Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Dianeczka']Ja mam np. 13 lat :razz: (czternastka dopiero w październiku).
Na szczęście nie miałam problemów z przekonaniem rodziców.[/quote]
ale ty jedziesz z tyską ekipą i z osobą pełnoletnią wiec to co innego:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia i Barni']Brawo Asiu Brawo :smhair2::klacz:[/quote]
[quote name='Junka']Gratulujemy odwagi do rozmowy z rodzicem :evil_lol:[/quote]
Na razie nikt do mnie nie dzwonił. Ufff... :handy:

[quote name='rose']Asiu zaznacz Patikujek na [B][COLOR=red]czerwono[/COLOR][/B]:eviltong:[/quote]
:cool3: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']ale ty jedziesz z tyską ekipą i z osobą pełnoletnią wiec to co innego:eviltong:[/quote]
a ja jadę sama z goldenką (z Dobcią jedziemy, ale Dobcia się dopisała potem,więc rodzice sie zgodzili na to, że pojade sama z goldenką:evil_lol::eviltong:) i też mamy po 13 lat i moi rodzice się bez problemu zgodzili:cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']a ja jadę sama z goldenką (z Dobcią jedziemy, ale Dobcia się dopisała potem,więc rodzice sie zgodzili na to, że pojade sama z goldenką:evil_lol::eviltong:) i też mamy po 13 lat i moi rodzice się bez problemu zgodzili:cool3: ;)[/quote]
Moi też, bo powiedziałam im, że się zapisałam i jadę z Basią:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']ale ty jedziesz z tyską ekipą i z osobą pełnoletnią wiec to co innego:eviltong:[/QUOTE]

No tak, ale w zasadzie tak jak już ktoś powiedział inne dziewczyny mogą się zapoznać ze starszymi Dogomaniakami, więc może rodzice spojrzą na zlot przychylniej ;)

Link to comment
Share on other sites

z tego co patrzyłam an liste to będę jedyną krakowianką ;P więc neistety to odpada, chociaż z Karą (eee... Kara? dobrze? od Colliego - Duke`a, swoją drogą moj poprzedni pies się tak nazywał) spotkam się na obozie agilitowym :) no ale tata może jutro zadzwoni, mam nadzieje ze się uda ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']z tego co patrzyłam an liste to będę jedyną krakowianką ;P więc neistety to odpada, chociaż z Karą (eee... Kara? dobrze? od Colliego - Duke`a, swoją drogą moj poprzedni pies się tak nazywał) spotkam się na obozie agilitowym :) no ale tata może jutro zadzwoni, mam nadzieje ze się uda ;][/quote]
Collie to ja na pewno nie mam:evil_lol:a precz mi z tą rasą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam kundle najpiękniejsze, i aussie:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']a ja jadę sama z goldenką (z Dobcią jedziemy, ale Dobcia się dopisała potem,więc rodzice sie zgodzili na to, że pojade sama z goldenką:evil_lol::eviltong:) i też mamy po 13 lat i moi rodzice się bez problemu zgodzili:cool3: ;)[/quote]
[quote name='goldenka245']Moi też, bo powiedziałam im, że się zapisałam i jadę z Basią:diabloti:[/quote]
Pogratulować rodziców. :cool3:

[quote name='MealyAngel']Ja dalej będę przekonywać tatę... :diabloti:[/quote]
[B]MealyAngel[/B], pamiętaj, że możesz jechać ze mną, do Rawicza masz tylko pół godzinki jazdy. :cool3:

[quote name='Dianeczka']No tak, ale w zasadzie tak jak już ktoś powiedział inne dziewczyny mogą się zapoznać ze starszymi Dogomaniakami, więc może rodzice spojrzą na zlot przychylniej ;)[/quote]
To ja powiedziałam. :cool3: ;)

[quote name='chamsti']z tego co patrzyłam an liste to będę jedyną krakowianką ;P więc neistety to odpada, chociaż z Karą (eee... Kara? dobrze? od Colliego - Duke`a, swoją drogą moj poprzedni pies się tak nazywał) spotkam się na obozie agilitowym :) no ale tata może jutro zadzwoni, mam nadzieje ze się uda ;][/quote]
Z Krakowa ktoś jedzie (tylko w tej chwili nie pamiętam kto), ale zabiera się z osobami ze Śląska, dlatego nie ma wpisane Kraków. ;)
A na obóz agilitowy rodzice Cię puszczają? :cool3: :roll:

