Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz - 16-17.II.2008 a właściwie to Toruń


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Troszkę daleko... Musisz sie dostać do Placu Rapackiego autobusem, z przystanku przy dworcu głównym wszystkie jadą przez ten plac - wysiadasz zaraz za mostem - to dosłownie 2 przystanki. Przechodzisz na drugą stronę ulicy i wsiadasz w tramwaj - musisz tylko dopytać, czy jedzie do Merinotexu, czy na Reja - Ciebie interesuje ten, który skręca w Reja zazwyczaj to 1R, 3, i chyba 4 - w tramwaju już dopytasz, gdzie wysiąść. Tak jest normalnie - teraz jest to bardziej zagmatwane, ponieważ jedna z ulic jest w remoncie i za część trasy tramwajowej kursuje autobus - chyba w lutym już będzie ok. Jeśli by nadal trwały te remonty, to wówczas lepiej ci wysiąść na Toruń Wsch - wsiadasz w tramwaj nr 2 i jedziesz do skrzyżowania z ul. Reja. Idziesz tą ulicą 1 przystanek i już jesteś pod Central Parkiem - to ta hala. Przed wystawą napiszę jak sytuacja z komunikacją MZK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Troszkę daleko... Musisz sie dostać do Placu Rapackiego autobusem, z przystanku przy dworcu głównym wszystkie jadą przez ten plac - wysiadasz zaraz za mostem - to dosłownie 2 przystanki. Przechodzisz na drugą stronę ulicy i wsiadasz w tramwaj - musisz tylko dopytać, czy jedzie do Merinotexu, czy na Reja - Ciebie interesuje ten, który skręca w Reja zazwyczaj to 1R, 3, i chyba 4 - w tramwaju już dopytasz, gdzie wysiąść. Tak jest normalnie - teraz jest to bardziej zagmatwane, ponieważ jedna z ulic jest w remoncie i za część trasy tramwajowej kursuje autobus - chyba w lutym już będzie ok. Jeśli by nadal trwały te remonty, to wówczas lepiej ci wysiąść na Toruń Wsch - wsiadasz w tramwaj nr 2 i jedziesz do skrzyżowania z ul. Reja. Idziesz tą ulicą 1 przystanek i już jesteś pod Central Parkiem - to ta hala. Przed wystawą napiszę jak sytuacja z komunikacją MZK :)[/quote]

dzięki, to mówisz, że lepiej wysiąść od razu na wsch?? i jechać tym tramwajem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Miło czytać takie słowa o moim mieście :) My sie zastanawiamy, czy organizować toruńską wystawę właśnie w tym miejscu - w lutym zobaczymy jak będzie...[/quote]Hehhh,a mnie za każdym razem kiedy tam jestem,robi się lekko na duszy:loveu:A jestem częstym gościem w Toruniu.Mam nadzieję,że spełni się moje marzenie i kiedyś powiem,że to moje miasto;)Na toruńskich wystawach jesteśmy już od kilku lat,a nasi znajomi śmieją się,że trzeba mi pod ringiem honorowym rozsypać szkło,bo co roku mam tę samą miejscówkę i od 3 lat Carelli bierze BOG(raz nawet II BIS).I jak nie kochać tego miasta?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak wygląda ta hala w Toruniu? Chciałam brać tylko jednego psa do Bydgoszczy bo słyszałam, że tam są bardzo złe warunki jeżeli chodzi o przestrzeń, ale skoro wystawa odbywa się w innym miejscu to może wezmę dwa, tylko czy w Toruniu ta hala jest jednak lepsza? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...