Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Agnisia =)']Asiu, nie rozumim czegoś w punkcie 5. na pierwszej stronie. Wszytskie domki są takie same, a opłata zależy od ilości zajątych łóżek?[/quote]
Już wyjaśniam, mam nadzieję, że zrozumiale. ;)
Domki w ośrodku są 4 i 5 osobowe. Cena za domek to 120 zł, bez względu na to czy jest on 4 czy 5 osobowy. Przyjmujemy więc, że wszystkie domki są 4 osobowe, żeby wszyscy płacili tyle samo, czyli 180 zł za zlot (a nie osoby w domku 5 osobowym 140 zł, a osoby w domku 4 osobowym 180 zł). A to, że w rzeczywistości w jednym domku będzie 5 osób, a w innym 3 nie ma znaczenia, cena pozostaje taka sama. A jak się podzielimy domkami to już nasza sprawa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']
Rinuś,a Ty jedziesz na zlot.?[/quote]
[I][B]Nie wiem jeszcze..
chwilowo nie mam nawet tych 50zł na zaliczkę :shake:
wypłata dopiero w lutym i na dodatek cała pójdzie na spłacenie długu...czyli jakieś 1300zł w plecy :shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Sis mnie tu przygnala...ale naskrobaliscie nowych postow:)
a wiec sytuacja sie zmienila, kolega nie jest pewny wiec liczcie go jako namiot (wiec w sumie go sie nie liczy...chyba dobrze zrozumialam?) ja potwierdzam domek i dwa psy - dwa duze...zaliczke wplace w ten weekend:)
gdzie bede w domku wszytsko mi jedno, ktos mnie przygarnie albo z wyboru albo z przymusu:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Możecie mi napisać w jakim ośrodku macie te domki?

[SIZE=1]Jakos się nie doszukałam[/SIZE]:oops:[/quote]

cytat.....

[QUOTE][B][SIZE=3]Na [U]miejsce zlotu[/U] wybraliśmy Ośrodek Wypoczynkowy [/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]MOJE EL DORADO w Sierakowie koło Międzychodu[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3](woj. wielkopolskie):[/SIZE][/B]
[URL="http://www.mojeeldorado.nxs.pl/"][B][SIZE=3]http://www.mojeeldorado.nxs.pl/[/SIZE][/B][/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orzech']z teco co mi wiadomo (bo szef ma bana :D) w naszym domku beda:
1. olek
2. mysia
3. paulina
4. orzech[/quote]
Już zapisałam. :p

[quote name='Niki-lidka']Sis mnie tu przygnala...ale naskrobaliscie nowych postow:)
a wiec sytuacja sie zmienila, kolega nie jest pewny wiec liczcie go jako namiot (wiec w sumie go sie nie liczy...chyba dobrze zrozumialam?) ja potwierdzam domek i dwa psy - dwa duze...zaliczke wplace w ten weekend:)
gdzie bede w domku wszytsko mi jedno, ktos mnie przygarnie albo z wyboru albo z przymusu:):):)[/quote]
Zmieniłam Cię na niebiesko, a kolegę wykreśliłam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...