Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='orzech']kazde zlecenie traktuje indywidualnie i wiele czynnikow ma wplyw na cene :evil_lol:
ale dla dogomaniakow sa duze znizki wiec prawie za darmo :lol:[/quote]
Ooo to na zlocie ja i Rose naślemy Ciebie na komara:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a no fakt zapomnialem :lol:
pomimo tego, ze moja oferta jest bardzo bogata, wykonuje tez specjalne zlecenia na zamowienie... wiec nie powinno byc zadnych problemow ;)
ps. chwile po ogloszeniu telefon nie przestaje mi dzwonic :D
nie wiedzialem, ze dogomaniacy sa az w takiej potrzebie :P
zapowiada sie pracowity tydzien :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Asiuniu późno ale wcześniej nie mogłam

Życzenia już Ci na pewno składali
twarz twoja była uśmiechnięta
ale jest jeszcze jedna osoba,
która o Tobie pamięta
Ona właśnie Tobie życzy
wiele szczęścia i słodyczy
wiele wspomnień, miłych wrażeń
i spełnienia wszystkich marzeń :loveu:[/quote]
Dzięki Pati. :loveu:

[quote name='gossia']Mama oglądała detektywów mówi że niewie czy mnie póści bo ktoś mnie porwie zabije! Oj mówi że jedzie ze mną! Ja niechce!!!! NAjlepiej by było z nią pogadać......
A czy pani Asia@Ginger mogła by zadzwonić do mamy i pogadać plissss.....
i jeszcze ktoś bo jednej osobie nieuwierzy!!! A może pani KAra??? Niewiem i niemam pojęcia!!![/quote]
[B]Gossia, a pomyśl, czy będzie ktoś na tyle odważny, żeby wejść na teren ośrodka, w którym jest ok. 50 psów. :cool3: :evil_lol:[/B]
[B]Może to jest dobry argumant na rodziców.[/B] :cool3:
[B]Poza tym ośrodek na noc jest zamykany.[/B] ;)

[quote name='Asia&gordonisko']Czuję dokładnie to co Iza:evil_lol:
Jest krok do przodu Mama powiedziała, że mam jeszcze z tatą pogadać, a za którymś tam razem na pewno go namówię:lol: A nawet jeśli nie, to mama na pewno pogada z tatkiem na ten temat
Czyli mama się zgadza:lol:
Tata... namówię [/quote]
No to trzymamy kciuki. :thumbs:

[quote name='AgaCzips']wyczuwam aluzje:diabloti:[/quote]
Ależ skąd, nie miałam nikogo konkretnego na myśli. :eviltong:

[quote name='Patikujek']Asiu a czy ja też muszę ci moje dane podawać?? :eviltong:[/quote]
Ależ oczywiście. :cool3:

[quote name='komar']no myśle że Orzech przekona tych rodziców:diabloti::evil_lol:

no właśnie... Ja tez musze dane podawać??[/quote]
Twoje już mam, od KaRy. ;)

[quote name='virginia']Czy może przypadkiem:cool3: nie będzie ktoś przejeżdżał przez Bydgoszcz????[/quote]
Z Bydgoszczy jedzie [B]Estera[/B]. ;)

[quote name='orzech']Rodzicie nie pozwalają Ci jechać na zlot? Bije Ciebie kolega ? Zostałeś kolejny raz opluty ? W interesach ktoś Ciebie wykiwał ? A może chciałbyś zyskać respekt na dzielnicy ? Chcesz spowodować u kogoś trwały uszczerbek na zdrowiu ? Nie wiesz, co masz zrobić ? Napisz, zadzwoń, powiedz, przyślij gołębia, przekaż info pocztą pantoflową.O każdej porze dnia i nocy.. ________________________________POMOGĘ_________________

