Jump to content
Dogomania

XXXI Wystawa Psów Rasowych Jarosław 8-9 marzec 2008


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zakla']Czy dostawaliście potwierdzenie mailem po wysłaniu elektrycznego zgłoszenia? Ja wysłałam, oddzielnie mailem dosłałam metrykę, ale żadnej odpowiedzi. A chciałabym wystawę opłacić, niemniej zrobię to dopiero, jak dostanę jakieś potwierdzenie.[/quote]


u mnie to samo wyslalam zgloszenie rod a potwierdzenia jak nie bylo tak nie ma a chcialam zaplacic na str tez nie widzialam wykazu przyjetych psow trzeba tam dzwonic i dopytywac sie ?????????

Link to comment
Share on other sites

ja dzwonilam we wtorek zeby zapytac czy pies jest przyjety ( w godzinach pracy zk) i pan mi kazal dzwonic za tydzien we wtorek bo zgloszenia wyslane w ubieglym tygodniu dopiero sciagano, co do stawki to ja na stronie nic takiego nie znalazlam , choc ciekawosc mnie zzera myslicie ze jak zadzwonie potwierdzic to mi powiedza chociaz ile psow w naszej klasie jest?

Link to comment
Share on other sites

Ja do Jarosławia jeżdżę ok dawna i raczej jestem zadowolona z warunków, jasne, żaden cymes ale wykładzina nie taka zła. Sędzina już po raz setny chyba ta sama, ale mi nie zależy. I tak jedziemy. A właśnie, skąd macie telefon do nich? Jest na stronie?

Link to comment
Share on other sites

No to w sumie nie daleko :) Ja na pewno pojedę z aparatem.. ;) Bo tibby narazie za mały.. :P Wie ktoś może jak rok temu (ew. w ubiegłych latach) wyglądała procedura wchodzenia na teren wystawy z psem - mianowicie co trzeba było im pokazać, żeby wejść do środka? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Chyba nic :D bo widziałam osoby wprowadzajace psy a nie wystawiajace ich[/quote]

oO to fantastycznie :multi:




[quote name='AnkaW'][B]SZPiLKA23[/B] - bardzo pięknie dziękuję za informacje :multi::multi:[/quote]

[B]AnkaW,[/B] znowu myslimy o tym samym? :cool3: Ale na rzeszów nie biore... ;/ Jarosław ostatnia szansa ;/

Link to comment
Share on other sites

To szkoda, zwłaszcza na małych powierzchniach powinni pilnować tego, żeby ludzie niewystawiający psów ich po prostu nie wprowadzali, bo to utrudnienie dla wystawców, którzy i tak nie mają się gdzie rozłożyć i muszą cały dzień przekicać z psami w dzikim tłumie nawet nie mogąc rozstawić klatki...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...