Jump to content
Dogomania

Obcinanie Uszu


seeeb

Recommended Posts

Oczywiscie ze niewielkie za jedno ciecie 5 tys :roll:

Mrowka w tej sytuacji to chyba za dużo – zobacz tu :evil: :evil: :evil: ;)

http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=7090&start=870&sid=edc3bdde05fb52ac7273d3545d5abb79

Mamy konkurencję!!!!!!! :evil: :evil: :evil: ;)

Co proponujesz – pozyskać Anastazję, czy wypowiedzieć jej wojnę cenową. Może wprowadzimy jakieś rabaty dla stałych klientów, albo może promocję: “przyspawanie” ogonka i do tego założenie białych skarpetek na nóżki GRATIS. Myśl mroweczko, bo nasz złoty interes w niebezpieczeństwie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No widzialm widzialam! My tu ogloszenia robimy a tu ktos z ulicy przyjdzie i nam klijentow zabiera! :evil: :lol: :lol: :lol:

hohufka musimy sie brac ostro do roboty! Z tymi promocjami dobry pomysl i z gratisami tez! tykko pamietaj tak zeby nam sie oplacalo 8) Hmm moze jakies logo firmy trza zrobic? Albo nazwe wymyslec? A moze zostaniemy przy Klinika Wirtualnych Przeszczepow?? :roll: :D

Link to comment
Share on other sites

Mrowka, Klinika Wirtualnych Przeszczepów już funkcjonuje :lol: :lol: :lol: . Wzbogacam dział Ekspozycja o zdjęcie Bora ze skopiowanymi uszkami:

Tak było przed operacją:

pod.jpg

A tak po:

uszka.jpg

Teraz tylko musimy stworzyć cennik i może jakieś hasła reklamowe :D :D :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Sylwio!! ALe ja Ci wyslalam przerobionego Piksika jakies dwa dni temu na onet.pl :D Zajrzyj do skrzyneczki, bo efekt jest powalajacy moim zdaniem :D

Zaglądam i zaglądam i nic nie na w skrzyni :cry:

Coś mi widocznie zżarło po drodze kopiowanego Picasia.

Anastazja-na wszelki wypadek wrzucam meila

[email protected]

A tak w realu-to sporo osób naciągało nas na cięcie dorosłego już psa-że piekna głowa,inny wyraz i takie tam dyrdymałki :evilbat:

A ja kocham uszki Picasika i w życiu bym ich nie ciachnęła-może tylko...wirtualnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

A tak w realu-to sporo osób naciągało nas na cięcie dorosłego już psa-że piekna głowa,inny wyraz i takie tam dyrdymałki :evilbat:

A ja kocham uszki Picasika i w życiu bym ich nie ciachnęła-może tylko...wirtualnie :wink:

Taaaak...Ale piekna glowa bedzie nia bez wzgledu na to, czy uszy sa ciete czy nie-szkoda, ze tak niewiele osob to wie :evilbat:

A wirtualnie czemu nie :lol: :lol:

Marcie tez "obciachalam" Grafa-pewnie pochwali sie niedlugo :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Doszło-dzięki serdeczne :D

Przysłany Graf to mi się nawet podoba,ale Picasikowi czegoś brakuje bez tych uszu.

Kurczę-dobrze,że je ma na miejscu :D

No niestety-niecięte uszy sprawiają wrażenie,że czaszka jest minimalnie za szeroka-nie spotkałam jeszcze sedziego,który uniósłby uszy psa i wtedy spojrzał na proporcje głowy :o

Łatwiej jest walnąc wpis o szerokiej czaszce :wink:

Link to comment
Share on other sites

hohufka :D Boro swietnie wyglada z cietymi uszkami! Ale i tak bardziej podoba mi sie z uszkami, wiec dobrze ze tniemy tylko wirtualnie.. :wink: :D

Ja tez chce zobaczyc Picassika i Grafa :) Dawac mi je tu..

:lol: :lol:

Hohufka patrz jak nam konkurencja klientow zabiera juz 2 pacjent! :evil: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ha-my nie bedziemy gorsi :lol: Pani doktor (czytaj ja) tez sobie zmieni emblemacik na jakis czas :lol:

A mi Piksik podoba sie i "ciety" i caly-w koncu ma glowke piekna i nie ma sie co dziwic, ze w obu wcieleniach wyglada zachecajaco :D No ale tu widac sile przyzwyczajenia "opatrzenia sie" z psem :) Gdyby Sylwia od poczatku forum miala "cietego" Picassa, podejrzewam, ze wiekszosc bylaby zaskoczona, kiedy zobaczylaby go takiego, jaki jest :lol: Qrcze-musze mu jeszcze ogon doprawic i wtedy zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Gdyby Sylwia od poczatku forum miala "cietego" Picassa, podejrzewam, ze wiekszosc bylaby zaskoczona, kiedy zobaczylaby go takiego, jaki jest :lol: Qrcze-musze mu jeszcze ogon doprawic i wtedy zobaczymy :D

