Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KaRa_']Powiedcie mi gdzie na stronie jest podany numer konta by wyslac pieniadze za zgloszenie?[/quote]


Konto:
[B]PeKaO Grupa PKO S.A. O/Bydgoszcz 38 12403493 1111 0000 4305 7832[/B]
Prosimy na wszelkich wpłatach i przelewach podawać przede wszystkim nazwisko właściciela wystawianego psa (nie tylko dane psa)

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Słuchajcie.moja koleżanka zaczęła się interesować akcją oddawania krwi przez nasze psy...
niestety ale nie we wszystkich miastach jest taka możliwość...w Toruniu np nie ma takiej możliwości...dlatego można załatwić tak,że przyjedzie sprzęt z Wawy...jednak do oddania krwi musi być co najmniej 10 psów (ważące od 26 kg) inaczej ten Pan nie przyjedzie ze sprzętem.
Wpadłam na pomysł żeby może zorganizować taką akcję podczas wystawy która będzie w lutym w Toruniu..np po wystawieniu swojego psa można pojechać do lecznicy gdzie przyjedzie sprzęt w Wawy i tam oddać krew...
przy okazji robią psu wszystkie badania krwi i dają 3kg karmy ;)
Co Wy na to?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Akcja super, tylko może z innej beczki.
Człowiek jak oddaje krew, ma dzień wolny od pracy/szkoły. A co z psem? Najpierw podróż na wystawę, potem "szał" wystawowy, i jeszcze przed nim podróż powrotna. Czy oddanie krwi przez psa przyjezdnego nie będzie dodatkowo juz "zmęczonego" obciążeniem?
Rozmawialiście z tym Panem na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Akcja super, tylko może z innej beczki.
Człowiek jak oddaje krew, ma dzień wolny od pracy/szkoły. A co z psem? Najpierw podróż na wystawę, potem "szał" wystawowy, i jeszcze przed nim podróż powrotna. Czy oddanie krwi przez psa przyjezdnego nie będzie dodatkowo juz "zmęczonego" obciążeniem?
Rozmawialiście z tym Panem na ten temat?[/quote]
[I][B]W sumie nie pomyśleliśmy o tym...:roll:
zapytam się tego Pana jak to wygląda...
Ale człowiek oddaje pół litra krwi a pies o wiele mniej...ale dobrze,że zwróciłaś uwagę na to...
tutaj jest link do strony....[/B][/I]
[url]http://www.psia-krew.pl/3-1.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

Niewiem jak to jest u psów ale wiem że u ludzi jest tak że jak przez pewien czas oddają regularnie krew to muszą już potem przez cały czas oddawać ta krew bo jest je nadmiar(oczywiście nie mówimy tu starszych ludziach) i mogą być komplikacje. Więc u psów morze byc tak samo i oto też by się należało zapytać, tym bardziej że na tej stronce jest napisane że dawce zoobowiązuje się do oddania 6-10 razy.

Link to comment
Share on other sites

Ja oddaję krew od czasu do czasu i gdybym poszła po podróży i wystawie to napewno bym zemdlała :shake:, to jest spory wysiłek dla organizmu i warunki muszą być sprzyjające.

[QUOTE]Dawca zobowiązuje się do współracy przez co najmniej jeden rok. W tym czasie pobieramy od niego 6-10 razy krew (psy i koty mogą bezpiecznie oddawać krew co 3 tygodnie)[/QUOTE] wiem, że badania początkowe kosztują, ale przy takim wymaganiu to wielu chętnych nie znajdą :shake:

Link to comment
Share on other sites

A z tych hoteli której jest bliżej. Na wstawę będe jachała i tak TAXI

[B][SIZE=2]Hotel Gromada Toruń [IMG]http://www.booking.com/static/img/3sterren4.png[/IMG] Żeglarska 10/14, 87-100 Toruń[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]Hotel Trzy Korony [IMG]http://www.booking.com/static/img/2sterren4.png[/IMG] Rynek Staromiejski 21, 87-100 Toruń[/SIZE] [/B]

Chce sobie jeszcze zwiedzić centrum Torunia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']A jak jest z dojazdem samochodem z Bydgoszczy? Trudno trafić? W której części Torunia to jest?[/quote]
[I][B]a od której strony z Bydgoszczy chcesz dojechać?
bo jak chcesz jechać przez ten wiadukt nowy i most to może być trudniej,a jak wjedziesz do Torunia od strony Polchemu( będziesz mijała takie wioski jak Pędzewo) to jest bardzo prosto dojechać :)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]a od której strony z Bydgoszczy chcesz dojechać?
bo jak chcesz jechać przez ten wiadukt nowy i most to może być trudniej,a jak wjedziesz do Torunia od strony Polchemu( będziesz mijała takie wioski jak Pędzewo) to jest bardzo prosto dojechać :)[/B][/I][/quote]

Wiem, ze mam dwie możliwości : 1.Jechać przez Fordon i przejechać mostem przez Wisłę 2. Jechać Toruńską (od strony Zachemu) . Nie wiem czy i to coś mówi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Wiem, ze mam dwie możliwości : 1.Jechać przez Fordon i przejechać mostem przez Wisłę 2. Jechać Toruńską (od strony Zachemu) . Nie wiem czy i to coś mówi[/quote]
[I][B]To jedź Toruńską :) bo wtedy jak miniesz Polchem po prawej i jedziesz prosto to od Polchemu masz prostą drogę do mijesca wystawy...3 min samochodem :)
a jak pojedziesz przez Fordon to musisz się troche nakręcić żeby tam trafić.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]To jedź Toruńską :) bo wtedy jak miniesz Polchem po prawej i jedziesz prosto to od Polchemu masz prostą drogę do mijesca wystawy...3 min samochodem :)
a jak pojedziesz przez Fordon to musisz się troche nakręcić żeby tam trafić.[/B][/I][/quote]
Dzięki, trochę gorsza droga, ale tak zrobię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...