Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Florka_xyz']Mam pytanie ... A duza jest ta hala ??[/quote]

[quote name='Matusz']czy to jest daleko od dworca głównego ???[/quote]
[B][I]hmm byłam tam wczoraj na imprezie...ogólnie hala jest nawet spora...ale nie powiem,że jest jakaś ogromna...według mnie jak na wystawę jest za mała,jednak nie byłam w Bydg i nie wiem jak to wygląda tam...
No ale jeśli to jest krajówka to chyba wystarczy :)

[COLOR=Red]Matusz[/COLOR] przyjechać po Ciebie na dworzec? :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ja chyba będę musiała sobie nocleg wynaleźć bo nie będzie mi się chciało wcześnie rano przyjeżdżać;) wiec jak znacie jakieś hotele blisko miejsca wystawy gdzie z psem można to piszcie[/quote]
[I][B]hmmm hotele najbliżej to są w centrum...
ale ten np...jest jakieś 20 min piechotą od Hali gdzie ma być wystawa :)
i można ze zwierzętami :)[/B][/I]
[url]http://www.hotele.pl/wyniki/hotel_info.php5?hid=125&resultid=4c84c&offerid=0&hk=0&ol=onrequest&[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]Kara no wiesz co ty mnie sledzisz z Dukiem ahhahhaha:diabloti::diabloti:wszedzie tam gdzie ja to wy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to bedzie trening przed zlotem ale tym razem porobie mu fotki:evil_lol:[/B][/quote]
To Ty nasz śledzisz:evil_lol: My z Djuczkiem po prostu zwiedzamy kraj:evil_lol: Na zlot już nie będziesz chciała jechać przez niego jak go lepiej poznasz :evil_lol:są osoby co już mają go dość:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]dziewne bo ja tez zwiedzam swiat :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:ale sa dwie wystawy na ktorych odetchne bez Djuczka:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/quote]
Hehe
my dopiero zaczynamy się wystawiać ale zobaczysz jeszcze nie raz nas spotkasz stety albo niestety :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck'][B]heheheheheh a ja juz koncze z jazdamo po wystAWACH OSTATNIA W LISTOPADZIE W POZNANIU I KONIEC CHYBA ZE,,,,,,,,,,, KUPIE PSA Z ROD:diabloti::evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/quote]
My zaczelimy jak widac pierwsza wystawa nie była za daleko, teraz Bydgoszcz a dokładniej Toruń jestem ciekawa czy znów będziemy sami w klasie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...