Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Kincia']Kincia+pies+domek :eviltong::eviltong:[/quote]
Już zapisuję. ;)

[quote name='baffi2']mogę jechać na zlot:multi:
tylko ciekawe czy ktoś zechce mieszkać w domku z małolatą:roll:[/quote]
Na pewno znajdzie się miejsce dla Ciebie. :cool3:



A kto to taki pisał wczoraj do mnie na gg? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Ok, zapisz mnie:p
baffi2+pies?+domek :)[/quote]
Ok, zapisuję. :p

[quote name='Estera']Ja :eviltong::mad: odzyskałaś głos?[/quote]
Ty, to wiem, ale jeszcze ktoś pisał, czy trzeba być pełnoletnim, żeby jechać na zlot. Przyznawać się kto to. :cool3:

Niestety głos nadal mi szwankuje. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']To gdzie padlo na zlot.?Od Baffi dowiedzialam sie,ze gdzies w malopolsce...tylklo gdzie dokladnie.?Moze mi sie uda namowic rodzicow...;P
Baffi...jakby pojechala...to ja moge byc z Toba w domku...bo ja tez malolata jestem...ale chyba jeszcze mlodsza od Ciebie...;P[/quote]
ok:p jeszcze niewiadomo gdzie dokładnie
może jeszcze Kincia z nami...?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']No ok,ok.;)O ile zechce...;P
Ale jeszcze nic nie zapeszam... bo nie wiem czy moge jechac..;P I i tak pojade,jakby ktos mnie odtransportowal tam i z powrotem...bo mamuska raczej ze mna nie pojedzie...a samej mnie nie pusci...:roll:[/quote]

No jak Asia Martyna i Agata nie pojada to jasne :D:D
A po za tym jak by byly 6-scio osobowe domki to mozemy byc razem:diabloti:
Tylko ja nie wiem czy ze mna wytrzymacie :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']W wielkopolsce...to szkoda...chociaz jak juz mowilam jakby byla mozliwosc zebym sie z kims autkiem zabrala...to nie ma spary...;P[/quote]

Napisz skad jestes, albo ewentualnie dokąd mogłabyś dojechac, a może akurat, ktos będzie z tych okolic jechal to Cie zabierze;);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Dokłądnie w wielkopolsce;)

Asiu może przystaniemy przy Sierakowie??[/quote]
[B]KaRa[/B] nie dzwoniłam teraz do ośrodków, bo po Sylwku głos mi szwankuje i nie chciałabym ich przestraszyć. :evil_lol:
A do Sierakowa jeszcze raz zadzwonię, zapytam czy się pani nie rozmyśliła czasami. :lol:

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie :evil_lol: Muszę się z dumą pochwalić że przebrnęłam przez całe 90 stron i jestem z siebie dumna :cool3: No ale do rzeczy :evil_lol:


Po pierwsze podziwiam Cię Asiu że odważyłaś się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za zlot i jego organizacje :cool3: Jesteś super :multi:

Tak zacznijmy od terminu... Hmm... Więc ze wszystkich zaproponowanych ten jest zdecydowanie... Najlepszy :razz:

Co jeszcze no kurde u mnie z dojazdem cienkawo bo okolice w które planujecie się wybrać są oddalone od Tarnobrzega o minimum 400 km :lol:
Ale cóż to za odległość jeśli na jej końcu poznam tak wspaniałych ludzi :multi:

Więc jak na razie tak na 90% [SIZE=1](nie wiem jak z pracą będzie na wakacje u mnie)[/SIZE] to proszę zapisać [B]ja+pies [/B][SIZE=1](chyba że jej cieczka wypadnie:shake:)[/SIZE][B] +domek :cool3:

[/B]No i to będzie chyba tyle dziękuję za uwagę :evil_lol:

A właśnie Fur to jak tak wszystkich wozisz to może i po mnie wpadniesz? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...