Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]mogę w bagażniku się schować:evil_lol: będę pamiętał na przyszłość:eviltong:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]jak miło, że ktoś z Wamii i Mazur jest, tak Goshka, jestem z Ostródy, a ty skąd? ;)[/COLOR][/B]
[/quote]

[B]He,he, bagażnik mówisz?:hmmmm:[/B]

[B]Matusz, ja mieszkam na płn.wsch od Olsztyna. Na przyszłośc dobrze wiedzieć i przy braku transportu jakoś się dogadac. Ja chętnie zabiorę.:lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goshka'][B]He,he, bagażnik mówisz?:hmmmm:[/B]

[B]Matusz, ja mieszkam na płn.wsch od Olsztyna. Na przyszłość dobrze wiedzieć i przy braku transportu jakoś się dogadać. Ja chętnie zabiorę.:lol: [/B][/quote]

[COLOR=Navy][B]żartowałem z tym bagażnikiem:eviltong: gdybym miał swój samochód to bym pojechał, ale takiego swojego jeszcze nie posiadam...[/B][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]fajnie wiedzieć i będę pamiętał ;);)

gdzie Cię będzie można spotkać w niedzielę?;)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']jak to miło mieć białego pokurcza :lol: nikt człowieka poza halę nie wygoni. Ale nasz ring jest na 1. pietrze, ciekawe czy to też jakieś ciekawe miejsce, moze nieogrzewane? :hmmmm:[/quote]


My mamy psy z Tybetu uwielbiające śnieg i mróz ale całe szczęście ze zaliczaja się do psów ozdobnych i nikt ich na dwór nie wysyła bo pańcia niestety cipłolubna .
Serdecznie współczuję sekretarzom i sędziom którzy będa na dworku cały czas . Trzymajcie się cieplo .
Co do hali to my też jesteśmy na piętrze i troche sie boje jak sie wtarabanie tam z ciezka klatka , jest moze tam winda ? I jeszcze jedno pytanie bedzie tam na czym usiasc czy mamy brac krzeselka ?

Link to comment
Share on other sites

Hej, przepraszam jeśli ktoś już pytał, ale dopiero co zajrzałam do tematu :oops:

Czy ktoś wie jak PROSTO dojechać z Dworca Głównego na wystawę i spowrotem komunikacja miejska? :razz:

Bardzo proszę o wskazówki, w którą stronę jaką linią/autobus/tramwaj...

I jak wygląda w Toruniu sprawa z biletami MPK na psa? :eviltong:

Z góry serdecznie dziękuję :???::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Wychodzisz z dworca przejściem podziemnym wprost na przystanek autobusowy - wsiadasz w obojętnie jaki - na 2 przystanku wysiadasz - to przystanek za mostem - plac Rapackiego. Przechodzisz na drugą stronę ulicy i wsiadasz w tramwaj - kierunek przedmieście bydgoskie. Jeśli podjedzie nr 1R to jedziesz prawie pod central park - wysiadasz na 6 przystanku - ul.Bydgoska przy parku - najlepiej dopytać sie w tramwaju - z przystanku troszkę trzeba sie cofnąć. Jeśli nr 1 to wysiadasz na 5 przystanku - po lewej będzie Tesco, idziesz ul. Reja przy tesco (masz je po prawej) to naprawdę niedaleko 3-4 min pieszo. Pytać należy o central park, starsze osoby o zieleń miejską, schronisko, stary szpital dzieciecy...

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu lepiej - godzina 8 rano jest -7stopni . Jestem ciekawa jaką ilościa L4 skończy sie ta wystawa . Mam nadzieję ,ze organizatorzy zlitują sie i coś jednak wymyślą , moze chociaz na korytarzu albo zrobią póxniej finały i ocenią na hali . Z drugiej strony nauczka - trzeba przyjąć tyle psów ile moze pomiescić hala i ani jednego wiecej !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='berdi']Gratuluję sukcesów wszystkim Dogomaniakom! Ma ktoś może fotki bernardynów:loveu:??[/quote]

Ja mam chyba kilka fotek :) Generalnie mam masę zdjęć, i własnie przygotowuję galerię z dzisiaj :) Jutro też jedziemy :)

Z tego co widziałam - do godziny 13 jest dość ciasno w hali. Później zrobiło się znośnie, chociaż są miejsca, gdzie jak jakiś wystawca rozłoży się ze swoimi manelami i psem, to ciężko jest innym psom przejść. Może jutro będzie lepiej...

Ale mam wrażenie, że zaplecze było ok (był jakiś bufet z kanapkami, piciem, kawą, ładne kibelki itp. No i piękne światło do zdjęć :D

Link to comment
Share on other sites

ja wpisywalam ponad 2h oceny na ringu ONkow zmarzlam jak cholera palcy u rak i nog nie czulam a sedzia sobie jeszcze musial fotki pieskow zrobic, pogadac za co dal im taka ocene ...i jeszcze mi tak szybko dyktowal ze jesli ktokolwiek sie w tych hieroglifach doczyta to bedzie cud. blagam o wybaczenie za te bazgroly ....:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']Aussik,preeminent line BLACK BUT KIND lokata 2,ocena doskonała:multi:.
Gratulacje,Kara:p.[/quote]


[quote name='Musiałek'] WOW!!!!!!!!!!!

[B][COLOR=red]Gratulacje[/COLOR][/B] :multi:

a znasz moze pełne wynki ![/QUOTE]

Dziękuje;) nawet nie wiecie jak się ciesze z oceny doskonałej bo myślałam,że bardzo dobrą co najwyżej dostaniemy za Djuczkowe szczęście na ringu no i za wygląd:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...