Jump to content
Dogomania

Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!


Mudik

Recommended Posts

[quote name='Bzikowa']Ale jak zamawiasz te klikery ? Ja bym była chętna, mogę Ci przekazać kasę na jakimś treningu jak będziesz zamawiać.[/quote]

Jak rodzice Oli wrócą to się rozliczymy, teraz Ola prosi o szybką odpowiedź kto ile bierze tych klikerów, więc Ty ile?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='prittstick08']ja bym chciala jeden kliker:)
pamietam, ze Władczyni tez chciala. Z tego co wiem, to nie ma jej w Polsce na razie, ale mysle z emozesz spokojnie jeden czy dwa jej zmaowic, nie jest to wielki wydatek iwec na pewno zapłaci.[/quote]

Napiszę do Oli ale nie wiem, czy nie będzie za późno(w sensie,że rodzice Oli już je kupili),ale napiszę i dam jutro znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Mudik [/B]- sorki, że dopiero teraz, ale
[SIZE=4][COLOR=Red][B]OGROMNE GRATULACJE ZA WYSTAWĘ KLUBOWĄ!!!
[/B][/COLOR][/SIZE]
sukces jest ogromny!!!
Pzdr.[/quote]

Iiii tam bez przesady:oops::oops:, to nie to co Twoje wygrane! Choć byłąm w szoku, bo myślałam,że wygra weterany Diri a rasę Deli, a tu siurprajz Victor zgarnia BOB-a:evil_lol::lol::lol:

Dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']trzymaj się dzielnie w czasach remontu :lol:
jesień pracowita dla wszystkich :roll:[/quote]

No już prawie po:multi:. Dziś mogłam powstawiac meble do pokoju, przy okazji zrobilam generalne porządki i przemeblowanie, podoba mi się ten układ ,który jest teraz:loveu:. Tylko jeszcze trzeba uprać zasłony i rolety i umyc okna, tylko jak odkurzyć ściany??? Wszystko pokrywa pył z cięcia kafelków(taki mam równy pokój ,że trzeba było sztukować:roll::cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...