Jump to content
Dogomania

czy ktoś się zna na maszynkach do strzyzenia dla psów?


Leonia

Recommended Posts

Kora78 maszynka Moser 1245 dla kobiet dobra ,ale najważniejsze są ostrza . Wystarczy 5mm i 7 mm , można z włosem strzyc lub pod włos . Nadstawki są nie opłacalne . Ja używam podwójnych ostrzy , bo jak stają się ciepłe zmieniam na drugą i dalej strzygę . Konieczna jest oliwa , w komplecie jest mało . Przed strzyżeniem trzeba wyczesać , od filcować i dopiero strzyc.
Bardzo łatwo z tępić , jeżeli włos nie jest przygotowany.

Cockermaniaczko nasadkami praca jest uciążliwa .

Link to comment
Share on other sites

na kapiele nie mam raczej szans. wiadomo psy obce, zestresowane sciagajace sobie kagance. jakbym miala jechac, kapac, suszyc, trymowac, czesac i strzyc dopiero.. to chyba ze 12godz bym potrzebowala. a na poczatek psow juz czeka kilka w kolejce, zanim lato i upaly sie zaczna.


tutaj jest watek, na ktorym pytalam, jaka maszynke kupic ma schronisko, dla mnie jako chetnej do strzyzenia wolontariuszki. sa fotki naszych psow

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205955-maszynka-dla-wszystkich-psow-w-schronisku[/url]


a jedno ostrze powyzej 100zl? czyli moser za prawie 500, plus ostrza to juz 700 plus trymer i nozyczki. prosze o konkretne dane tych ostrzy do mosera, zebym wiedziala, co kierowniczce w schronisku polecic, bo czeka na moje informacje

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam jakiąśmaszynke na allegro, (jak sie potem okazało badziewie) . Mojego yorka ledwo obciapalam - bo maszynka za duza, nie lapała włosa, po prostu tragedia!!! Pierwszy raz go sama obcinalam, dobrze ze szybko mu włos odrasta ...
Prosze podajcie mi jakies nazwy maszynek którymi mozna łatwo obciąc yoreczka (2,2 kg) na krotko, bo mu zaczyna sie ciepło robic , a prawie cały czas siedzi w ogródku...pozdrawiam koontza

Link to comment
Share on other sites

ULTRATECH New MASZYNKA DO STRZYŻENIA Psów, Psa 40W.
Niby ma 40 wat, ale jakos włosa nie lapala. wogóle miałam wrażenie ze jest za duza jak na gabaryty małego yorczka :)
Byc moze po prostu ja nie umiem obcinać ;(
a w W-wie bardzo drogi jest psi fryzjer ostatnio placilam 120 pln a po 2 m-cach blekus byl juz zarośniety. Poniewaz to jest pies biegający po ogródku i ciągle cos ma we wloskach chcialam go obciąc dośc mocno- dla jego i mojej wygody....

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
1 godzinę temu, paulina767 napisał:

No powiem Ci, że niestety dokładnie na maszynkach się nie znam,

Na zasadach korzystania z forum - też się nie znasz.To smieszne,żeby odpowiadać na post sprzed ( (dziewęciu ) lat i wszędzie pchać SIĘ Z NACHALNĄ REKLAMĄ.

Masz z tego jakieś ogromne korzyści? Idz stąd,po prostu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...