Jump to content
Dogomania

Charakter wilczaka... tu mam wątpliwości...


zPeronowki

Recommended Posts

Nie napisałam nic o "imprezowaniu" lub "buszowaniu po sklepach"
Rzeczywiscie nie chialabym spedzac zycia jak w Twoim "imagine that";). Nie spedzam w ten sposob. Moje/nasze psy także nie.

Moje pytanie proszę potraktowac dosłownie. Pisze o zakupach, lekarzu, urodzinach itd. Czytam troche stron i wypowiedzi ludzi, takze obcojezyczne strony i w wielu przypadkach wlasciciele CZW pisza, ze pies wyje i demoluje mieszkanie pozostawiony nawet na godzine.

czy to "tylko" kwestia wychowania? Czy reguła?

co do dalmata....masz racje. Zostawilismy go samopas chyba za bardzo.





dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faktycznie, moje osobiste doswiadczenia w zostawianiu psa nie byly rozowe, ale pracowac trzeba i czasem gdzies wyjsc tez. Teraz problemu nie ma, pies chyba przywykl do pewnego rytmu doby.
Nie istnieje sytuacja, gdy mozna powiedziec ze zawsze ktos bedzie z psem...zycie nie jest przewidywalne .
Faktycznie tez wilczaki trudniej zostaja same niz inne psy (to tez moje doswiadczenia).
A ja wybralam taki model zycia ze jak gdzies ise rozrywkowo to z psem,jak spotkanie to z psem i pod katem psa.. ni uwiaze gho, nie zamkne gdzies i nie pojde na piwko.. bo co to za fun dla psa??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...