Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. 05/06 Kwietnia 2008


Achnamara

Recommended Posts

Bardzo miły pan, bardzo dokładnie oglada i opisuje psa (niestety nie wszystko jest wpisane do karty z powodu tłumacza;) ), z kazdym zwycięzca pozuje do zdjecia :), nieprzygotowanym psom obnizył ocene (czasami az za bardzo wyrozumiałay ;) ) zwracał uwage na jakosc włosa, zdyskawlifikował czarne sznaucery, o które sie ubrudził.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm, kolor był poprawiony czarnym pudrem i jak dotykał psa przy opisywaniu na stoliku to te poprawki zostały mu na rączkach :evil_lol::evil_lol:. Az głupio bylo, jak pan kazdemu nastepnemu wystawcy gratulował takimi raczkami :cool1:. Sedziuje dosyc sprawnie - ja powinnam wejsc na ring ok. 13.30, a weszłam 20 minum później. Tak wiec 20 min spóxnienia od rana, to nie jest duzo. Później dosyc szybko szło, ale były małe stawki w klasach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka K.']Bardzo miły pan, bardzo dokładnie oglada i opisuje psa (niestety nie wszystko jest wpisane do karty z powodu tłumacza;) ), z kazdym zwycięzca pozuje do zdjecia :), nieprzygotowanym psom obnizył ocene (czasami az za bardzo wyrozumiałay ;) ) zwracał uwage na jakosc włosa, zdyskawlifikował czarne sznaucery, o które sie ubrudził.[/QUOTE]


dziękuję za informacje :)

Link to comment
Share on other sites

Jedna sztuka próbowała go ugryźć przy sprawdzaniu jajek - od razu została poproszona o opuszczenie ringu z dyskwalifikacja.

Mojemu psu tez sprawdzał, ale nawet nie wiem kiedy to zrobił, na pewno nie nerwowo (jak niektórzy łapia z nienacka) wiec albo sedzia bardzo delikatny, albo mój pies to lubi:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"KasiaR"']Jescze jedno pytanie .....jak z Legionowa albo z Warszawy zachodniej dojechac do Nowego dworu ? ...chodzi o połączenie autobusowe albo kolejowe ?[/quote]
z zachodniej pociągiem nie dojedziesz, musisz przejść na W. Wolę...

najwcześniejszy pociąg z Woli wyjeżdża o 9:57 a w Nowym Dworze jest o 11:09 :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaR']Jescze jedno pytanie .....jak z Legionowa albo z Warszawy zachodniej dojechac do Nowego dworu ? ...chodzi o połączenie autobusowe albo kolejowe ?[/quote]
Z Legionowa PKPkiem jest ok 20-30 min do Nowego Dworu a pociąg jest mniej więcej co godzinę. Stadion miejski, na którym jest wystawa, jest na przeciwko Dworca.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...