Jump to content
Dogomania

Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..


tamb

Recommended Posts

  • 3 months later...

Dziękujemy za życzenia i życzymy Ci wspaniałych i zdrowych Świąt wielkanocnych.

Przy okazji Świąt wspominamy naszych bliskich,tęsknimy za nimi,choć po czasie boli mniej,to

jednak w naszym sercu pozostają na zawsze.

Ja przeżyłam już śmierc czterech moich przyjaciół psów,czasem wyobrażam sobie jak byłoby

pięknie mieć je wszystkie obok siebie...ale mam nadzieję na spotkanie z nimi...

Milunia była wyjątkową,przepiękną sunią,bardzo kochaną i szczęśliwą i to jest najważniejsze.

A jak się miewa Pusia?

Link to comment
Share on other sites

Azalia, bardzo dziękuję za miłe słowa. Pusia ma się dobrze, ale odkąd nie ma Milusi jest jeszcze bardziej rozpieszczona, taka królowa się z niej zrobiła. 

Ja wciąż tęsknię za Milusią i często  wraca mi obraz, jak umierała. Też mam nadzieję na spotkanie, wierzę, że czeka na mnie za tęczowym mostem. 

Pozdrawiam serdecznie 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dziś mija 10 lat.  10 lat temu 19-go grudnia Milusia została członkiem naszej rodziny.  A teraz jej nie ma,  już od półtora roku. Wcale nie przestałam za nią tęsknić. 

Mamy drugą przytulankę, co widać na zdjęciu poniżej,    ale Milusi nikt i nic nie zastąpi. 

 

 

 

 

 

20171217_140946.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Już minęły dwa lata... Na jej grobku kwietnie żółta róża. Gdy myślę o Milusi, łzy same napływają do oczu. To nieprawda, że czas leczy wszystkie rany. On je tylko trochę zabliźnia.

Zdjęcie, gdy Milusia była jeszcze zupełnie zdrowa, a Pusia dołączyła do naszej rodziny.

338952961_Zdjcie0122.thumb.jpg.1fd8467d035ced5e756ed5b41678bec5.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎08‎-‎24 o 17:27, dorota1 napisał:

Żeby wątek nie przepadł,  wklejam Pusię. Dla nas przytulanka,  ale dla obcych groźny pitbul 

 

 

 

 

 

20170716_105947.jpg

20170824_170705.jpg

Przesłodka,piękne zdjęcie poza tym...:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Milusia trafiła do Was tuż przed Świętami? To tak jak nasz niezapomniany Pan Kot Miciuś. Też już po tamtej stronie.
Masz rację, to jest za krótko :(
No proszę, jaka z Pusi się zrobiła światowa osoba. Kot swój - znaczy członek rodziny :)
Trzymajcie się!! Serdecznie pozdrawiamy bardzo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

I znowu mam dwa pieski. Od stycznia jest z nami Tofik,  rudy piesek wyrzucony tuż przed świętami na wsi. Dogadał się z Pusią i kotkiem. A ja żartuje,  że Milusia go do mnie przyprowadziła , bo on został wyrzucony przy drodze dość daleko od mojego domu,  a dotarł aż tu i tu się błąkał.  Milusia była piękną trikolorką ,  przy czym rudej sierści miała dość dużo. Tofik to piękny rudasek i fajny piesek. Nie wiem jak ktoś miał serce go wyrzucić. Jedyne z czym się cały czas borykamy,  to problemy zołądkowe , pozostałość z czasów,  gdy nic nie jadł,  albo jadł byle co. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, jotpeg napisał:

fajnie Was widzieć. Zwłaszcza pierwsze zdjęcie (wspólny kierunek patrzenia) chwyta za serce :)
i proszę, jak się nowy psinek pięknie wpasował i w samochód, i Waszą rodzinę :)
Macie wielkie serce :)

Dziękujemy za miłe słowa:) jednak fajnie jest mieć dwa pieski:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Dziś mija 12 lat jak Milusia trafiła do nas: 19.12.2007 r.

Pamiętam jakby to było wczoraj. 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich,  którzy jeszcze Milusię pamiętają i życzę zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Do życzeń dołączają się Pusia i Tofik  oraz kotek Tunisek :)

niestety nie wiem dlaczego, ale nie mogę dołączyć zdjęć:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...