innym, dlaczego wg nas RASOWY = RODOWODOWY.

TO MY JESTEŚMY DOROŚLI I TO MY DAJEMY PRZYKŁAD!

Gosiu wybacz dziewczynom, spotykają się z ogromną ilością psich nieszczęść i ciężko im zrozumieć, że ktoś może nie zdawać sobie sprawy jaką krzywdę robi się psom rozmanażając nierasowe psiaki.

Jeżeli pojedziesz na zlot to się przekonasz, że dogomaniaczki i dogomaniacy to nie tylko maniacy na punkcie zwierząt, ale i fajni ludzie. NAPRAWDĘ.[/quote]

Masz rację... Przyznaję wymknęły mi się trochę z pod mojej kontroli słowa, ale ja już z Gosią rozmawiałam na ten temat, tłumaczyłam...

Ale cieszę się, że zmieniła zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']To fajnie =) będzie z kim pogadać (bez obrazy dla starszych ;D), a jak Wasi rodzice na to? Puszczą Was bez oporów? Czy ktos jedzie z "obstawą"? ;)
I może pytanie do Wrocławiaków i Asii z Rawicza ;) jak dojedziecie na zlot? Ma ktoś może wolne miejsce w samochodzie?[/QUOTE]

Ja się wybieram z tyską ekipą, więc problemów nie było. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

juz prawie wszystko zalatwilam na jakies 90% jade z kolezanka ja mam 16 lat ona 18 , jeszcze tylko dluga rozmowa z rodziciami bo boja sie puscic mnie pociagiem a mam ponad 350km do sierakowa i jutro sie okaze czy jade ;) jestem dobrej mysli :roll:

Link to comment
Share on other sites

To ja jeszcze na momencik wrocę do gossi i jej pomysłu. Kilka lat temu, jako 10, 11, 12 - latka, sama planowałam, by mój kundelek był tatusiem.
Wiele czytalam, masę czasu spędzałam na dogomanii i krok, po kroczku poznawałam na czym to wszystko polega. Dzięki dogomaniakom mój pomysł odpłynął w zapomniane (na szczęście). Potrzebowałam jednak czasu i dogomanii, bym doszła do wniosku, że rozmnażanie kundelków jest kompletnie niepotrzebne, a wręcz szkodliwe dla tych bezbronnych zwierzaków. Dzięki forum zostałam uświadomiona o potrzebach zwierząt, o tym, jak wiele ich cierpi, nie ma domu. Teraz, po paru latach styczności z kynologią wiem, jak bardzo byłam nieuświadomiona i jestem wdzięczna dogomaniakom, że to zmienili! :loveu:
Gossiu, mam nadzieję, że przemyślisz poważnie nasze wypowiedzi, przeanalizujesz je wraz z rodzicami i dojedziecie do wniosku, że jednak nie warto rozmnażać kundelki (nierodowodowe psiaki). Myslę, że Ty również potrzebujesz czasu i wielu przemyśleń oraz uświadomienia ze strony nas - dogomaniaków. Trzymam mocno kciuki, za Twoje przemyślenia i podziwiam Cię za zainteresowanie psami, bo to cudowne stworzenia. Wielu rzeczy musisz się jeszcze nauczyć, zrozumieć i wierzę, że skończy się to tak, jak w moim przypadku! :cool3: Trzymam za Ciebie kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']Dianeczka ma 13 lat.
Ale biorę ją pod swoje duuuuże skrzydła, pod którymi zmieszczą się jeszcze Mada lat 16, Arlenka lat 16, Dawix lat 16 i Łukasz lat chyba 14.[/quote]
a ja?:oops::razz:

Gosi odpowiedzi mnie dobijają i nie komentuje tego tematu.. naprawdę temat zlotu jest dużo ciekawszy :D

Link to comment
Share on other sites

No, macie rację, dziękuję, że nas przyhamowałyście... Tak się można odnosić do dorosłego albo cholernego pseudohodowcy, który nic nie rozumie... Mada, ja kiedys planowałam wyhodować nową rasę psa, m.in. długowłosego mopsa i teriera polskiego ;P... Ale to teraz jest smieszne ;) ;) ;)
Głupio mi troche po tych Waszych wypowiedziach... Dałam się ponieść emocjom... Już więcej nie będę..........
[COLOR=purple][B]Ale nadal sądzę, że rozmnażanie nierasowych psów jest głupotą[/B][/COLOR][COLOR=purple][B]!!!!![/B][/COLOR]
[B][/B]
[COLOR=black];)[/COLOR]

Ale fajnie, że tyle Was będzie... Moja mama się trochę obawia, że nie będzie opiekuna, jak na obozie czy wycieczce... W sumie to ona będzie za mnie odpowiedzialna i baaardzo się martwi....

To będzie miał ktoś z Wrocka wolne miejsce? A może pociągiem jakaś grupę zbierzemy? Do sierpnia niby duzo czasu, ale zleci nie wiadomo kiedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']
Ale fajnie, że tyle Was będzie... Moja mama się trochę obawia, że nie będzie opiekuna, jak na obozie czy wycieczce... W sumie to ona będzie za mnie odpowiedzialna i baaardzo się martwi....
[/quote]

powiedz mamie, że czas najwyższy się usamodzielnić i za siebie odpowiadać:eviltong:

[QUOTE]jeszcze tylko dluga rozmowa z rodziciami bo boja sie puscic mnie pociagiem a mam ponad 350km do sierakowa i jutro sie okaze czy jade[/QUOTE]

ja do Morska miałam 500km;) a na swój I zlot jechałam mając bodajże...14 lat:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']
Chce mieć malutkie Seterki dla mnie! Niebęde sprzedawać! Bo jeszcze mój wójek chciał! On jest leśniczym!

[B] Ej jak nieumiecie czytać[/B] to nieczytajcie! Napisałam że moja Bokserka mnie przewaliła i zaczeła gryźć jest agresywna! To napisałam dla śmiechu że po Rottweilerze ! Chyba wiem jak wygląda Bokser!![/quote]

Po pierwsze to nie życzę sobie takich komentarzy.
Nie rozumiem Twój pies Cię pogryzł, a ty sie z tego śmiejesz ?
Co ma rotek do agresji ?
Czytałam u Ciebie na photo blogu, że jednego psa juz oddaliście z powodu agresji.
'Bokserke' też oddacie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mongrel']
Ale fajnie, że tyle Was będzie... Moja mama się trochę obawia, że nie będzie opiekuna, jak na obozie czy wycieczce... W sumie to ona będzie za mnie odpowiedzialna i baaardzo się martwi....

To będzie miał ktoś z Wrocka wolne miejsce? A może pociągiem jakaś grupę zbierzemy? Do sierpnia niby duzo czasu, ale zleci nie wiadomo kiedy...[/quote]
Moja mama też się martwi i teraz doszła do wniosku, że jedzie ze mną :p
Z Wrocka to ja jadę, ale w aucie już nie będzie miejsc:roll:

[SIZE=1][COLOR=LightBlue]Nie chce mi się komentować wypowiedzi gossi.

[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...