Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

No no Malutka super ze biezesz udzial w zawodach, na nastepnych bedzie jeszcze lepiej zawsze tak jest, a w jakich cenach sa wpisowe? moj Devis ostatnio na zawodach partoli predkosc, na trenigach i rozbiegowce zasuwa, ale jak mu przed startem obroze zdejmuje to jakby gasnie, chyba sie stresuje, musze go na treningu jak na zawodach traktowac,
co do Bohora to napewno sie wyrobi, a tak poza tym to jak ma rozum jamnika to znaczy ze jest inteligenty bo to tez madre bestie, tylko trzeba bata:evil_lol:
jak juz przyjade to chetnie sie spotkam i mozemy sobie nawet razem obedience cwiczyc na swiezym powietrzu jako przygotowanie do zawodow, chetnie poczuje sie wykorzystana;) o ile moja wiedza jest wystraczajaca choc staram sie ja sukcesywnie poszerzac
pisz koniecznie o kazdej imprezie, jak przyjade to mam nadzieje ze bede jak najczesciej na nie chodzic, no i kibicowac Twoim psiakom
a czy jak bedziesz w Szkocji to podjedziesz zobaczyc ta hodowle? jesli tak to czekam na wszytskie mozliwe informacje
stronke ktora podalas bede odwiedzac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie bedzie mnie w poblizu tej hodowli, jade odwiedzic chrzesniakow, tak ze rece, nogi i umysl bedzie totalnie wykozytany przez 4- i 5-cio latka. Psy tym razem zostaja w domu pod opieka szwagra, ktory z lenistwa wystawi psy 4 razy dziennie na potrzeby fizjologiczne, ewentualnie troche szarpaniny. Rozbiegana para psow i dzieci w Szkocji zmusilyby mnie chyba do psychiatryka albo pod maszyne wegetacji. Dzieciaki podrosna, psy nabiora doswiadczenia to wtedy wspolnie mozemy wojowac z wikingami.
Moje psiaki beda mialy 4 dni do myslenia, moze jak sie wroce zaskocza i beda posluszne:razz:.Nawet powrot planujemy na popoludnie co by psom wynagrodzic dlugim spacerem.
O wszystkim mi wiadomych psich imprezach bede pisala.
Pozdrowienia
Malutka

Link to comment
Share on other sites

Karjo, no wiesz w Polsce tez wedrowalam, zawsze jakis wypad weekendowy sie organizowalo, bedac tutaj tez nie jest trudno, zakochalam sie w Walii, w tym roku chyba tam nie dojade, a w Szkocji mam znajomych i czas spedzam w Edinburgu, a kiedys planuje polnocna Szkocje, mozna jakis wspolny biwak zorganizowac.:lol:, to tylko 6 godzin jazdy z Ladku,a i zorze polarna mozna dojzec.
Pozdrowienia
Malutka

Link to comment
Share on other sites

Ktoś coś mówił o nałogu????

Wyjechałam na tydzień w góry żeby sobie z samotności i tęsknoty za mężnym powyć do ksieżyca. Powyłam sobie i tęsknię jakby mniej bo mężny przysłał kasę na bilecik i za 3 tygodnie jadę do Niego na 8 dni :loveu: ale pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to wlazłam tutaj....

Link to comment
Share on other sites

Alleluja! "dogo" działa!! dziś przez pół dnia mi się cóś ciągle wykrzaczało... to miałam rzuty nałogowe głodowe :evil_lol: a to po prostu trzeba było pójść z psem na solidny spacer i wszystko wróciło do normy :loveu: a mój Wyspiarz w piątek przylatuje do nas na 4 dni!! :loveu:
...a podatków nie ma - kiedyś coś było, jakiś czas temu znieśli - chyba nawet w tym topiku Malutka szczegółowo o tym pisała :)

Link to comment
Share on other sites

no ja juz tez mailam delirke jak sie ta dogomania zwiesila;)
moj ciagle jest wiec nie narzekam, ale juz niedlugo jedzie, za to ja tez niedlugo dojezdzam, a Goska to pewnie za 2lata tez na Wyspy uderzy, wtedy to juz bedziemy miec wprawe w organizowaniu piknikow dogomaniackich:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

5 godzin to i tak duzo! ja jeszcze jestem do konca lipca no a potem do roboty! qurcze nie moge sie doczekac, w koncu na swoim- wynajmowanym czy nie ale na swoim!:lol: jeszcze tylko dzieciaka (Devisa) sciagnac a potem zalatwic mu borderkowa siostrzyczke i wtedy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, wszyscy tu juz dni odliczaja a jestem w lesie....transportu nie mam :placz: . Prosze wszystkich - jesli znacie kogos, kto w najblizszym czasie wybiera sie autem do UK i moglby zabrac 1 osobe z psem, to please:modla: dajcie znac!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...