Jump to content
Dogomania

MALEŃKI, MŁODZIUTKI RUDOLF - juz nie szuka - ma DOM


Hanah

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś wreszcie lepiej , Rudolf po raz pierwszy położył się na pleckach :lol:, a wtedy zobaczyłam jakie ma krwawe siniaki na brzuszku :-(
dosłownie pół brzuszka , tak mało ma płytek krwi ,że krzepliwość marna
ale jest weselszy choć jeszcze słabiutki
potem trzeba będzie powtórzyć morfologię
i noc za nami przespana :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Już wszystko dobrze ?[/QUOTE]

apetyt wrócił ze zwiększoną siłą ! :evil_lol: i humor też !

już dobrze , mam mu podawać krwistą wątróbkę co jakiś czas , ze względu na złą morfologię
potem badania w listopadzie i mam nadzieję ,że przejdzie bez echa
ale nie ma mowy , będę zakraplać przeciw kleszczom aż do mrozów

Link to comment
Share on other sites

ano nie tylko na wątróbkę :D:D
na witaminki , badania , dobry środek na kleszcze , kurczaczka w warzywach :D
a potem otrzymuję serdeczny uścisk łapy , głębokie spojrzenie cudnych bursztynowych oczu , ciepły nosek i lizanie po ręku :lol:
a wczoraj Rudolf zaczął wieczorem wymiotować , taką "pienistą pianą" , może coś zjadł ukradkiem na podwórku
no zastrzelić się można

Edited by figa33
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja dzisiaj tak z innej beczki

i tak

Miałam dziś dyżur w pracy , co samo w sobie nie jest takie dziwne , jednak pierwszą osobą , która weszła był stały pacjent ze swoim psem , Jackiem , wziętym ze schroniska w Józefowie . Ponieważ jestem z panem zaprzyjaźniona , zawsze ucinamy sobie małą pogawędkę . Pan zakochany w swoim pupilu .
I tak się zaczęło, zaczęłam zwracać uwagę na psy przechodzące chodnikiem . Maltańczyk , ukochany , pani trzymała na smyczy , pan szedł sporo z przodu , aby piesek mógł w zabawie podbiegać w radosnych podskokach do pana . Lubię takie radosne podskoki u piesków . Widać ,że pieski są szczęśliwe . Za krzaczkami czekał fajny , czarno - biały kundelek , pani kupowała dla niego coś na biegunkę i co chwilę oglądała się na niego. Troskliwa opiekunka . Dziarski , szczupły kundelek , prowadzony na smyczy , daleko wyprzedzający panią , szli do biedronki na zakupy. Berneńczyk , piękny , radosny , a jednak taki spokojny. Starszy pan o lasce , z równie starszym kundelkiem w szeleczkach , widać ,że pan nie odmawia mu smakołyków . Sznaucerek miniaturka , w czerwonych szeleczkach , szczekał na każdego kto przechodził , wiadomo , sznaucerek to charakter . Lubię sznaucerki . Piękny , duży rudy pies . Pies - marzenie . I ho ho , podobny do Rudolfa , a jakże . Mały , przestraszony , chudziutki kundelek , nerwusek chyba , na smyczce , ze swoją panią .
Za oknem wiosna ,słońce, taki wczesny kwiecień ?!
Nie myślcie ,że nie pracowałam , pracowałam . Bardzo dużo chorych osób jest .
Ale te psy , tyle ich tam znam , przede wszystkim znam właścicieli , nie wiedziałam ,że tylu naszych pacjentów ma psy .
Szczęśliwe psy tam mieszkają . Mam nadzieję .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

zniewolony pies w kąpieli
ale już był czas najwyższy na wiosenną renowację :cool3:

[IMG]http://imageshack.com/a/img547/2007/qq4p.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.com/a/img809/3066/vd43.jpg[/IMG]

a tu może uda mi się przemycić zdjęcie , jak ten czas mija , niedługo ,za parę dni bliźniaki skończą 2 lata :lol:
fajne dzieciaki

[IMG]http://imageshack.com/a/img268/3488/r6hz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł dzisiaj Rudolfek [*].

W listopadzie 2007 roku Paweł przywiózł go ze schroniska w Żyrardowie , wypatrzyłam go na dogo i tak zaczęła się nasza wspólna przygoda przez życie. Był moim syneczkiem , słonkiem i radością mojego życia . Mam nadzieję ,że był u nas szczęśliwy .

Piesku kochany , tak mi strasznie smutno .

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...