Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='McDzik']^ to do mnie? :cool1:

----

Narazie jestem na etapie przekonywania rodziców, kase od babci na zlot dziś dostałam.. Skoro 3-osobowe domki zajęte, to chętnie weźmiemy ten 5-osobowy i kogoś do nas na przyczepke weźmiemy :) Może kogoś jeszcze namówimy albo się z kimś 'zlepimy' :) Nic mi nie przeszkadza :) Oto chodzi, żeby nowych ludzi poznać :) A Drakkarowa już ma pozwolenie, także wszystko stoi na jak najlepszej drodze :) Nie wim jak tam Nera-, ale chętna była :)[/quote]To nie do ciebie:eviltong::eviltong:
A moglybyscie dolonczyc sie do mnie i baffi, jesli ona nie mialaby nic przeciwko:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']Czy ja moge jechać wogóle? Mam 11 lat A i czy może jakoś bym się mogła zabrać z panią Martą_Ares ???;/[/quote]
Nie ma ograniczeń wiekowych, każdy jest mile widziany. :p
A do Marty możesz napisać PW, żeby się umówić co do dojazdu. ;)

[quote name='magdyska25']aha i jeszcze jedno.....Asiu chyba nikt jeszcze nie wpisał się do domku?? czyli nadal pozostaje ok.11 miejsc??
Ok to ja na 99% jadę ale chce się zapisać w kwietniu aby całą sumę zapłacić (ze mną jadą jeszcze 2 osoby)[/quote]
Ok, będę pamiętać. :p :multi:

[quote name='rose']Ooo to świetnie, że jeszcze ktoś z Tob jedzie jeszcze trochę i będziemy mieli cały ośrodek dla nas[/quote]
:cool3: :multi:

[quote name='magdyska25']jedzie ze mną jedna osoba z dogomanii i jedna nie.....

Mam nadzieję że będzie fajnie a przede wszystkim pogoda dopisze
Jak to jest z dojazdem pociągiem?? czy bezpośrednio można tam się dostać?? czy jeszcze czymś trzeba będzie jechać??[/quote]
Pociag dojeżdża do Wronek, dalej albo autobusem, albo jak się umówicie przed zlotem, to ktoś może po Was przyjechać. ;)

[quote name='Atkaaaa']i moje urodzinki:diabloti:[/quote]
Oj, sporo imprez będzie. :cool3: :multi: :evil_lol:

[quote name='gossia']Ej pozwolenie już mam! Tylko jeszcze mnie niezapisujcie bo może jade sama może z 2 osobami i 2 psami więc..... a i będziemy spać w namiocie! A Energia, toaleta itd.? Jakiś przysznic? A czy jak by te osoby ze mną jechały to oni mogą od czwartku do niedzieli?
A i jak będziemy spać we 2 w jednym namiocie to każda płaci 50zł czy się dzielimy?
Ale wiem że pojade to pewne![/quote]
Pod namiot można jechać na ile się chce i można zdecydować się przed samym zlotem. ;)
Osobnych łazienek i toalet dla namiotowiczów nie ma, więc będziecie korzystać z łazienek w domkach, ale będziecie musieli dokładać się do opłaty za energię. ;)

[quote name='KaRa_']Gossia możesz jechać jak masz 11lat, lecz zanim się zapiszesz pogadaj z rodzicami by to nie była chwilowa pobudka a takich tu dużo. Bo zapisanie się na zlot to też jakaś odpowiedzialność nawet pod namiot
Każda osoba z namiotu płaci 5zł za siebie nawet jeśli się jest w namiocie razem . Za każdego psa też dziennie się płaci 5zł nawet jeśli bierzesz dwa, czyli 2x 5zl.
Obiadki każdy sobie robi wiec musiałabyś albo wziąć butle gazową przenośną ale pewnie rodzice ci nie dadzą, albo dogadać sie z kimś w domku. Zważając na Twój wiek mam nadzieje,że umiesz sobie sama robić obiad bo raczej nikt nikomu gotować nie będzie. Co do psów musisz mieć nad nimi pełną kontrole, mają być łagodne do psów i ludzi no i książeczka z szczepieniami bo może w ośrodku będą chcieli zobaczyć czy psy szczepione. Nie jest to obóz każdy robi to co chce, każdy jest za siebie odpowiedzialny itp. A co do dojazdu to oczywiście do Wronek jest pociąg ale później albo PKSem do Sierakowa albo dasz komuś na paliwo i po Ciebie przyjedzie jeśli znajdą się osoby z samochodami i zgodzą się na coś takiego[/quote]
Myślę, że jeśli namiotowicze będą dokładać się do prądu, to mogliby korzystać też z kuchenek w domach. Bo targać jeszcze butlę (jeśli ktoś jedzie pociągiem), to już lekkie przegięcie. ;)

