Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

[quote name='EastLondonUK']Furciaczek - to w koncu w Leyton jestes czy nie?

Bo jak w Leyton to rzut beretem do Wanstead park czy Wanstead Flats.

Juz sie zupelnie pogubilam.....

Jest tu ktos na wschodzie oprocz mnie i Gos?[/quote]

Teraz Upton Park:evil_lol:
Ale autko mamy wiec nie problem podjechac jak TZ bedzie mial wolne, z tym ze tylko z jednym psem...Preziem najprawdopodobniej bo Fura zazdrosna o suczke moze byc;)
A moze ktos ma ochote na grila wpasc kiedys:cool3:


Moj mail:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='furciaczek']
A moze ktos ma ochote na grila wpasc kiedys:cool3:[/quote]
Kuszące :sabber: Może latem sie do Was wybierzemy jeżeli nas przyjmiecie. Z mojej wiochy do Was to ok.40min bez korków.

W niedzielę jedziemy na naszą pierwszą wystawą z Kali. Już się boję, młoda szaleje za psami, więc na ringu raczej nic nie wygramy:eviltong: Ale ćwiczyć trzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a moze kiedys wybierzemy sié na kawé:roll: , gdzies w centrum bez czworonogów :eviltong: latwiej bédzie skazdej ciotce[/quote]

Na kawe to ja zawsze chetna jestem:loveu:

[quote name='UTAAP'][B]furciaczek[/B], wyslalam.[/quote]

Dostalam i przesle dalej:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eiwob']Kuszące :sabber: Może latem sie do Was wybierzemy jeżeli nas przyjmiecie. Z mojej wiochy do Was to ok.40min bez korków.

W niedzielę jedziemy na naszą pierwszą wystawą z Kali. Już się boję, młoda szaleje za psami, więc na ringu raczej nic nie wygramy:eviltong: Ale ćwiczyć trzeba.[/quote]

A gdzie ta wystawa :) ?

Link to comment
Share on other sites

Upton Park? :crazyeye:

No nic....tez rzuc beretem.....ale.....przynajmniej sklepy masz tam tanie chociaz heheheh

Ta "zazdrosna sunia" to duza?

I ile masz w sumie tych psow?

Mam/mialam kolezanka w okolicy z Cane Corse ale.. nie odzywa sie (chyba) do mnie jak w koncu Zara sie wnerwila na jej psa i go z lekka klapnela w ucho.....bo na nia ciagle chcial skakac - tak sie jakos lubial bawic, rozpedzic sie i na nia zkakac.. a troche wazyl.....

Dlaczego nie macie w profilach wyraznych zdjec psow?

Po Frytce ktora z domniemanego setera okazala sie spanielka ja nic nie chce "zakladac" heheheh

Link to comment
Share on other sites

East London, nawet nie wiedzialam ze tu jakies dobre sklepy mam...zajeta bylam szukaniem dobrego rzeznika:evil_lol:
Psy sztuk 2, cane corso i pies w typie sznupa olbrzyma:p Mozna je u mnie w galerii popodziwiac razem z kotami...ale ona nie spaceruja wiec psina twoja bezpieczna:lol:

Eiwob powodzenia na wystawie:loveu:

Za godzine jakde do PL:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eiwob']W Ely niedaleko Cambridge.

W lipcu jedziemy na wystawę beaglową, nie ma jak wystawy klubowe ;)[/quote]
Acha, powodzenia!!:thumbs:
A jaka/gdzie jest klubowa wystawa beagle w lipcu (nie moge nigdzie znalezc)?

[B]furciaczek[/B] milego pobytu!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Acha, powodzenia!!:thumbs:
A jaka/gdzie jest klubowa wystawa beagle w lipcu (nie moge nigdzie znalezc)?[/quote]
Wystawa jest w Digswell organizowana przez Beagle Association.

furciaszek, Utaap trzymanie kciuków się przyda. Nieee dziękuję ;)

furciaszek, udanego pobytu i bezpiecznej drogi!

Link to comment
Share on other sites

Ermmm Furciaczek - ja nei wiem jak znalezc twoja galerie... .. Kliknelam na profil myslalam ze tam jest link ale nie ma.... Ktos mnie oswieci? dzieki...

szerokiej drogi i wracaj szybko - pojdziemy do parku.

