Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

Związek zdziera jak tylko może :roll: zeby potem organizować wystawy w za małych halach.. porażka.

[COLOR=#666666]ze strony zkwp:[/COLOR]
[COLOR=#666666][QUOTE]
[COLOR=#666666]Zarząd Główny ZKwP informuje, że [B]składka członkowska na rok 2008[/B] została ustalona w wysokości 50 zł[/COLOR]
[/QUOTE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bzikowa']Związek zdziera jak tylko może :roll: zeby potem organizować wystawy w za małych halach.. porażka.

[COLOR=#666666]ze strony zkwp:[/COLOR]
[/quote]

W Toruniu jestem po raz pierwszy zobacze jak to będzie bardzo mi zalezy na skończenie Championatu w tym roku już jedną międzynarodówke mam teraz tylko krajówki , no i w tym roku pare wystaw zagranicznych.
Musze jeszcze tylko skombinować dobry aparat to porobie zdjęcia na wystawie. I znając siebie kupie pare gadżetów dla Kurdupla moze jakąś fajną bluzę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Lalusia widziałam w Poznaniu na wystawie:cool3:

A co do zakupów na wystawach to je bardzo lubię, ale teraz że jadę pociągiem to za dużo nie mogę zakupić bo jak to wszystko przewiozę:evil_lol: Na szczęście jadę z dużą paczką wiec parę aparatów będzie i zdjęcia robione będą:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja Lalusia widziałam w Poznaniu na wystawie:cool3:

A co do zakupów na wystawach to je bardzo lubię, ale teraz że jadę pociągiem to za dużo nie mogę zakupić bo jak to wszystko przewiozę:evil_lol: Na szczęście jadę z dużą paczką wiec parę aparatów będzie i zdjęcia robione będą:multi:[/quote]

No to teraz proszę nas zagadać :) bo mój to do wszystkich się cieszy :)

Link to comment
Share on other sites

Bydgoska lutowa wystawa to jest jakas porazka bo jak nie w ciasnym obiekcie to na dworze w lutym ringi robia :shake: a jak by byl mroz -20 i padal snieg albo deszcz ze sniegiem to jak oni to sobie wyobrazaja ? :nonono2:

Wstyd mi za moj ZK, chec zarobku przyslonila im wzrok bo dosc ze takie numery wystawcom odstawiaja to jeszcze bydgoska wystawe robia w Toruniu zamiast sobie raz zwyczajnie odpuscic bo dotychczasowy obiekt jest w remoncie i tak nie wiem czy do niego wroca i co bedzie w maju. A majowa wystawa jest calkiem w porzadku, przynajmniej do tej pory tak bylo.
I ja rozumiem wasze rozzalenie bo jak tak mozna robic w kuku wystawiajacych...A wiecie oni to musieli ta wystawe zrobic bo kupuja budynek na nowa siedzibe ZK (bo teraz miesci sie w obskórnym baraku i jest tam okropnie, wiec zakup ze tak powiem jak najbardziej na miejscu, ale czemu kosztem zdrowia wystawiajacych ? Tego pojac nie moge :( )

Link to comment
Share on other sites

53 numerek:evil_lol: coś mam szczęście na takie małe numerki:lol: A ja chyba z dobrą godzinę w szafce szukałam książeczki zdrowia mojego :lol:.

Najgorsze,że Duke ostatnio został ugryziony za dobieranie się do nie swojej miski i ma brzydki ślad nad okiem ;/

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś mi podpowie jak najlepiej dojechać z Poznania ? Jade pierwszy raz bez kierowcy a obcykana w trasach nie jestem oj nie ! Widzialam ,ze przez Bydgoszcz byloby dośc prosto tylko nie wiem czy nie dłuzej . Jadę z koleżanką w sobotę , wchodzimy na ring kolo 14.25 więc jest czas na to zeby spokojnie dojechać , tylko podpowiedzcie którędy najlepiej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Lepiej zapłacić tą składkę żeby nie mieć kłopotów. Teraz to chyba 50 PLN za rok
Je też jeszcze nie opłaciłam robie to we wtorek :)[/quote]

Ja w zeszłym roku opłacałam składe jakoś w kwietniu a wystawiałam od lutego... Ani ja, ani nikt z moich znajomych nie miał z związku z tym jakichkolwiek problemów :)
Więc nie panikujcie.

Link to comment
Share on other sites

rodzice! Jechać prosze z Poznania jak na Toruń. Wjedziesz do torunia to będzie ul. Poznańska po lewj stronie miniesz cmentarz i z czerwonej cegły wysoką wieże ciśnień, jadąc dalej będą światła i trzy pasy rychu jeden z nich będzie pokazywał zjazd w lewo i prosze zjechać. Kierować się na starówke, ale jak przejedziecie most drogowy z pieknym widokiem na starówke to skręcić w lewo pierwszy zjazd to będzie ul.Mickiewicza bardzo długa, miniesz jedne tory potem drugie, a polewej stronie będzie park, stacja i w głebi będzie widać to miejsce. Od mometu wjazdu do miasta powinno Ci to zająć około 15-20 minut. Wrazie problemów koniec języka za przewodnika.
Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję na dużo zdjęć z WHWT :eviltong:

A składki dalej nie opłaciłam :wallbash:
Mój głupi oddział jest czynny chyba 3 razy w tyg. w jakichs glupich godzinach :splat:

A tak w ogóle to dobiję ludzi wystawiających psy poza halą... Dziś w pogodzie usłyszałam, ze w najblizszych dniach ma spaść śnieg i temperatury mają być minusowe ... Uroczo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...