Jump to content
Dogomania

Szkielet!ma domek:)


bigos

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj wykonałam szereg tel i tak...

W związku z tym, że zaufałam tj osobie a domek nie był sprawdzony ustaliliśmy:

[SIZE=3][B]Skontaktowałam się z Patką -ona jest z Torunia, więc razem z Martą pójdzie w czwarte na spotkanie! Porozmawiają i jeśli coś wzbudzi ich niepokój Erwin wraca. Natomiast jeśli wszystko będzie w porządku piesek zostanie a Patka będzie ich odwiedzać i kontrolować sytuację. Myślę, że to dobre rozwiązanie.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj odebrałam dwa tel od zachwyconej Ali:p a dziś sms: "Kasienko-Erwin jest cudowny!Noc spokojna w objęciach swojego pana, rano zabawy z Sonią. Apetyt ogromny, humor doskonały. Dzięki Kasiu za radość, którą mi dałaś":loveu:

Zmieniam tytuł i teraz dziękuję wszystkim za pomoc, a w szczególności:

- Ewce (chanti) i doktorowi z kliniki My Pet za pomoc w przywróceniu zdrowia Erwinkowi;

- mm.templum za transport;

- dogomaniakom i wyżłomaniakom za pomoc finansową, wsparcie duchowe i trzymanie kciuków (po zakupie karmy pozostało kilka zł które przekażę Marcie za transport PKP do Torunia);

- a przede wszystkim Antu! Marta! Wielkie dzięki za to, ze dałaś szansę i ciepły dom Erwinkowi. Za to, że masz takie wielkie serducho dla psiaków i cierpliwość w szukaniu domków:calus::Rose:

- Alu dzięki za to, ze go pokochałaś:loveu:

Jesteście kochani! bez Was nasz "szkielecik" nadal trwałby w schronisku bez szans na życie...

Link to comment
Share on other sites

[I]"Dziewczyny-już wszystko wiem-doktor mi powiedział.Muszę mu robić co 6 tygodni morfologię krwi,aby uważać i nie dopuścić do białaczki.
Powoli wprowadzać urozmaicone pokarmy-na razie je jak dziki,ale mu bardzo ograniczam.Akany nie znosi-daję mu jagnięcinę z ryżem.Na obiad-makaron i bobki!
Jakieś witaminy-megavit.Z brzuszkiem nie ma problemów.
Dostał obrożę-brąz z żółtym-do Jego czekoladowego koloru ładnie wygląda.
W ogóle jest piękny-Wasze mogą się schować!
A jaki całuśny!!!
Teraz śpi-4 Lapy do góry i pełne szczęście.
Nasze też.
Do zobaczenia!"[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...