Witamy Coriska w nowym wcieleniu :D :wink:

Ale fajnie poobcinałaś i podolepiałaś psiska Anastazjo-super :D

Człowiek własnego kundla nie może poznać :lol:

Z tym ogonem to może być kłopot,bo nasze zdjęcia są hm...nie najlepsze :roll: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

:o :eek2: co to za psy??! Z wygladu przypominaja mi kogos :hmmmm:

:lol: :lol: :lol:

Kasia ma racje napewno jakby Sylwia miala Picassika od poczatku cietego to by byl dla nas najwspanialszy z cietymi :lol: Hmm te uszka sa chyba za cienkie jak na pyszczek Picassika :lol: Nie ciete lepsze!!

A co do Coriska to nie umiem sie przyzwyczaic :D co patrze na emblemat to mam wrazenie ze jakis bokseromaniak doszedl :lol: :lol: Hmm tutaj lepiej z cietymi.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmm te uszka sa chyba za cienkie jak na pyszczek Picassika :lol: Nie ciete lepsze!!

Racja-łeb Picasia jest za duży do takich uszków.

Dla mnie wyglądają jak różki diabełka :lol:

A co do Coriska to nie umiem sie przyzwyczaic :D co patrze na emblemat to mam wrazenie ze jakis bokseromaniak doszedl :lol: :lol: Hmm tutaj lepiej z cietymi.. :lol:

Ja mam to samo-patrze-o,jakiś nowy boksiomaniak!

A tutaj Corisik-najpierw nie poznałam :wink:

Paweł-uśmiechnij się do Anastazji,żeby przycięła wirtualnie Fabiana :D

Link to comment
Share on other sites

QRCZE.. Ostatnio nie mam w domu dostępu do netu dlatego dawno mnie nie było.. :( A tu tyle ciekawych rzeczy.. :)

Mnie Picasso też zdecydowanie bardziej podoba się w całosci.. Coris za to wygląda dobrze w obu wersjach.

Grafcio za to z ciętymi ucholami mnie sie podoba..Ogonek wole jednak długi.. ;)

PODZIEKOWANIA DLA ANASTAZJI ZA WIRTUALNĄ OPERACĘ !!!!

Jak tylko naprawią mojego kompa w domu to wstawię foteczki.. :)

A narazie żegnam na jakiś czas.. :(

Będę zaglądać w miarę możliwości. :):):)

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Chcialam zrobic inne uchole Piksikowi, ale niestety by sie nie pomiescily na fotce a poza tym nie moglam znalezc zadnych o podobnym ustawieniu na glowie 8)

A Graf tez inny pies wyszedl :lol: :lol: Nie ma za co Marto :D

Pawel-zaraz dostaniesz innego Fabiana-w wersji calej i cietej :)

powiem w tajemnicy, ze uchole Corisa z emblematu ukradlismy Fabianowi :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Chcialam zrobic inne uchole Piksikowi, ale niestety by sie nie pomiescily na fotce a poza tym nie moglam znalezc zadnych o podobnym ustawieniu na glowie 8)

No ładnie Anastazja :D

Już słyszałam,że mój pies to bydlę,potwór,zajeb...y i inne komplementa-ale że uszy mu się na focie nie zmieszczą to jeszcze nie słyszałam :wink: :lol: :lol:

Mój piękniś był co prawda z przeceny i pewnie stąd takie monstrum wyrosło :wink: :lol: :lol:

Pawel-zaraz dostaniesz innego Fabiana-w wersji calej i cietej :)

powiem w tajemnicy, ze uchole Corisa z emblematu ukradlismy Fabianowi :lol:

Mam nadzieję,że teraz Paweł odetchnie z ulgą,że nie ciął uszków Fabianowi :wink:

A uszy Picassa od kogo pożyczone? :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Sylwio :lol: :lol: :lol:

Pokombinuje jeszcze z Piksikiem, ale dobralam szersze ucho od Juranda i zupelnie mi sie nie podobal-wygladal jakby mu uszy napuchly...Moze od Odweta beda dobre...? :evilbat:

A Piksika sa Corisowe 8) Niestety na jedynej force, ktora pasuje ukladem glowy, Coris odwrocil je nieco do tylu i stad takie waskie (bo przeciez on az tak waskich nie ma)...zaraz poszukamy :D

Musze przyznac, ze gdyby Fabian nie mial tyle bialego, to bylby podobny do Corisa z cietym uchem (cietym i pozyczonym rowniez od nas :lol: bo kolorki, osadzenie ucha i ogona maja prawie identyczne) .Zreszta sami zobaczycie, bo fotki Fabiana calego, oraz calego kopiowanego juz poszly :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...