Jump to content
Dogomania

Wilno 2xCACiB 15-16.03.2008


Nacia_i_Fluffy

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='meta']ja juz wiem o 9 polskich grzywkach :cool3: bede sie czula jak u siebie :eviltong:[/QUOTE]
To się nie czaj i wal śmiało:lol:można kawałeczek staweczki ułożyć:evil_lol:
VALENTINO
VIVA ESPANIA
LINDA
VOLCANO
CHERI

?????:roll:
My się nie wybieramy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meta']Cheri jako pol lysa pol powder chyba zbyt wiele by nie zdzialala ;)

w sumie to nie wiem czy powinnam bo moze niektorzy nie chca sie chwalic ze jada :cool3:[/QUOTE]

Eeee- chyba to nie żadna tajemnica- i tak przecież Litwini ogłaszają spis wystawców- i to nawet dosyć wcześnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']:crazyeye: wow ciekawe jak sie CACIB`ami podzielicie :lol:;)[/QUOTE]

nawet mnie nie denerwuj :mad:
cale szczescie ja pierwszego dnia sie w mlodziez zapakowalam, a drugiego to jeszcze nie wiem, zalezy jak nam pojdzie teraz i w styczniu, mam nadzieje ze pojdzie to sie przeteleportuje do posredniej :p a jak nie, to bede miala problem caciba z glowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']
a jezeli nie to lepiej żeby dostał ktoś znajomy niż obcy![/QUOTE]

Słusznie :evil_lol::evil_lol:

Oj ja bym sobie chętnie po ringu honorowym w Wilnie przebiegła, wiec mam nadzieje, ze jak duzy da plame, to nadrobi za niego maluch :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście przez zawirowania w domu - czytaj poród, zapomniałam zgłosić w pierwszym terminie :(
Co do Bośni to chętnie bym pojechała:) Ja lubię wygrać w dużej stawce, być na lokacie w takowej też lubię, ale nawet w Bośni można być samemu i dostać bdb, lub dosk, ale bez tytułu... Dlatego zawsze się denerwuję jak słyszę e wygrał/wygrała bo była/był sam... Przecież, czy w Bośni, czy na Litwie, czy w Austrii często sędziują nas te same osoby, a nawet śliczny pies może mieć gorszy dzień i zupełnie sie nie pokazać, nagle okuleć, bo źle stanął, zadrzeć ogon, bądź go nie podnieść itd. Sami wiecie jak jest, a psiaki to żywe stworzenia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Nacia_i_Fluffy']A słuchaj jak dostałaś to potwierdzenie? Sama do nich napisałaś? Bo ja napisałam i ciiisza. A zgłaszałam już dosyć dawno ;)[/quote]

Nie pisłam do nich, sami do mnie napisali.
Pierw poprosili o kopię wpłaty, a po godzince od wysłania im skanu dostałam takie potwierdzenie:

[FONT=Arial][QUOTE]
[FONT=Arial]Hello,[/FONT]
[FONT=Arial]Organisations Commitee of the International Dog Show
"LITHUANIAN WINNER`2008" & ĽVILNIUS CUP`2008" ( 2008 03 15 &16),
accepts aplication of the dog :[/FONT]

[FONT=Times New Roman]PLAPPERMAULCHEN`S KUSZA, bitch, junior class[/FONT]
[/QUOTE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...