Tylko trzeba będzie ustalić dla namiotowiczów jakąś stawkę dzienną (na osobę) za korzystanie z wody/prądu/kuchenek w domkach. ;)

[quote name='Patikujek']Asiu ja może zaproponuję aby na pierwszej stronie napisać też, że namiotowicze nie płacą zaliczek bo co druga osoba się oto pyta[/quote]
Ok, zapiszę. :p

[quote name='rose']A nie jest czasem tak, że 5zł płaci sie od namiotu niezważając ile osób jest w środku?[/quote]
[quote name='Dianeczka']Chyba za osobę [/quote]
5 zł za osobę. ;)

[quote name='McDzik']Myśmy z Nerą- i Magdą_Drakkar zaczęły się dziś poważnie zastanawiać nad tym zlotem, mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na domek trzyosobowy, byłoby super + 2 psiaki .. Koszty nie sa takie wielkie jak na tydzień frajdy, a obejrzałam te zapowiedzi, galerie, filmiki z poprzednich zlotów etc i zapowiada się super 11 domków, lista widzę ogromna, ale post edytowany wczoraj, więc chyba jest jeszcze miejsce? [/quote]
To cudnie! :multi: Już się cieszę, że Drakuś będzie. :cool3: :loveu: :multi: W końcu będę mogła go ukraść. :cool3: :evil_lol:

[quote name='McDzik']Narazie jestem na etapie przekonywania rodziców, kase od babci na zlot dziś dostałam.. Skoro 3-osobowe domki zajęte, to chętnie weźmiemy ten 5-osobowy i kogoś do nas na przyczepke weźmiemy Może kogoś jeszcze namówimy albo się z kimś 'zlepimy' Nic mi nie przeszkadza Oto chodzi, żeby nowych ludzi poznać A Drakkarowa już ma pozwolenie, także wszystko stoi na jak najlepszej drodze Nie wim jak tam Nera-, ale chętna była [/quote]
No to czekamy, na ostateczną decyzję. :cool3: :p

[quote name='rose']No to super jeszcze parę osób i cały ośrodek nasz[/quote]
:cool3: :multi:

[quote name='Atkaaaa']być może jeszcze ja z kuzynka(mam nadzieje) ale na razie nic pewnego [/quote]
[B]Atkaaaa[/B], trzymamy kciuki. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dobra prosze zapisać 3 osoby i 2 psy! To znaczy zaliczek niewpłacamy? Bo my pod namiot. Czy będzie tam jakiś sklep może? Napewno z domowniczami się dogadamy :)
to ile tak na oko mam wziąść? Niewiem 300zł czy 350zł ??? A to znaczy że my płacimy od osoby nie od namiotu??? a i czy psy będzie można gdzieś może przywiązać?
Miski psa itd. bierzemy? Czy się kupuje na miejscu? A zabrać będe się miała z kim przyjedzie po mnie osoba która ze mną jedzie :) Chociaż ona ma do Sierakowa 45km a ja 222,2 km A jak coś jej wypadnie to pociągiem przyjade najważniejsze jest to żeby tam być! A mam jeszcze pytanko czy jak oni będą może od czwartku to płacą tylko za tyle ile byli czy za cały tydzień? ;/ Jeszcze jedno ja mam psa Setera a one są głupiutkie! Czy moge ją wziąść? Ona jest grzeczna itd. tylko skakać może bo chce się bawić! Czy moge ją zabrać!?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ośrodek jest ogrodzony, prawda?
Będzie można wywalać na dwór psiaki luzem? Mam typowego psa stróża i uwielbia po nocach czaić sie po krzakach:cool3:.[/quote]

Nie, tylko nie po krzakach, jeszcze ktoś wyjdzie na powietrze i dostanie zawału ;) :lol:

Na przykład ja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']kelpie0 on chyba z tych krzaków będzie wystawał.
A Ty po nocach też łazisz po krzakach?:lol::evil_lol:[/quote]

A jakby się schował to co, umrę ze strachu jak nagle wyskoczy :mad: Nie wolno tak ;)

A ja łażę, łażę ;) Jak spać mi nie dacie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...