Jump to content
Dogomania

Wilczaki w Olsztynie?


Saba

Recommended Posts

[quote name='Saba']Przed chwilą widziałam chyba Wilczka niedaleko mnie :loveu: piszę chyba, bo może to być kundel bardzo do wilczka podobny ale nie wydaje mi się, muszę tam częściej przechodzić żeby właścicieli dorwać :evil_lol:[/quote]

A gdzie dokladnie widzialas? I jak wygladal?
Bo jesli w Olsztynie, to nie jestem pewna czy tam jest jakis wilczak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sssmok']A gdzie dokladnie widzialas? I jak wygladal?
Bo jesli w Olsztynie, to nie jestem pewna czy tam jest jakis wilczak :)[/quote]
W Olsztynie, ale musieli go sobie sprawić przez wakacje, albo ktoś się wprowadził, bo wcześniej go nie widziałam (albo się gdzieś zawsze chował :P )
A Wyglądał jak wilczak, jeszcze raz muszę go obejrzeć bo pomimo tego że starłam się mu jak najdokładniej przyjrzeć to wiadomo, pierwsze wrażenie bywa mylne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']W Olsztynie, ale musieli go sobie sprawić przez wakacje, albo ktoś się wprowadził, bo wcześniej go nie widziałam (albo się gdzieś zawsze chował :P )
A Wyglądał jak wilczak, jeszcze raz muszę go obejrzeć bo pomimo tego że starłam się mu jak najdokładniej przyjrzeć to wiadomo, pierwsze wrażenie bywa mylne :evil_lol:[/quote]

Musialabym podpytac, bo na razie nie wiem kto to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No niestety mieliście rację :-( ten "wilczak" to nie wilczak. Ale co mi sie spodobało u właścicieli, nie świecili oczami że rasowy tylko bez rodowodu, pomimo że mogli by spokojnie tak reklamować sukę. Mówię wprost że skundlony.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Odkopuję temat jako, że w piątek jadąc autobusem po ulicy Jagiellońskiej obok tesco widziałam dziewczynę z podrośniętym psem, który wyglądał jak wilczak. Widać, że piesek jeszcze młody. I tu moje pytanie czy ostatnio jakiś wilczak zlądował w końcu do Olsztyna czy to tylko kolejny mieszaniec?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W Olsztynie wilczak już jest. No może nie dokładnie w Olsztynie, ale baaardzo blisko. Do miasta przyjeżdżamy często, ale na Zatorze wilczak jeszcze nie zawitał. Albo więc widziałaś jakiegoś przyjezdnego albo to nie był wilczak ;). zapraszam na fotoblog pierwszego olsztyńskiego wilczątka :) [URL]http://www.ulvarlupusek.blogspot.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...