[quote name='KaRa_']Collie to ja na pewno nie mam:evil_lol:a precz mi z tą rasą:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam kundle najpiękniejsze, i aussie:lol:[/quote]
[B]KaRa,[/B] jedziesz na obóz i ja nic o tym nie wiem? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Collie to ja na pewno nie mam:evil_lol:[B]a precz mi z tą rasą[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja mam kundle najpiękniejsze, i aussie:lol:[/quote]

ekhem...:mad: o colakach proszę mi się tu z szacunkiem wyrażać:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Weźcie mi dziewczyny to wytłumaczcie bo ja blond jestem:diabloti:

Do końca marca trzeba sie zadeklarować i wpłacić 50 zł. a jak do końca kwietnia to także płaci się 50 zł.??

Są w ogóle jeszcze jakieś wolne domki?? 3-osobowe??

kto jedzie pociągiem z Warszawy??[/quote]
[quote name='magdyska25']Czy ktoś mi odpowie??:cool3:[/quote]
[quote name='rose']do końca marca 50zł a do końca kwietnia już całość;) domków 3 osobowych niestety już nie ma..[/quote]
Jesli zdecydujesz się do końca marca, to płacisz zaliczkę do końca marca, a resztę w kwietniu, a jak zapiszesz się w kwietniu, to i tak do końca kwietnia trzeba wpłacić całość. ;)
Wolne są jeszcze domki 4 i 5 osobowe. :cool3:

[quote name='Basia i Barni']Pamietajcie laski i koledzy że Basia i Barni tylko po Śląsku godo :) i moze mój TZ cos po polsku powie a ja bede kiwać głową :diabloti: chyba że wiecej osób zna język śląski :roll::oops:[/quote]
[quote name='Mysia_']napewno :cool3: Poczekaj na bardziej obeznaną osobę niż ja, bo ja też blondynka :evil_lol:

Basiu, ja też godom :diabloti: ale i mówię ;)[/quote]
Ja niestety śląskiego nie kumam. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ups... nie wiem skąd mi sie ten collie wziął xD ale imię pamiętałam (trudno nei pamiętać jak poprzedni pies sie tak nazywal :P chociaż zauważyłam, ze jak ty odmieniasz to piszesz np. Duka, ja zawsze pisałam i pisze nadal Duke`a ;P to taki mały off)

ślazacy? moja mama jest ze śląska ;P więc jako tako rozumiem (jak byłam młodsza to do babci jeździłam ndosć często :P) aczkolwiek na rozumieniu jako takim sie konczy ;P

Na obóz agilitowy mnei puszczają ;P im chodzi (chyba) o to, ze tu nie będzie jako takeigo opiekuna, tam jest

Kto z krakowa, kto? ^^ miło wreszcie nei byc jedna jedyna (zawsze gdziekolwiek jade jestem jedyna krakowiaczką xD)... z doajzdem zostawie sobie ustaleia wszelkie jak bede miala zgode rodziców na wyjazd, ale z góry mowie, ze w sumei BB też by mi pasowało (możliwe ze wakacje spędzę nie w krakwoie a w Szczyrku i jeżeli zgadałabym sie z kimś z Bielska to nie jechaąłbym przez Krakow tylko prosto ze szczyrku :P o ile wogole uda mi sie wkręcic do pracy na stajni :P)

no ale narazie czekam na odp w jakich godzinach tata może zadzwonić :P
mam nadzieje ze sie uda

Ps. Krakowiacy - odezwijcie się, chętnei poznam ;) najlepiej z huty kogoś, a już wogole mega by było z centrum huty ;P

Link to comment
Share on other sites

słuchejcie jo juz sie niebyda ukrywać i byda wkoncu po swojemu godac :lol!::eek::scared:
a jak komuś cos nie gro to juz trudno i tak żech wpłaciła całośc i jada na zlot :multi::evil_lol:

fto je za tym żeby sie pogodac po naszymu ?:eviltong:
dobra wracam do poprzedniej -zrozumiałej :roll: mowy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...