Jump to content
Dogomania

Pedofilia i zoofilia - co łączy te odrażające parafilie.


Filip Barche

Recommended Posts

lepiej zeby dziecko wychowywalo sie w szczesliwej rodzinie homosek,albo lesbijek niz w heterosek w ktorej dziecko jest swiadkiem ciaglych klotni,awantur,rekoczynow,ekscesow pijackich i zdrad:shake:albo w pseudo rodzinie katolickiej ,w ktorej chodzi do szkoly ze siniakami na ciele:-(
Wole miec kontakt z takimi ludzmi ,ktorzy sa calkiem normalni ,niz heter-pseudo-katolikami -niemoralnymi!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Stygmatyzacja naszego spoleczenstwa zmusza do zycia w zaklamaniu.Przeciez juz sa homorodziny z dziecmi,gdzie kochanka matki jest najczesciej “kuzynka”Nie ma znaczenia czy bedzie wprowadzony przepis o zalegalizowaniu adopcji przez pary homo..to i tak kwestia dziecka pozostanie w ich checiach posiadania.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co prawda rodzice heterosexualne nie maja monopolu na szczesliwe dziecinstwo swojego dziecka,ale nalezy bardzo powaznie brac argument o pozniejszych nastepstwach dziecka z homorodziny.Trudno sie nie zgodzic z teza,ze dziecko jest mimowolnym obserwatorem i moze nasladowac zachowania rodzicow.Ogromne znaczenie ma rowniez podejscie spoleczenstwa do dziecka z powodu dwuch tatusiow lub mam..[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sam mam stosunek do homosexualistow obojetny.Nie godze sie jednak z adopcja przez pary homosexualne,co jednoczesnie podciaga mnie do osoby ktora nie ufa tej innosc.Nie sa to zachowania naturalne.Jako osobo heteroseksualna nie moge stawac w jednym szeregu z homosexualista na plaszczyznie zachowan naturalnych.Jedynie co moge zrobic,to starac(uczyc) sie ich akceptowac .Uwazam rowniez,ze sami homosexualisci zaczeli od zlej strony swoje uczenie nas tolerancji do nich.Ostentacyjne zachowania moga wrecz zniechecic,dlatego nie dziwie sie osoba heterosexualnym do negatywnego nastawienia na ich swiat..Z chwila wejscia do Uni chcielismy jak najwiecej z niej wciagnac na nasze podworko.Naszea tradycja chrzescijanska wymaga czasu na oswojenie sie z pewnymi faktami,co wcale nie oznacza zaciemnienia narodu![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mimo mojego podejscia do homosexualizmu,nie zgadzam sie z teoria,ze u osob o tendencjach homosexualnych wystepuja czestrze pociagi do zoofilii (tu na dogo..chyba glownie chodzi o kynofilie)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przykladem niech beda badania ktorym paddane byly polskie strony internet.na temat zoofili.Wykazaly ,ze zoofilia w stosunku do plci przeciwnej,obiawia sie u 80%mezczyzn i 20% kobiet.Fascynacja tego zboczenia oddaja sie glownie faceci bedacymi w zwiazkach heterosexualnych..Malo tego sa ich zadeklarowanymi przedstawicielami.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziwi mnie tylko fakt,ze czesto przy problemach przestrzegania przepisow o ochronie ziwerzat powoluje sie kraje takie jak Szwecja Dania ,Holandia,Belgia,jako kraje o wysokiej kulturze I zadeklarowanym podejsciu do przestrzegania przepisow.Tym samym w krajach tych zoofilia jest dozwolona!![/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']Niektórzy piszą nawet blogi o swoich doznaniach i nie widzą w tym nic złego:
[URL]http://hetman.xox.pl/o-mnie.html[/URL]
[URL]http://sharpy.xox.pl/info.html[/URL][/quote]
Matko to jest ochydne..pedofilstwo jest karane czemu zoofilia nie?!
Jeszcze jak słysze ze w Ameryce jest to legalne to mi sie flaki przewracaja...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kori czy ty poważna jesteś? czy mylą mnie oczy? przyrównujesz homoseksualizm do zoofilii czy pedofilii? :shake: dziewczyno :shake: możesz sobie być homofobem, ale należałoby najpierw zastanowić się.
homoseksualizm jest odmienną orientacją seksualną. partnerzy homoseksualni wyrażają zgodę na utrzymywanie ze sobą kontaktów seksualnych. natomiast pedofil wykorzystuje seksualnie dziecko, zastrasza je, bije, albo wmawia małemu, że nic złego nie robi, że to normalne. tak samo zwierzę nie ma możliwości wyrażenia zgody na seks z człowiekiem. z tego co mi wiadomo, zwierzęta utrzymują kontakty jedynie z osobnikami ze swojego rodzaju (albo chociażby mniej więcej swojej wielkości :shake:), np pies z psem, chomik z chomikiem, ryba z rybą itd.
pedo-, zoo- czy nekrofilia to wykorzystywanie drugiego bez jego zgody. nie da się tego nijak przyrównać do homoseksualizmu.

maxxel myślę, że homoseksualizm jest bardziej naturalny niż ci się wydaje..tak samo naturalny jak heteroseksualizm. nie zapominaj o tym, że człowiek też jest ssakiem. wsród zwierząt (ssaków) występuje homoseksualizm. nie jest niczym nienaturalnym czy nienormalnym. ktoś mądrze napisał na innym wątku, że homoseksualizm może mieć swoją konkretną "misję"- ma zachować równowagę w liczebności stada. teraz trochę ironii..w niektórych krajach przydałoby się wiecej par homoseksulanych, aby właśnie taka równowagę zachować...i zmniejszyć tym samym liczebność ich mieszkańców...
dzieci z "homorodzin" niekoniecznie muszą przejąć homoseksualizm od rodziców. w moim mniemaniu, orientacja seksualna nie jest czymś, co przejmuje się od rodziców, nie jest czymś nabytym, tylko jakąś wrodzoną cechą psychiczną. ilu homoseksualistów pochodzi z "heterorodzin"? tak więc dziecko z homorodziny równie dobrze może być hetero...ale niestety prawda jest w tym, że dopóki nie nauczymy samych siebie i swoich dzieci tolerancji, dopóty dzieci z homorodzin będą wytykane palcami przez inne dzieciaki...
no a co do tematu wątku..pedofilię i zoofilię łączy między innymi to, że nie są zjawiskiem nowym...na pewno istniały już tysiące lat temu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no dokładnie, homoseksualizm to zupełnie co innego niż zoofilia czy pedofilia, często nawet to się nie łączy... :roll: coż, jeśli masz taki stosunek do lesbijek i gejów to akceptacji i tolerancji dla ludzi normalnych, tylko o innym poglądzie na partnerów, nie masz... przykre, że w cywilizowanym kraju (wydawałoby się) panuje taki przesąd.. :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nie wiem czy to ma cos wspolnego ze sprawa, ale trudno. dostalam maila od anonimowej osoby. zawierala adres strony [COLOR=Green][B][link usunięty][/B][/COLOR]. otworzylam i... cala byla zawalona filmami z kobietami uprawiajacymi seks z psami:-o mdli mnie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...