Jump to content
Dogomania

Pedofilia i zoofilia - co łączy te odrażające parafilie.


Filip Barche

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']Agencja towrzyska w centrum Warszawy oferuje swoim klientom seks ze zwierzetami.Oferuje odchowane dalmatynczyki z ktorymi nie bedzie problemu jezeli chodzi o animals-seks:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:[/quote]
:crazyeye: Z kąt ty to info wzięłaś O-O

Link to comment
Share on other sites

A tak odnosząc się do kwesti tego czy homoseklsualizm jest często jest powiązany z zoofilią to może zanim się ktoś tu wypowie niech porozmawia z kimś kto wie więcej na ten temat (np.pracuje jako terapeuta) a nieżeli poczyta "mądre" informacje w necie...ja rozmawiałam i wiecie co ponoć większośc gejów i lesbijek ma sklonności pedofilskie, i były wykorzystywane seksualnie jako małe dziecko, lub odrzucone emocjonalnie od któregoś z rodziców.A co do tego czy mogą adoptować dzieci to zastanówmy się skoro to jest "dobre" to dlaczego natura nie sprawiła że w naturalny sposób takie pary nie mogą mieć dzieci..
A i najwazniejsze kazdego czlowieka powinnismy tolerować jako czlowieka ale nie muszimy popierać tego co robi... A zaspokojanie swojej przyjemności kosztem dzieci i zwierzat nigdy nie powinno byc usprawiedliwiane!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']adopcja dla homoseksualistow lub lesbijek.[/quote]

Lub...?

O adopcji nie ma mowy. Przeciwko ślubom par homo nie mam nic przeciwko - ich decyzja, ich los. Adoptując dziecko w ogromnym stopniu wpływają na [U]jego[/U] życie i niezależnie od stopnia naszej tolerancji czy wręcz akceptacji - nie wyrośnie na dziecko z "normalnej" rodziny.

Pedofilia, nekrofilia, zoofilia i tym podobne - to już jest zboczenie choćby ze względu na to, że dewiant ma pełną władzę nad "obiektem" (przepraszam za określenie), swojej nienaturalnej, chorej żądzy... "Normalne" pary (homo, hetero) mogą się zgodzić lub nie, zwierzę czy kilkumiesięczne dziecko - nie sądzę :/

Link to comment
Share on other sites

Jak ja lubię gdy naglę do słów pedofilia, zoofilia, nekrofilia ktoś dopisuje homoseksualizm...
[quote]
wiecie co ponoć większośc gejów i lesbijek ma sklonności pedofilskie, i były wykorzystywane seksualnie jako małe dziecko, lub odrzucone emocjonalnie od któregoś z rodziców.[/quote]>>Spokojnie Reyes, tylko spokojnie... Wdech wydech, wdech wydech... <<

To jest tylko zdanie, każdy ma prawo wyrażać opinie czyż nie? Ale gdyby ktoś miał swastykę w opisie albo "white power" (kilka tematów z tond już na taką osobę bluzgają ) to byłby nabity na flagę z napisem "Wolność równość braterstwo" ?
[quote]
A co do tego czy mogą adoptować dzieci to zastanówmy się skoro to jest "dobre" to d[U]laczego natura nie sprawiła że w naturalny sposób takie pary nie mogą mieć dzieci..[/U][/quote]Znaleźć Ci cytat kaj Hitler (taki mały facio z kompleksami co pół pewnego narodu wybił, może Ci świta >>Spoookojnie Reyes, spokojnie<<) o żydach się wypowiadał? W podobnym tonie było.
[quote]d[U]laczego natura nie sprawiła że w naturalny sposób takie pary nie mogą mieć dzieci.[/U][/quote]W czasach gdy czarnoskóra osoba mogła trafić do więzienia za związek z białoskórą ( oczywiście tej drugiej groziło posądzenie o zły gust najwyżej)
używano tego samego argumentu...

Link to comment
Share on other sites

czemu właśnie do tych wszystkich zboczeń musiały dołączyc zwierzaki?! czemu one są winne, że mają tak poukładane w łebkach, że muszą się rozmnazac, aby utrzymac gatunek??!! co za @@@ z tych ludzi!!!! ja tego nie rozumiem!!! po co w ogóle zło na świecie, nie mogłoby byc spokojnie, bez żadnych zboczeńców "gotowych na wszystko"....?? :shake: bezradnosc nie zna granic....:mad::mad::mad::shake::shake::shake::-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']nekrofilia,pedofilia,seks ze zwierzetami sa to zboczenia ktore nalezy leczyc,moga byc niebezpieczne,czasami koncza sie smiercia.natomiast homoseksualizm nie jest zboczeniem!!!![/quote]
Jak rzadko podpisuje się pod Twoimi słowami!!