Te Twoje psy takie grozne ze ich nie wyprowadzasz? 3 wielkie psy i do tego koty? heheheheh Ja mam 1 kota ale w porywach mialam do 9.... kociara jestem..... heheh

Link to comment
Share on other sites

No wiec, posprawdzalam sobie dojazdy i jak na razie wychodzi ze moze moglaby do Hyde Parku z futrem sie wybrac. Jade na weekend do rodzicow i stamtad do Hyde Parku mam chyba pociag a potem autobus, w kazdym razie tylko 1 przesiadka, i pozniej latwy dojazd na Orpington. Do Wanstead Park to juz gorzej, minimum 2 przesiadki :roll:.

Jeszcze sie upewnie czy bede jechac z Anerley czy z Orpington i czy ostatecznie uda nam sie dojechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EastLondonUK']Ermmm Furciaczek - ja nei wiem jak znalezc twoja galerie... .. Kliknelam na profil myslalam ze tam jest link ale nie ma.... Ktos mnie oswieci? dzieki...

szerokiej drogi i wracaj szybko - pojdziemy do parku.

Te Twoje psy takie grozne ze ich nie wyprowadzasz? 3 wielkie psy i do tego koty? heheheheh Ja mam 1 kota ale w porywach mialam do 9.... kociara jestem..... heheh[/quote]

Jakie 3 psy?? Ja wiem o 2:evil_lol: I skad pomysl ze nie wyprowadzam:diabloti:
Podroz rozpoczelam wypadkiem samochodowym a zakonczylam 12godzinnym spoznieniem...ale wazne ze dotarlam prawie calo i zdrowo:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eiwob']W Ely niedaleko Cambridge.

W lipcu jedziemy na wystawę beaglową, nie ma jak wystawy klubowe ;)[/quote]

Czyli Blackpool odpadlo? My sie wybieramy, ale chyba bardziej dla samej wycieczki. Wystawianie z boku wyglada o wiele latwiej niz jest w rzeczywistosci... My jestesmy juz po 3. Na pierwszej wystawie byl jedynym czarnym terierem i.... dostalismy rase :multi:Ale generalnie bardzo sie cieszylam, bo to byla halowka i maly w ogole nie byl zestresowany, wrecz przeciwnie powiedziala bym :mad: Na drugiej wystawie przegral ze swoja siostra miotowa, ktora jest w rekach hodowcy i jej (hodowcy) i paru innych osob zdaniem jest znacznie gorsza eksterierowo. Ale ja sie tam nie dziwie ani nie smuce, bo moj ukochany futrzak cala wystawe spedzil z nosem przy ziemi. Przynajmniej ta czesc na ringu. Wychodzilismy do porownan chyba z 5 razy, wszystko przegralismy, w koncu dostalismy best male puppy (w rasie), co nie zaskakuje, bo bylismy jedynym male puppy :lol:
No a ostatnia wystawa to w ogole porazka byla. Przed wyjazdem okazalo sie ze moje spodnie "wystawowe" sa mokre i wzielam takie szeroookie sztruksy. Ja w nich chodze i jest ok. ylko ze ja chodze na 2 nogach, a na wystawie bylo nog 6. No i ktoras z tych 6 nog przydepnela nogawke i przy wejsciu na ring polecialam jak dluga :lol: Bylismy zgloszeni do 3 klas, na samym koncu podnioslam z ziemi kawalek smakolyka ktory komus wypadl i na ten kawalek maly znosnie podbiegl, dostalismy 3 miejsce w puppy class. Ta ostatni wystawa nie miala czarnych wiec wszystko bylo w tzw any variety working. Najbardziej sie ciesze, ze pomimo ze jestem osoba raczej ambitna to wystawy dla mnie to tylko zabawa i te wszystkie przegrane mnie tylko rozbawiaja. No i oczywiscie to, ze moj psiak lubi jechac zobaczyc tyle psow, powachac te wszystkie smakolyki... Na Blackpool szykujemy pieczona watrobke, moze sie uda. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzordz']Potrzebuje skanu wyniku badan w pulawach lub z niemiec, jezeli ktos moglby mi pomoc to chetnie bym sie odwdzieczyl jakos, moja sytuacja wyglada bardzo przykro i musze szybko dzialac.[/quote]

Na niewiele sie przyda do takich, jak planujesz celow, nawet jesli ci ktos wysle skan. Po prostu sa inne terminy pobierania probek i badania :shake:

Fur, co Ty tam znow zamieszalas z przejazdem, lo matko jedyna, cale towarzystwo w porzadku ??

