Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sandra i Soul :)']my mamy w klasie 21 konkurentek :D :D :D :D Zapraszamy do robienia zdjęć (Yorki, klasa pośrednia, suki) :) :)[/quote]
Ja na pewno będę robić zdjęcia naszych kochanych Yorasków :loveu: I pani fotograf też ze mną jedzie :cool3: to na pewno bedzie cykać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis']Witam
Z tego co mi wiadomo to Bydgoska wystawa odbedzie sie w Toruniu w nowym obiekcie.A na zewnatrz maja byc tylko z V grupy puchatki czyli haski itp.Pozdrawiam ;)[/quote]



No to powiem, że nie tylko bo tez gr VII, część gr I i II. Ot po prostu wybrańcy. Nie ważne ile futra ma pies, nikt nie pomyślał o zdrowiu wystawiających, to miesiące zimowe a nie letnie wakacyjne.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Co do oddziału Bydgoskiego po prostu ślijcie pisma (polecone za potwierdzeniem odbioru) z żądaniem zwrotu kasy ze względu na warunki jakie zorganizowali w zimie.[/quote]

Wystarczy w dniu dzisiejszym skontaktować się z oddziałem, oni chętnie i bez problemu oddadzą pieniądze. Wiem, bo rozmawiałam z prezesem oddziału.

[quote name='sylrwia']No to powiem, że nie tylko bo tez gr VII, część gr I i II. Ot po prostu wybrańcy. Nie ważne ile futra ma pies, nikt nie pomyślał o zdrowiu wystawiających, to miesiące zimowe a nie letnie wakacyjne.:angryy:[/quote]

Pan uświadomił mnie, że mam psa myśliwskiego, więc nie mam się co martwić, pies nie zmarznie. Ja w ciągu całej wystawy mogę być na hali, a na ocene wyskoczyć na zewnątrz. Ubiorem mam sie nie przejmować, wszak sędzią jest kobieta.
Obiecał jednak, że w razie ekstremalnych warunków, deszczu, śniegu, mrozu, ocena odbędzie sie w hali po zakończeniu oceniania innych ras.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moth']Pan uświadomił mnie, że mam psa myśliwskiego, więc nie mam się co martwić, pies nie zmarznie. Ja w ciągu całej wystawy mogę być na hali, a na ocene wyskoczyć na zewnątrz. Ubiorem mam sie nie przejmować, wszak sędzią jest kobieta.
Obiecał jednak, że w razie ekstremalnych warunków, deszczu, śniegu, mrozu, ocena odbędzie sie w hali po zakończeniu oceniania innych ras.[/quote]

To już w ogóle mogli poczekać na iunne ringi jak się skończy ocena :roll: już lepsza dłuższa wystawa niż marznąć :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']moth - wycofałaś zgłoszenie czy jedziecie?[/quote]

Nie mogę się zdecydować. Z jednej strony jestem wściekła. Z drugiej bardzo nastawiłam sie na ten wyjazd. Wywalczyliśmy obietnicę, że jak warunki będa ekstremalne, to jakoś nas upchają w hali. Prognozy pogody nie zostawiają złudzeń - mróz i opady. Ale czy obietnica zostanie dotrzymana? Ponieważ w planach miałam nocleg w hotelu i wyjazd już w sobote z samego rana, nie mam opcji, że zdecyduję się jechać w ostatniej chwili. No chyba, ze zrezygnuję z hotelu, ale wtedy wycieczka traci mocno na wartości. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']No to powiem, że nie tylko bo tez gr VII, część gr I i II. Ot po prostu wybrańcy. Nie ważne ile futra ma pies, nikt nie pomyślał o zdrowiu wystawiających, to miesiące zimowe a nie letnie wakacyjne.:angryy:[/quote]

Eh no własnie- jestesmy jednymi z tych wspaniałych wybrancow- bo futro grzeje nie tylko nasze psy ale i wlascicieli- przeciez jesli chcemy miec psy mysliwskie musimy sie zgodzic na wszelkie warunki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sandra i Soul :)']To jak się pięknie uśmiechniemy :lol::lol: to może uda się cyknąć ze 2 foteczki numerkowi 880 :evil_lol: Będziemy bardzo wdzięczne :bigcool::bigcool:[/quote]

Oj bedę pstrykać na pewno !!! i poprosze o pstrykanie nam na ringu numerek 855
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...