Link to comment
Share on other sites

Chyba zbaczamy z tematu- dyskusje o niuansach między zoo- nekro- , homo- i innymi "filiami" powinny moze być podjęte na innych stronach, może psychologiczno- socjologicznych? Przede wszystkim zwierzę gwałcone jest na pewno przerażone samą sytuacją- nie potrafię powiedzieć, czy odczuwa ból, czy nie, lecz na pewno jest to sprzeczne z jego instynktem! a co do ludzi... którzy ponoc powinni być tymi "światłymi istotami"... to nawet juz mi sie nie chce zabierać głosu...

Link to comment
Share on other sites

[W czasach gdy czarnoskóra osoba mogła trafić do więzienia za związek z białoskórą ( oczywiście tej drugiej groziło posądzenie o zły gust najwyżej)
używano tego samego argumentu...[/quote]

z tego co mi wiadomo czarnoskóra osoba i białoskóra osoba nie mają problemów aby mieć dzieci...:roll:

Nie chciałam nikogo urazić, wypowiadam swoje zdanie i mam do tego prawo..

Link to comment
Share on other sites

[quote] z tego co mi wiadomo czarnoskóra osoba i białoskóra osoba nie mają problemów aby mieć dzieci...[/quote]Rozumiesz [quote]
W czasach gdy [/quote]??
?? Prawne jak najbardziej mieli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Naprawdę nie rozumiem jak można do jednego worka wrzucać homoseksualizm i zboczenia!
[/quote]

Oczywiście. Osoby homoseksualne, tak samo jak hetero nikomu krzywdy nie robią - co innego chorzy dewianci.

Chociaż moim zdaniem idea wszelkich "parad równości" itp. jest głupia, ale to już nie ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zorlis']Oczywiście. Osoby homoseksualne, tak samo jak hetero nikomu krzywdy nie robią - co innego chorzy dewianci.

Chociaż moim zdaniem idea wszelkich "parad równości" itp. jest głupia, ale to już nie ten temat.[/quote]
Ja mysle ze takie osoby powinno sie obowiazkowo poddac badaniom psychicznym:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, zwierzęta jak najbardziej - przecież nie od orientacji zależy, jak kto traktuje zwierzaka...

Dziecko adoptowane przez parę homoseksualistów będzie miało świadomość, że coś jest "nie tak", może być prześladowane przez rówieśników - wiadomo przecież jak nieżyczliwe bywają małe dzieci... No i jak to rzutuje potem na psychikę dorosłego człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego do nas należy wychowywania młodego pokolenia w tolerancji,bo póki społeczeństwo nie pojmie że homoseksualizm nie jest żadnym wynaturzeniem nie ma co marzyć o legalizacji związków homo.
Jeśli o mnie chodzi, potrafię pokochać niezależnie od płci równie dobrze mogłabym być z dziewczyną jak i facetem, no cóż taka już jestem i nikomu tym krzywdy nie robię ;)

Zoofilia to okrucieństwo wobec zwierzęcia :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Ja mysle ze takie osoby powinno sie obowiazkowo poddac badaniom psychicznym:shake:[/quote]
Niektórzy piszą nawet blogi o swoich doznaniach i nie widzą w tym nic złego:
[URL]http://hetman.xox.pl/o-mnie.html[/URL]
[URL]http://sharpy.xox.pl/info.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zorlis']Dziecko adoptowane przez parę homoseksualistów będzie miało świadomość, że coś jest "nie tak", może być prześladowane przez rówieśników - wiadomo przecież jak nieżyczliwe bywają małe dzieci... No i jak to rzutuje potem na psychikę dorosłego człowieka.[/quote]
A jak myślisz jak rzutuje sierociniec? Oglądałaś statystyki ile osób z domu dziecka wychodzi na prostą? A ile wychowanków było molestowanych/gwałconych przez współwychowanków? Ilu pita z tam tond przy pierwszej okazji? Troszkę się o tym nasłuchałam ostatnio... :roll:
W tym świetle argument że rówieśnicy będą się śmiać z dziecka wychowywanego przez homoseksualistów rozsypuje się...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...