Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

witam :)
nie udzielajaca się, ale śledząca dogomanię ja mam pytanie ;)

czy jeżeli chciałabym jechać z Wami, ale nie do domku, tylko pod namiot to też muszę zgłosić się do konca kwietnia? (najpierw trzeba uświadomić rodziców, ze potrzebuję sponsora na kolejny wakacyjny wyjazd, pozniej jeszcze ustalić czy zlot z niczym mi nie koliduje ;P) no i oczywiście czy chcecie poznać kogoś, kto nei udziela sie na dogomani? ;> jutro pewnie zasypię was kolejnymi pytaniami

Ps. jeżeli to juz gdzieś było, to przepraszam, ale ponad 300 stron do rpzeczytania mnie przeraża i rezygnuję ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']witam :)
nie udzielajaca się, ale śledząca dogomanię ja mam pytanie ;)

czy jeżeli chciałabym jechać z Wami, ale nie do domku, tylko pod namiot to też muszę zgłosić się do konca kwietnia? (najpierw trzeba uświadomić rodziców, ze potrzebuję sponsora na kolejny wakacyjny wyjazd, pozniej jeszcze ustalić czy zlot z niczym mi nie koliduje ;P) no i oczywiście czy chcecie poznać kogoś, kto nei udziela sie na dogomani? ;> jutro pewnie zasypię was kolejnymi pytaniami

Ps. jeżeli to juz gdzieś było, to przepraszam, ale ponad 300 stron do rpzeczytania mnie przeraża i rezygnuję ;P[/quote]

jeśli chcesz jechać pod namiot nie musisz zapisywać sie teraz ani do końca kwietnie;) wystarczy ze pare dni przed zlotem dasz znać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']witam :)
nie udzielajaca się, ale śledząca dogomanię ja mam pytanie ;)

czy jeżeli chciałabym jechać z Wami, ale nie do domku, tylko pod namiot to też muszę zgłosić się do konca kwietnia? (najpierw trzeba uświadomić rodziców, ze potrzebuję sponsora na kolejny wakacyjny wyjazd, pozniej jeszcze ustalić czy zlot z niczym mi nie koliduje ;P) no i oczywiście czy chcecie poznać kogoś, kto nei udziela sie na dogomani? ;> jutro pewnie zasypię was kolejnymi pytaniami

Ps. jeżeli to juz gdzieś było, to przepraszam, ale ponad 300 stron do rpzeczytania mnie przeraża i rezygnuję ;P[/quote]
Jeśli chcesz przyjechać po namiot, to możesz się zdecydować przed samym zlotem. ;)
Oczywiście, że chętnie Cię poznamy, każdy dogomaniak jest mile widziany. :cool3: :p

Link to comment
Share on other sites

to mam jeszcze jedno (narazie jedno ;P) pytanie ;P jak jest z dojazdem? orientuje sie ktoś jak można tam dojechać? (załóżmy ze do poznania bez problemu pkp dojade... ale co dalej? ^^') czy sa jakieś PKSy poznan-sieraków? albo może jakiś poznaniak jedzie autem i miałby wolne miejsce (chociaż teraz to pewnie za wcześnei na takie ustalenia ;P ale tak wstępnie pytam)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']to mam jeszcze jedno (narazie jedno ;P) pytanie ;P jak jest z dojazdem? orientuje sie ktoś jak można tam dojechać? (załóżmy ze do poznania bez problemu pkp dojade... ale co dalej? ^^') czy sa jakieś PKSy poznan-sieraków? albo może jakiś poznaniak jedzie autem i miałby wolne miejsce (chociaż teraz to pewnie za wcześnei na takie ustalenia ;P ale tak wstępnie pytam)[/quote]
Czy z poznania są to nie wiem ale ja jechałam do Międzychodu chyba przez Poznań PKSem i tam przesiadka na inny co z Międzychodu do Sierakowa jedzie ale nie wiem czy tak dalej jest byłam tam dwa lata temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']to mam jeszcze jedno (narazie jedno ;P) pytanie ;P jak jest z dojazdem? orientuje sie ktoś jak można tam dojechać? (załóżmy ze do poznania bez problemu pkp dojade... ale co dalej? ^^') czy sa jakieś PKSy poznan-sieraków? albo może jakiś poznaniak jedzie autem i miałby wolne miejsce (chociaż teraz to pewnie za wcześnei na takie ustalenia ;P ale tak wstępnie pytam)[/quote]

Jest PKS do Sierakowa z Poznania:)

