Jump to content
Dogomania

Nieduży, prawie morelowy kudłatek Mango - już w nowym domu !! :)


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Mango w czwartek opuści schronisko. Zamieszka w domu z ogródkiem w Poznaniu. Na razie zarezerwowałam psa, żeby nikt niepowołany nie zrobił nam psikusa i nie zabrał psiaka.
Czyli wstrzymujemy wszystko do czwartku - wtedy napisze, czy piesek jest bezpieczny, czy ruszamy dalsze sprawy.

Link to comment
Share on other sites

Jesooo, jak się cieszę :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
że tak zacytuję ;)
Kamień z serca! Oby dalej było tak błogo, ale znając grzywkowe i prawie grzywkowe ;) charaktery będzie super!
Mam nadzieję, że imię pozostanie. Nie wiem kto go tak ochrzcił, ale bardzo mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Mogę??? Mogęmogęmogę????? :loveu:

Mango jest już w domu!!! Właśnie dostałam maila od jego nowej Pani - wszyscy są nim zachwyceni, Manguś jest wesoły, bawi się, biega - żywe srebro :loveu:.[/quote]
O Raju, a jednak Mikołaj wysypał z wora dobre wieśći:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']To ja, ja ja - ja jestem chrzestna. I imię zostało, pasuje do niego. Dostałam emaila - Mango ma się świetnie. Jest grzeczny, a jedniocześnie żywe sreberko.
Wszyscy kochają naszego Mangusia.

Hurrra.[/QUOTE]

Nie dość, że złote serce, to jeszcze Geniusz. :loveu:
Wcale się nie podlizuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A najlepsze jest to, że nowa Pani Mangusia, korespondując ze mną wcześniej, zaznaczyła, że jej rodzina nie lubi pudli :evil_lol:. Jednak mimo to wysłałam jej zdjęcie nieco "pudlowatego" ( a w każdym razie tak miał wtedy w tytule ;-) ) Mango i okazało się, że cała rodzina jest już w nim zakochana :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']A najlepsze jest to, że nowa Pani Mangusia, korespondując ze mną wcześniej, zaznaczyła, że jej rodzina nie lubi pudli :evil_lol:. Jednak mimo to wysłałam jej zdjęcie nieco "pudlowatego" ( a w każdym razie tak mia wtedy w tytule ;-) ) Mango i okazało się, że cała rodzina jest już w nim zakochana :evil_lol:.[/quote]

No przecież to jest GRZYWACZ:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='xxxx52']jezeli piesek znalazl ,to jest super,ale watek powinien juz dawno ,gdzie indziej powinien byc umieszczony;)[/quote]
A gdzie Twoim zdaniem??
Czyżby dział "już w nowym domu" nie był odpowiedni?
A to droga koleżanka iks-iks-iks-cośtam nie wie, ze tematy sa przenoszone przez moderatorów?

A może główka boli od czytania ze zrozumieniem treści i tytułów wątków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...