Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. 05/06 Kwietnia 2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

moze ktos mi pomoże ze ZK Legionowo , wysłałam juz 2 razy zgłoszenie online na wystawe ale nie dostałam potwierdzenia na maila ze jest przyjety pies , czy ja robie cos nie tak , kolega wysyłał i mowił ze do niego na maila zwrotnego przyszło potwierdzenie ...co mam robic wysłac po raz 3 ?? zapłaciłam juz i nie chce potem mieć zonka ,ze jestem nieprzyjeta na wystawe:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']Dostałam informację o wystawach z zkwp ale nie ma na niej tej wystawy...

Chcemy się zgłosić:razz:[/quote]

Czy Ty należysz do oddziału Białystok? W zaproszeniu na Walne Zebranie,oprócz Rankingu Wystawowego jest też rozpiska wystaw na 2008 rok,wystawa organizowana przez O/Legionowo jest tam jak byk;)Wszyscy dostali takie same.....

Link to comment
Share on other sites

ja sie wybieram z całą załogą
oby tylko ringi w hali były całe wyłożone wykladziną a nie jak w zeszłym roku pół wykładziny pół linoleum i "koła buksowały" wszystkim psom
ale nie narzekam Paco był uprzejmy młodzieżowy championat ukończyć na tej wystawie mimo lotu ślizgowego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nacia_i_Fluffy']czikot, moja koleżanka ma ten sam problem :( Może nie nadążają z weryfikacją zgłoszeń?[/quote]

mozliwe ale do 25 lutego oplata jest 70 zł po terminie juz 90 , nie chce zeby potem kazali mi doplacac bo zglosilam niby po 25 :-(
wyslalam jeszcze raz maila z calym zgloszeniem i w poniedziałek wysle dla pewnosci faxem bo na brak reakcji innego wyjscia nie widze , a przynajmniej bedzie jakis sposob do reklamacji w razie czego.

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam coś takiego :
[B]Potwierdzenie przyjęcia psa na [/B]
[B][COLOR=green][B]XIII Wiosenną Wystawa Psów Rasowych.[/B][/COLOR][/B]

Informujemy że zgłoszenie psa wysłane przez Państwa na[COLOR=green] [B]XIII Wiosenną Wystawa Psów Rasowych[/B][/COLOR], zostało pozytywnie zweryfikowane pod względem formalnym i od tej chwili oczekuje na przydzielenie numeru startowego. Zostanie on do państwa przesłany listownie wraz z pisemnym potwierdzeniem zgłoszenia. Jednocześnie Przypominamy o obowiązku dostarczenia kserokopii rodowodu i dowodu wpłaty za udział w wystawie do dnia 14.03.2008 r.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...