Jump to content
Dogomania

.::pola -amstaffka- Ma Domek ::.


doddy

Recommended Posts

  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jutro bede wiedziec czy moge ja wzisc na tydzien do siebie, (moze byc i dluzej, zalezy jak domownicy zareaguja):razz: . Do trojmiasta jest straaasznie daleko.... Ja jakbym cos wymyslila to bym ja mogła zawiezc do tego trojmiasta tylko musialaby ze mna jechac jedna osoba,najlepiej z prawo jazdy,i druga spraw moje auta to benzyniak i pali wiecej niz 10 l na 100 km. i cholercia pracuje co drugi dzien

Gdybym coswymyslila mojemu mezulkowi :angryy: to bym pojechala,,, jutro pogadamy co i jak

Link to comment
Share on other sites

jak powiedzialam dzisiajmojemu ze bym wziela jedneg psa do domu to on mi powiedzial ze 3 kuleczki by spały w piwnicy-czyli ja, moj ast i Pola:angryy: kiedys mu krzywde zrobie za całokształt.

On mi potrafi kupic komputer, auto i inne *******y ale jakbymchciala np na fryzjer itp to mi nie da......:angryy: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam do Doddy na priv, nie wiem czy to coś pomoże, ale po Świętach w czwartek czyli 27 grudnia jade z Bielska do Szklarskiej Poręby przez Wrocław, Jelenią Górą. Może akurat ktoś z tamtych okolic będzie jechał do Trójmiasta i mógłby ją zabrać dalej. Chyba, że znalazłby się jakiś dom tymczasowy w okolicach Jeleniej na 1-1,5 tyg, to wtedy ok. 3-5 stycznia mój chłopak będzie wracał do Gdańska z Jeleniej pociągiem i myślę, że mógłby ją zabrać. Tyle moge pomóc, może akurat znajdzie się dalszy transport z tamtych okolic lub DT.

Link to comment
Share on other sites

Małepytanko nie na temat, moze Wy bedziecie wiedziec co jestz\ z moim psem,,, ciągle ma zapalenie uszów,,, jakje wylecze to potrwa m-c i znowu,,, i łapy... miedzy palcami czerwonee i ciagle to lize, smaruje to roznymi masciamii nic...a nic. a wet u nas jest jakis nierozgarniey, a drugi za sama wizyte bierze 50 zł... bylam raz jak mnie babka skasowala 180 złto podziekowalam...

Link to comment
Share on other sites

u nas w suchej wymaz?? niee.. wet zawsze smarwac i przejdzie, jak ide znowu to daje co innego ...
A kiedys Poja pusia mi juz zdychała przez drugiego weta... myslalam ze go zabije... pierwsze jej dal zastrzyk na pasozyty zew i wewn intermecyna czy cos takiego, a pozniej tabletki na odrobaczenie, czyli wyszlo jakby dostala podwjna dawke, pies mi wogole nie chodzil, jak wstal to sie przerwacał. robil pod siebie, niepil, nie jadł . schudła mi przez 8 kg, ciagle goraczka itp.. na szczescie inny wet ja wyleczyl... a teraz kazdy mi mowi ze moja puma gruba, ze jej skora wisi itp,,, :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...