Przekopy, kopy, klapsy, przekładanie przez kolano, poniżania,psychiczne znęcanie, oklepy, sklepy, cygańskie solo, odzyskiwanie długów, karczycha, blachy, muki, mięśniaki, lans, bicie pięśćią, bicie pięścią w stół, liście, bicie bez okazji, przejazdy BMW, wrzuty do bagażnika wraz z wyciąganiem, wjazdy na chate, łamanie desek, bicie szyb głową jak i kończynami, kruszenie betonu piszczelami, jedzenie szkła i gwoździ, tulipany, nauka kopania grobów, kopanie grobów i grobowców, nauka zsypu ziemi na ciało, podtopienia, groźby słowne, rzucanie obelg, w stroju dresa jak i również w garniturach, dżinsach, na każdą okazję odpowiedni strój i charakteryzacja.
_Pełen profesjonalizm. Rabaty dla stałych klientów, zniżki studenckie, raty bez żyrantów. Na jesień rabaty na liśćie !!![/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
[B]Orzech[/B] jesteś nie do podrobienia. :cool3: :loveu: :p :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Jak dla mnie to już pachnie wakacjami :) U mnie w szkole dziś się okazało, że za tydzień mają już być propozycje ocen na koniec roku!!! Szok!!! Wszytsko przez matury xD ... alem wakacyjnie... a zlot dopiero w drugiej połowie wakacji, ja nie wiem jak ja dotrzymam... jedyny minus, że wystawa w Bratysławie nam przepada, ale co tam, nie pierwsza to i nie ostatnia :)[/quote]
Ja do sierpnia nie wytrzymam:shake::multi: Nie wiem, czy dożyję do maja bez Ciebie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego zawsze jak śpię to się tak rozgadujecie?:mad: Potem półprzytomna muszę to czytać:eviltong:
A ja tez dane muszę wysyłać?:eviltong: Bo na pierwszej stronie nie są zbyt wyraźne:evil_lol: Asiu doczytasz się?:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za podpowiedź Asia & Ginger czy pani?? Ale mama mówi że ktoś z dogo mnie porwie hehehe!!! Ale może nietylko o dogo myśli..... Dobra do piątku się zastanowie czy domek czy namiot! a czy te domki są z drewna? Bo w drewnie zauszniki....łaaa boje się! A mam przecież propozycje! Powiem orzechowi to wyłapie i wszystkie pozabija za małą opłatą....hehe! A zapomniałam pan orzech! A czy musze mówić pan/pani???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']Rodzicie nie pozwalają Ci jechać na zlot? Bije Ciebie kolega ? Zostałeś kolejny raz opluty ? W interesach ktoś Ciebie wykiwał ? A może chciałbyś zyskać respekt na dzielnicy ? Chcesz spowodować u kogoś trwały uszczerbek na zdrowiu ? Nie wiesz, co masz zrobić ? Napisz, zadzwoń, powiedz, przyślij gołębia, przekaż info pocztą pantoflową.O każdej porze dnia i nocy.. ________________________________POMOGĘ_________________

Przekopy, kopy, klapsy, przekładanie przez kolano, poniżania,psychiczne znęcanie, oklepy, sklepy, cygańskie solo, odzyskiwanie długów, karczycha, blachy, muki, mięśniaki, lans, bicie pięśćią, bicie pięścią w stół, liście, bicie bez okazji, przejazdy BMW, wrzuty do bagażnika wraz z wyciąganiem, wjazdy na chate, łamanie desek, bicie szyb głową jak i kończynami, kruszenie betonu piszczelami, jedzenie szkła i gwoździ, tulipany, nauka kopania grobów, kopanie grobów i grobowców, nauka zsypu ziemi na ciało, podtopienia, groźby słowne, rzucanie obelg, w stroju dresa jak i również w garniturach, dżinsach, na każdą okazję odpowiedni strój i charakteryzacja.
_Pełen profesjonalizm. Rabaty dla stałych klientów, zniżki studenckie, raty bez żyrantów. Na jesień rabaty na liśćie !!![/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:to ja też na pomoc licze :D

Link to comment
Share on other sites

Sorki za offa, ale czy to ty gossia do mnie pisałaś na gadu :razz:? Mnie akurat wtedy przy kompie nie było :)

Ale aby offa nie robić, to mama się zastanawia, czy nie jechać ze mną:roll: Hmmm... przynajmniej wtedy na 100% byłby ze mną Bardzio :loveu: Tylko gdzie by można było ją usadowić, przecież domek w którym mam być cały zajęty:diabloti:
Pokaże jej jeszcze, jak niektórzy napisali, rozwiązanie ze spotkaniem się z osobą, która mogłaby być moim niby opiekunem:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Dziękuje za podpowiedź Asia & Ginger czy pani?? Ale mama mówi że ktoś z dogo mnie porwie hehehe!!! Ale może nietylko o dogo myśli..... Dobra do piątku się zastanowie czy domek czy namiot! a czy te domki są z drewna? Bo w drewnie zauszniki....łaaa boje się! A mam przecież propozycje! Powiem orzechowi to wyłapie i wszystkie pozabija za małą opłatą....hehe! A zapomniałam pan orzech! A czy musze mówić pan/pani???[/quote]

Nie mów na Pani/Pan, bo się tak staro czujemy:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virginia']Prosze i nas zapisać :-)

2 osoby + 2 psy ---- namiot :-) [COLOR=red]Virginia, Lorien:) :razz:[/COLOR][/quote]


Potwierdzam zapis mojej osoby;)
Żeby nie było niejasności, ja - Lorien i Virginia to dwie różne osoby, bo na liście w pierwszym poście widniejemy niczym jedna hihi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Potwierdzam zapis mojej osoby;)
Żeby nie było niejasności, ja - Lorien i Virginia to dwie różne osoby, bo na liście w pierwszym poście widniejemy niczym jedna hihi ;)[/quote]
A jakie pieski bierzecie?
Bo zamierzam robić listę psów:evil_lol:
Wszyscy inni też pisać;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...