Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='chamsti']ups... nie wiem skąd mi sie ten collie wziął xD ale imię pamiętałam (trudno nei pamiętać jak poprzedni pies sie tak nazywal :P chociaż zauważyłam, ze jak ty odmieniasz to piszesz np. Duka, ja zawsze pisałam i pisze nadal Duke`a ;P to taki mały off)

ślazacy? moja mama jest ze śląska ;P więc jako tako rozumiem (jak byłam młodsza to do babci jeździłam ndosć często :P) aczkolwiek na rozumieniu jako takim sie konczy ;P

Na obóz agilitowy mnei puszczają ;P im chodzi (chyba) o to, ze tu nie będzie jako takeigo opiekuna, tam jest

Kto z krakowa, kto? ^^ miło wreszcie nei byc jedna jedyna (zawsze gdziekolwiek jade jestem jedyna krakowiaczką xD)... z doajzdem zostawie sobie ustaleia wszelkie jak bede miala zgode rodziców na wyjazd, ale z góry mowie, ze w sumei BB też by mi pasowało (możliwe ze wakacje spędzę nie w krakwoie a w Szczyrku i jeżeli zgadałabym sie z kimś z Bielska to nie jechaąłbym przez Krakow tylko prosto ze szczyrku :P o ile wogole uda mi sie wkręcic do pracy na stajni :P)

no ale narazie czekam na odp w jakich godzinach tata może zadzwonić :P
mam nadzieje ze sie uda

Ps. Krakowiacy - odezwijcie się, chętnei poznam ;) najlepiej z huty kogoś, a już wogole mega by było z centrum huty ;P[/quote]
Najlepiej dzwonić od 14 do późnego wieczora. ;)

A jeśli chcesz poznać kogoś z Krakowa, to zajrzyj do tych wątków:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35744[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37895[/URL]

Link to comment
Share on other sites

na takim etapie jeszcze rozumeim ^^ w szczególności pisane :P pamietam jak na obozie mieliśmy dziewczyne ze sląska (nie pamiętam dokładnei skad ;P) i tak śmiesznie z akcentem mowila "koń" ;P no i przebojem było jak ktoś chciał zeby powiedziała coś po sląsku i powiedziała "kaj je murorz' (nie wiem jak sie pisze, chyba okej xD) i nikt nie zrozumiał z obozowiczów, po czym do mnei przyszli z tym to im wytlumaczyłam, tak samo jak to, ze mama ślązaczka i niektóre wakacje tam spędzałam ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']słuchejcie jo juz sie niebyda ukrywać i byda wkoncu po swojemu godac :lol!::eek::scared:
a jak komuś cos nie gro to juz trudno i tak żech wpłaciła całośc i jada na zlot :multi::evil_lol:

fto je za tym żeby sie pogodac po naszymu ?:eviltong:
dobra wracam do poprzedniej -zrozumiałej :roll: mowy :diabloti:[/quote]
Ooo, nawet rozumiem. :cool3: :p

[quote name='magdyska25']hmmm no dobra to może od kogoś wyrzebram (mama:diabloti:).

a jak u mnie ma być 3 osoby a pójdziemy do domku 4 osobowego to mam rozumieć że mogę się spodziewać jeszcze jakiejś osóbki??:cool3:[/quote]
Albo możecie wziąć w domku 5-osobowym jeden pokój. :cool3:
Bo wszystkie domki (ale nie jestem pewna czy te 3-osobowe też) są 2-pokojowe. :cool3:

[quote name='KaRa_']Bo do 14 śpisz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Łehehehe... :eviltong: :mad:
Nie śpię, nie śpię. Jadę jutro coś załatwiać i nie wiem czy wrócę wcześniej. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A co Ty robisz w szkole do 18-19? :-o[/quote]

takie czasy :lol::evil_lol: Trzeba edukowac młodzież, bo z roku na rok coraz gorzej :diabloti:
Ja tam nigdy tak długo w szkole nie siedziałam :eviltong: A może w gimnazjum jak miałam chór po lekcjach :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']Pamietajcie laski i koledzy że Basia i Barni tylko po Śląsku godo :) i moze mój TZ cos po polsku powie a ja bede kiwać głową :diabloti: chyba że wiecej osób zna język śląski :roll::oops:[/quote]
ehh jesli gadasz po slasku tak jak piszesz to nie mow, ze to slaski jest... mam kumpla co nawija i psize po slasku, ze mam problemy ze zrozumieniem, a zwykla "gwara" z okolic Myslowic,Sosnowca itp jak ludzie wplataja w polski jest zrozumiala bardzo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']z doajzdem zostawie sobie ustaleia wszelkie jak bede miala zgode rodziców na wyjazd, ale z góry mowie, ze w sumei BB też by mi pasowało (możliwe ze wakacje spędzę nie w krakwoie a w Szczyrku i jeżeli zgadałabym sie z kimś z Bielska to nie jechaąłbym przez Krakow tylko prosto ze szczyrku :P o ile wogole uda mi sie wkręcic do pracy na stajni :P)
[/quote]
Jeśli się uda to możesz jechać z nami :) Ja, goldenka245 i Dobcia jedziemy z Bielska;)

[quote name='Basia i Barni']godka -lekko że ja :diabloti:
ale juz nie bydymy godac bo nos nie zrozumieją -ale mysia to dobrze wróży jakby co to po godce sie poznomy :loveu:[/quote]
nady:evil_lol: jo tyż żem ze ślonska:diabloti: to se pogodomy dziołchy na zlocie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

w szkole co robie? no ucze sie, a co można robić ;P ewentualnie umieram z powodu 3 z rzędu niemeickiego xD u nas w Lo pierwsze klasy zawsze mają na popoludnie, lekcje zaczynam o 12-13 (dzisiaj 14 ^^') ale konczę 18-19... ale w sumie pasuje mi to ;) przynajmniej rano moge sie wyspać i w spokoju wymyc sie, ubrac, pomalować... aż sie boje co ja zrobie jak bede meic na rano ;P

Najpierw musze przekonać tatę, żeby sie zgodził, pozniej musze sie dowiedziec cz uda sie zebym pojechała do Szczyrku (znaczy to juz nie od rodziców zależy a od właścicieli stajni czy przygarną mnie z psem xD)... a tak z góry zapytam - czym jedziecie?

Link to comment
Share on other sites

jak ktoś przekona tate ze nic mi sie nie stanie na zlocie i weźmie mnie (i pinzcerke) samochodem to jak najbardziej sie dorzuce do benzyny ;P ^^ (dzisiaj kuzynka wraca, idziemy prawdopodobnie wieczorem na spacerek - moze ona wymyśli jakiś sposob na rodziców xD)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']Witajcie. Mam pytanko,jestem tu nowa na tym forum,czy ktos nowy moze jechac na zlot? Jesli tak to ja jestem chetna ale pod namiot.
pozdrawiam.[/quote]
Jasne, że może jechać. Każdy Dogomaniak jest mile widziany. :p

Wszystkie niezbędne dotyczące zlotu wiadomości są na pierwszej stronie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...