Link to comment
Share on other sites

ehhh to ja mam troche inne pytanie... kto mi powie jak rpzekoanć rodziców, ze majac (rocznikowo) 17 lat jestem na tyle odpowiedzialna, że moge sama jechać? że wogóle mogę jechać? ostatnio (o dziwo) wyluzowali z uważaniem mnie za dziecko, któe przed skonczeniem 18 nie moze nigdzie samo jechać (a i po skonczeniu pewnie też nie ;/) i wydawało mi się, ze nie będą robić problemów... ale jednak tylko sie wydawało ;/ to raczej prosba do innych neipełnoletnich - jak przkonać rodziców, zeby zgodzili sie na ten wyjazd?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']ehhh to ja mam troche inne pytanie... kto mi powie jak rpzekoanć rodziców, ze majac (rocznikowo) 17 lat jestem na tyle odpowiedzialna, że moge sama jechać? że wogóle mogę jechać? ostatnio (o dziwo) wyluzowali z uważaniem mnie za dziecko, któe przed skonczeniem 18 nie moze nigdzie samo jechać (a i po skonczeniu pewnie też nie ;/) i wydawało mi się, ze nie będą robić problemów... ale jednak tylko sie wydawało ;/ to raczej prosba do innych neipełnoletnich - jak przkonać rodziców, zeby zgodzili sie na ten wyjazd?[/quote]Na takim zlocie mozna poznac duzo fajnych ludzi, powymienic sie doswiadczeniami, wszyscy sa milosnikami psow (chyba:eviltong:), nikt nie zrobi nikomu krzywdy (mam nadzieje:evil_lol:), jestes prawie pelnolenia, wivc chyba juz sama mozesz zdecydowac gdie spedzasz wakacje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chamsti']to mam jeszcze jedno (narazie jedno ;P) pytanie ;P jak jest z dojazdem? orientuje sie ktoś jak można tam dojechać? (załóżmy ze do poznania bez problemu pkp dojade... ale co dalej? ^^') czy sa jakieś PKSy poznan-sieraków? albo może jakiś poznaniak jedzie autem i miałby wolne miejsce (chociaż teraz to pewnie za wcześnei na takie ustalenia ;P ale tak wstępnie pytam)[/quote]
[quote name='Cezar&Sonia']Czy z poznania są to nie wiem ale ja jechałam do Międzychodu chyba przez Poznań PKSem i tam przesiadka na inny co z Międzychodu do Sierakowa jedzie ale nie wiem czy tak dalej jest byłam tam dwa lata temu[/quote]
[quote name='rose']Jest PKS do Sierakowa z Poznania:)[/quote]
Można też dojechać pociągiem do Wronek, a stamtąd albo autobusem, albo ktoś odbierze. ;)

[quote name='Basia i Barni']z racji tego ze bedziemy z moim 8 dni po ślubie na zlocie :diabloti:
stawiamy weselną :multi::evil_lol:
słyszałam że orzech tez bedzie brał ślub w najblizszym czasie wiec proponuje mu zeby załatwił zimne napoje na popitkę :eviltong:[/quote]
[quote name='Basia i Barni']asiu zapisz ze jednak jeden piesek :(((
a co z ta weselną wódką pisze sie ktoś?
niepełnoletni po sprajcie i koli :)[/quote]
A ja wolę piwko. :cool3: ;)

[quote name='rose']Asiu zaznacz proszę izabela124 zaliczka wpłacona i Basia i Barni już całość;)[/quote]
Już zaznaczam. :p
Basia, jakie tempo. :-o :cool3: :p


[quote name='ff_koszulki']Jeśli nie macie jeszcze "producenta" zlotowych koszulek - polecam się pamięci :) Organizator może uzyskać kontakt ze mną via e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
Będziemy pamiętać. Koszulkami tak jak w tamtym roku zajmie się [B]Bigos[/B]. ;)

[quote name='Domka_Czika']Hejka ! Mam pytanko..ile to wszytsko będzie kosztowało...i czy trzeba jechac z psem....[/quote]
[quote name='Izabela124.']180zl + oplata za psa i prad
Nie trzeba jechac z psem:p[/quote]
Dokładnie. :cool3: :p

[quote name='chamsti']ehhh to ja mam troche inne pytanie... kto mi powie jak rpzekoanć rodziców, ze majac (rocznikowo) 17 lat jestem na tyle odpowiedzialna, że moge sama jechać? że wogóle mogę jechać? ostatnio (o dziwo) wyluzowali z uważaniem mnie za dziecko, któe przed skonczeniem 18 nie moze nigdzie samo jechać (a i po skonczeniu pewnie też nie ;/) i wydawało mi się, ze nie będą robić problemów... ale jednak tylko sie wydawało ;/ to raczej prosba do innych neipełnoletnich - jak przkonać rodziców, zeby zgodzili sie na ten wyjazd?[/quote]
[quote name='Izabela124.']Na takim zlocie mozna poznac duzo fajnych ludzi, powymienic sie doswiadczeniami, wszyscy sa milosnikami psow (chyba:eviltong:), nikt nie zrobi nikomu krzywdy (mam nadzieje:evil_lol:), jestes prawie pelnolenia, wivc chyba juz sama mozesz zdecydowac gdie spedzasz wakacje[/quote]
Powiedz, że będzie trochę osób niepełnoletnich, nawet 14 - 15-letnich. :cool3:
A poza tym jedna zlotowiczka, będzie na zlocie już 4 raz, pierwszy raz była, gdy miała 13 lat, żyje i ma się dobrze. :cool3:
Dogomaniacy są jak jedna wielka rodzina. :loveu:
A jeśli tak bardzo się boją puścić Cię samą, to możesz przeciaż wziąć ze sobą koleżankę/kuzynkę/siostrę/brata. ;)

Link to comment
Share on other sites

spróbuje jeszcze z nimi pogadać ^^ ale niestety moi wspanialy rodzice nei wierzą mi, ze innych niepełnoletnich rodzice puszczają, dla nich to ze ejstem z listopada jest równoznaczne z tym ze w wakacje mam 16 lat, nie 17 (mimo że do 17 bliżej). Mówiłam, ze moge poznać wielu ludzi, zresztą sami dobrze wiedza, ze wsrod moich znajomcyh nie ma osób interesujacych sie psami... może poza kuzynką, która neistety całe wakacje w pracy jest (instruktorka jeździectwa, gdyby nei to pewnei by ze mna pojechała ;]) k... ogoleni nei mam problemow z wyjazdam pod warunkiem ze w mniemaniu moich rodziców ktos sie mną opiekuje ;/ wszelkie obozy itp - żaden problem... ahhh lece z psiurem, potem jeszcze nad rodzicami sprobuje popracować...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...