Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Mada:)']A ja mam jeszcze jedno pytanko :cool3::
jak to się stało, że normalnie doba w domku kosztuje 110 zł. od osoby, a my płacimy 180 zł. za osobę, za cały zlot? :razz:

Przepraszam, jeśli to gdzieś jest wytłumaczone, ale nigdzie nie znalazłam! :-([/quote]

Jest taka cena, aby wszyscy płacili po równo, a te ceny to zależą od ilości osób w domkach. Ale niesprawiedliwe by było jeśli Ci co maja domek 5cio osobowy płacili mniej niż Ci co są w domku 3 osobowym. Gdy zapłacimy całą kwotę za ośrodek i zostaną jakieś pieniądze wtedy podzielimy przez liczbę zlotowiczów i oddamy wszystkim tyle samo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Rozumiem i dziękuję bardzo za wytłumaczenie rose! :loveu:
Czyli cały pobyt (zakwaterowanie) będzie kosztował ok. 180 zł. od osoby?[/quote]

No i prąd będzie trzeba dodać a ile wyjdzie nie wiemy, ile bedziecie zapalac swiatla, ile grzac wode, gotowac;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani a co z zaliczkami?
Wiele osób ostatnio się zapisało czy mogłoby chociaż zaliczki przysłać a do końca marca reszte by było wiadomo ile domków na 100% zamówić bądz cały ośrodek. Bo narazie stoimy w miejscu, tamte pieniadze poszly .;ale nie wiemy co z nowo zapisanymi osobami kiedy wplaca zaliczke

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose'] [B]aby wszyscy płacili po równo,[/B] (...) Ale niesprawiedliwe by było jeśli Ci co maja domek 5cio osobowy płacili mniej niż Ci co są w domku 3 osobowym. [/quote]

A dlaczego??

Poza tym nie widzę tu równości :eviltong:
Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']A dlaczego??

Poza tym nie widzę tu równości :eviltong:
Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:[/quote]
Ale nikt im nie kaze przechodzić;) A domki mają wszędzie takie same warunki tyle że są wieksze i mniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']A dlaczego??

Poza tym nie widzę tu równości :eviltong:
Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:[/quote]

Jakby nie patrzeć popyt na domki 5cio osobowe jest większy, wiec na warunki to chyba tutaj nikt nie patrzy:eviltong:

Ale tak jak mówiłam, będziemy oddawać pieniądze jeśli okaże się, że uzbieraliśmy za dużą kwotę;) `Każdy ze zlotowiczów będzie miał do wglądu rachunek od Pani z ośrodka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']A dlaczego??

Poza tym nie widzę tu równości :eviltong:
Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:[/quote]
jak ktos nie chce moze wziac mniejszy domek, albo spac w namiocie, albo wcale nie jechac. nikt nikogo nie zmusza... mi jest to obojetne w jakim domku bede, kto bedzie mial "lepiej" a kto "gorzej"... a w domkach i tak bedziemy tylko spac. nie rozumiem szukania na sile problemow... jedziemy po to, zeby sie spotkac, odpoczac i pobawic... czy cala reszta jest naprawde az tak wazna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pagaj']A dlaczego??

Poza tym nie widzę tu równości :eviltong:
Wyjdzie na to, że najgorzej wyjdą na tym osoby mające gorsze warunki (w pięcioosobowych domkach). Bo dopłacą osobom mieszkającym w domkach lepszych, trzyosobowych. :evil_lol:[/quote]
Trochę dopłacą, ale na początku pisałam, że zakładamy, że każy domek jest 4-osobowy, czyli doba kosztuje 30 zł/osobę. Domki 3-osobowe są tylko 2, więc to znowu nie taka tragedia. ;) Zresztą jeśli zbierzemy za małą ilość osób, to zrezygnujemy z 3-osobowych domków. ;)
Jeśli jakieś pieniądze zostaną, podzielimy je na wszystkich uczestników zlotu (mieszkających w domkach).

Link to comment
Share on other sites

No i znów mam pytanie :evil_lol::
czy ktoś mógłby wytłumaczyć mi, jak z Poznania trafić do Sierakowa? W które strony się kierować, czym najlepiej podjechać? Jaka jest odległość między tymi miastkami?
Adres znamy, tylko jak pod niego trafić? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...