Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Atkaaaa']"[B]Koszt wynajęcia domku to 120 zł/domek/dobę + energia"[/B]

[B]To jest za cały pobyt czy tylko za dobe... zdezorientowana jestem xD??[/B]
[/quote]
120 zł to opłata za wynajęcie domku na jeden dzień.
Zakładamy, że wszystkie domki są 4 osobowe (żeby wszyscy płacili tyle samo), więc 120/4=30.
30 zł x 6 dób = 180 zł.
Jeśli będzie jakaś nadwyżka, podzielimy pieniądze pomiędzy wszystkich domkowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem chętnazeby jechać ale rodzice nie chcą mnie pościć POMOCY!!! Jak ich przekonać ? Już sama nie wiem!w wakacje będę miała prawie 16 lat skonczone! Ale jeśli już się zgodzą to pewnie pod namiot będęjechać bo pewnie po czasie wpłacania zaliczek na domki będzie(pod namiot można później się zgłaszać? płaci siętyle samo?)

Link to comment
Share on other sites

no był, ale wiesz Asia dba by kolory się nie powtarzały

A co do tej rozmowy o gwarze, to pamiętam jak w zeszłym roku uczyłam pagajkową co to jest klapshnita:D:D:D:D to jest shnita i to jest shnita -> teraz robimy klap -> i mamy klapshnita:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

eee? że jak? jeszcze raz proszę ;P

ja pamiętam jak z mamą próbowaliśmy dojść do tego jak przetłumaczyć na polski 'futermelok' i wyszło nam coś z jakaś mąką (nie pamiętam jaką xD), jedzeniem psim i... nie pamietam dokładnie, ale jakieś dziwnie smieszne rzeczy nam wyszły :P (jedzenie psie wzięło się z tąd, ze futern z neimeickiego to karmić, a one maja taki brązowawy kolor - jak jedzenia dla psow xD)

Link to comment
Share on other sites

mama stwierdziła, zę to taki inny piernik xD no wiec doszliśmy do tego ;P coś tam własnie bło z tą maką, tylko nie pamietam czy była od 'futer' czy od 'melok' ;P

a w sumei do wielu rzeczy można dojść znajac niemiecki ;) ot choćby takei sląskie 'jeździć na kole' zamiast an rowerze wzięło się z niemeickeigo 'Rad fahren' (żeby nie mowić 'Fahrrad faren') ;P sporo tego było ;P o jeszcze, np ogolno polska 'szlafmyca' z niemieckiego słożenia schlafen i Mütze... eee... no w każdym badź razie trafiliscuie an osobe nienormalną, uwielbiającą język niemiecki (nienawidząca szkolnej nauczycielki neimeickiego i kochajacą prywatną :P) ^^ także przygotujcie sie ze będę was nim męczyć jak tylko rpzekonam rodziców (chociaż po 3 niemieckich z nienormalną nauczycielka w szkole wymiekam, natomiast 2 h zegarowe prywatnei neir obia na mnie wrażenia, a to roznica tylko 15 minut xD)

Link to comment
Share on other sites

brat, z którym mieszkam w pokoju też nei lubi ;P gdybyś widziała jego 'zachwyt' jak załączam vive niemeicką ;P (znaczy teraz odpuszczam,a le kiedyś załączałam częściej, bo uwielbiam brzmienie tego jezyka ^^ ale brat niedlugo moze sie wyprowadzi :D)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']a ja nie lubie... ale co to ma wspolnego z tematem? :razz:
jakby kazda osoba odwiedzajaca ten temat napisala czy lubi niemiecki to mielibysmy jakies 10 stron do przodu :evil_lol:[/quote]
genał synek genał :diabloti:
a klapsznita jest nalepszo z żymlokiem i najlepiyj jak ja poszmarujesz jakąs kyjzą mój pies uwielbio ją- a pozniej po apluzinie i nyny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']dokładnie żadnego offa tu nie bedzie

a tak chciałam sie zapytać choc może to juz było mówione . czy cały osrodek na ten termin jest wynajęty przez dogomaniaków?[/quote]
Tak, cały ośrodek jest wynajęty. :p
Ale jak będzie za mało osób, to będziemy musieli zrezygnować z 1, 2 lub 3 domków. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...