Link to comment
Share on other sites

Jejku, przepraszam Was ogromnie, ale naprawdę w tej wstrętnej dziurze nie mam netu :mad: Za to robale i myszki :razz: Na net latam do pobliskiej kafejki, ale sciągają ze mnie 1funciora za godzinę, więc jednak staram się streszczać... No a usilnie szukam normalnego mieszkania!! :eviltong: Jak już się gdzieś należycie osiedlę i nieco mi się w życiorysie uspokoi, to na pewno wrócę do "codziennego" wertowania dogo ;) A na razie zapraszam Was do Frytkowej galerii, gdzie są zdjęcia z naszych spacerków po Wanstead (zdecydowanie polecam ten park!!! Frytka go uwielbia:evil_lol:)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f626/oto-frytka-_-131846/index12.html#post12486245[/url]
Co prawda posty oczywiście poskakały i się bajzel w mój monolog wkradł, ale cóż, zdjęcia są... I tym razem chyba wyraźnie widać, że Fryt to ani seter (a szkoda:eviltong:) ani jamnik :crazyeye: tylko Cocker Spaniel, który kupił sobie już połowę spacerowiczów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam ze Frytka robi furore w okolicy..... dzisjaj obie z Zara robily za body guards jak jedna konczyla to druga zaczynala... przyspieszyly paru joggerow (za wolno biegali), troche dzieci wprawily w ruch... heheheheh uwalily sie w blotku jak swinki, poplywaly w zielonych bajorkach, otrzepaly sie na nas wracalysmy do domu jakbysmy same sie w bajorach wymoczyly....

No ale wazne ze psice zadowolone ze spaceru byly :loveu:

Zara jednak w domu "obcych" psow nie trawi. Wpuscila Frytke, do miski z woda dala dojsc ale juz do "swojego" fotela to nie..... A jak biedna Frytka chciala wejsc do pokoju z Zary kotem (bo kot jest Zary a nie moj...) to sie Zarze powazny wk...rw wlaczyl i z zebami do Frytki wyleciala.

Frytka w sumie na tym wygrala bo z kocyka w kuchni zostala przeniesiona na moje lozko gdzie brzucholem do gory lezala i gdzie odwiedzil ja kot (lizac ja po glowie a ona trupa udawala tak jej dobrze chyba bylo) i z nia chwile polezal - Zara spala na "swoim" fotelu... i byl spokoj.

Zara podzieli sie zarciem, lody razem jadly (na pol" w parku itd ale jednak domu strasznie pilnuje a juz kota "swojego" to.... Kiedys sasiadka przyszla, kot u Mlodej na lozku spal, sasiadka chciala go poglaskac a Zara wskoczyla do kota na lozku i zeby sasiadce pokazala.... Strasznie kocha tego "swojego" kota rudzielca i bardzo go pilnuje.....

No to kto sie do naszych spacerow dolaczy?


Gos ma soboty wolne to chyba sobota bylaby najlepsza.....

Heloooooooooooooooooooooooo??????

Tu fajnie widac okolice:

[url=http://www.192.com/maps/]Street Maps - Maps and Travel[/url]

Wpisac kod pocztowy E11 3RR i powiekszyc.... TYLE wodyyyyyyyyyyyyyy do taplanie sie :)

Link to comment
Share on other sites

Pare zdjec:

[B][url=http://emigrantka.myphotoalbum.com]Photo Sharing by MyPhotoAlbum.com :: MyPhotoAlbum[/url]

[/B]No i moze ktos sie skusi i zajrzy tu?[B]

[url=http://www.polacy.co.uk/index.php?str=forum&mod=grupa&id=2044]Polacy.co.uk - Nie jesteś sam[/url]

[/B]Dzisiaj dopiero zalozone wiec trzeba troche rozkrecic ale chce zebrac do kupy ludzi z Londynu i najblizszych okolic Hmmmmm Uda sie?

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegos czasu mam problemy z logowaniem sie tutaj.

Nie moge zalogowac sie przez forum tylko musze wlazic na glowna strone i tam sie logowac a pozniej dopiero wchodzic na forum :shake:

Ale chyba w koncu udalo mi sie znalezc galerie....

[url]http://www.dogomania.pl/gallery/481/2/7502.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...