Jump to content
Dogomania

psy w sklepach zoologicznych


mindgame

Recommended Posts

co do policjantów...


[B]POLICJANT MA OBOWIĄZEK ZGŁOSZENIE PRZYJĄĆ - NADAJE MU NUMER ----> ZAWSZE PYTAJMY O NUMER NADANY TEMU ZGŁOSZENIU ORAZ DANE PERSONALNE POLICJANTA PRZYJMUJĄCEGO ZGŁOSZENIE ----> BĘDZIE WTEDY MOŻLIWE ŚLEDZENIE POSTĘPÓW ZGŁOSZENIA ORAZ W RAZIE CZEGO WIADOMO BĘDZIE JAKI POLICJANT ODMÓWIŁ JEGO PRZYJĘCIA. ZAWSZE MOŻNA TEŻ ZAPYTAĆ O IMIĘ I NAZWISKO JEGO PRZEŁOŻONEGO I ZGŁOSIĆ JEGO NIE WYWIĄZANIE SIĘ Z OBOWIĄZKU A W DODATKU WPROWADZANIE W BŁĄD ODNOŚNIE PRZEPISÓW[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uważam, że warto aby każdy zespół interwencyjny wyposażył się w tekst nowelizacji ustawy. Taki materiał stanowiłby znakomite wsparcie merytorycznie interwencji, bo w każdej chwili można pokazać niedowiarkowi, a czasem policji tez, czego nie wolno i co grozi za przekraczanie prawa. Nowelizację znajdziecie tu, jako tekst ogłoszony:

[URL]http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20112301373[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wiedza "chodoffców" pochodzi z radia, TV i z prasy. Który z nich przeczytał konkretny zapis ustawy? Wg mojej obserwacji tekstu źródłowego nie czytało więcej niż 10 - 20 % ochotników. Okazanie na miejscu, w sklepie tekstu ustawy na papierze, ustawia zespół merytorycznie w dużo korzystniejszej sytuacji. Zrobicie jak uważacie. :)

Link to comment
Share on other sites

Zoo Natura skupuje psy z różnych pseudohodowli a M1 od Rosjanina z Sezamkowej .Dziewczyny a pośrednika ta ustawa nie obowiązuje .Ma dalej pieski w sprzedaży i ta jego żonka tym słodkim głoskiem tak są pieski a jaka rasa panią interesuje .Ja dopiero w niedziele mogę się urwac na przeszpiegi .

Link to comment
Share on other sites

[B]Konstytucja RP.

Art. 87.
[/B] Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.

[B]Na terytorium RP ustawy obowiązują każdego. Pośredników, Rosjan, sklepikarzy również.

[/B]Ponownie polecam przestudiować tekst źródłowy ustawy, który ponoć ;) każdy zna...

[url]http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20112301373[/url]

Wiedza, to najpotężniejszy oręż.

Link to comment
Share on other sites

gdzie jest w ustawie napisane że [B]przewożenie[/B] jest zabronione? zabronione jest wprowadzanie do obrotu - a czym jest wprowadzenie do obrotu to kwestia interpretacji. NA PEWNO SAMO PRZEWOŻENIE (NA TERENIE POLSKI) NIE JEST WPROWADZANIEM DO OBROTU.

czytając ustawę odsyłam do tekstu jednolitego tej ustawy..

Link to comment
Share on other sites

To jest jego numer 602695468 ma Bischony, pudle , dobermany, yorki , pinczery , shit-tzu , owczarki , rotki , haski brytyjczyki , persy , spaniele, szpice pomeraniany, szpice wilcze .sznaucerki .Psy sa nieszczepione .Facet kiedyś mieszkał na Wolności w Chorzowie a teraz w katowicach na Kostucha dohttp://www.stoppseudohodowcom.org/index.php/chcesz-kupic-rasowego-psa-strzez-sie-pseudohodowcy/#comment-40768m kupił .Mieli Ci ludzie sprawy sądowe .Jak się za nich zabrac są bezkarni i psy do sklepów zoologicznych zworzą

Link to comment
Share on other sites

dziś byłam w silesi w katowicach i pytalam kiedy bedzie mozna dostac u nich szczeniaki do kupienia. Pani powiedziała że już nie będą mieli piesków ponieważ weszła ustawa o ochornie zwierząt itd itd, beda mieli tylko co jakis czas koty do adpcji jak ktos przyniesie, coś takiego.

takze silesie będę sprawdzać:)

Link to comment
Share on other sites

Nie piszecie niczego, czego bym nie wiedziała...

O tym, że każdy policjant ma obowiązek przyjąć zgłoszenie też wiem, ale co z tego, jak policjant stwierdził, że jest bezzasadne i nie przyjmie... "to tak, jakby pani zgłaszała, że ktoś tańczy na rynku, a tańczyć może"... :roll:

Generalnie, mur-beton...

Dla mnie to trochę chore, żeby to szary obywatel musiał przekładać teksty ustaw z polskiego na "policyjny", ale powiedziałam już, że nie popuszczę...

Dostarczenie ustawy nawet pod nos policjanta niewiele pomoże, bo jak mi powiedziano, ile czytających, tyle interpretacji... :roll:

Czekam teraz do środy na telefon z PIW, jeśli nie zadzwonią, to ja to zrobię i może poproszę o jakieś oficjalne pismo w tej sprawie do oczytanych inaczej policjantów z Czeladzi... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...