Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. 05/06 Kwietnia 2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No własnie, bo coś do tych spotkan szczescia nie mamy.. ;)

Już nie moge doczekac sie niedzieli, tak dawno nie bylam na wystawie. Alisa bedzie miala debiut w dniu kiedy konczy rowno 9 mies. , jeden dzien i juz by w klasie mlodziezy biegała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']No własnie, bo coś do tych spotkan szczescia nie mamy.. ;)

Już nie moge doczekac sie niedzieli, tak dawno nie bylam na wystawie. Alisa bedzie miala debiut w dniu kiedy konczy rowno 9 mies. , jeden dzien i juz by w klasie mlodziezy biegała.[/quote]

Ohh tak. Aliska napewno pokaże się zawodowo :D Mamy niedaleko ringi, jakoś Cię znajdę i może zobaczę Wasz debiucik :p





[quote name='zakla']No, do mnie nie dochodzi psi szampon zamowiony na tydzien przed Swietami Wielkanocnymi!:diabloti:[/quote]



To dopiero nieźle :P Widać numerki to malutki problem :P

Link to comment
Share on other sites

[B]Wielka prośba do osób z Białegostoku i okolic:[/B]
[U]Poszukuję transportu POWROTNEGO, dla 2 osób bez psa, właśnie w okolice Białegostoku (konkretnie- Łomża/Zambrów, ale może być też do samego Białego)[/U]
[U]Oczywiście dokładam się do kosztów paliwa !!![/U]
[U]Bardzo proszę o kontakt na PW.[/U]
[U]pilne...[/U]:-(


ja potwierdzenie dostałam dziś, ale nie wiem, czy nie będę zmuszona odwołać :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jutro wystawa. Zaczynamy sie pakowac :) I myjemy futra i szorujemy białe skarpetki ktore prfzez ostanie deszczowe dni, nie przypominaja napewno koloru białego :)
My mamy ring 10. Na dworze. Podobno jutro ma byc całkiem niezła pogoda? W niedziele ma za to padać... brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']a czy jest możliwość żeby na teren wystawy ...[/quote]

Odbiegne od tematu...ale jak sie uda, to bardzo Was prosze, pstryknijcie szczeniaka gordona, to dla znajomych (ich 'wnuczek'); mialam byc, niestety obowiazki sluzbowe nie pozwalaja:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cenzo']Odbiegne od tematu...ale jak sie uda, to bardzo Was prosze, pstryknijcie szczeniaka gordona, to dla znajomych (ich 'wnuczek'); mialam byc, niestety obowiazki sluzbowe nie pozwalaja:([/quote]

nie ma sprawy ;)
tylko że mnie nie będzie niestety, aczkolwiek będą rodzice z aparatem. Jak będą mieć czas to popykają zdjęcia. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Będą broszki ozdobne srebrne z psami.Unikatowe.przykładowe wzory tu:
[URL]http://www.podpsem.pl/galeria/html/oferta_broszki.php[/URL][/quote]
Ja z gr. V to widziałam tylko AJ i jakiegos szpicka... Czy to wszystko?
Pzdr.

Jest juz 15.30 - czy naprawde nie ma jeszcze wyników? Nie ma komu gratulować...?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...