Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam już z Londynu :)

Chciałam się tylko podzielić informacją, że ja jechałam z firmą Tomex i jestem zadowolona. W poszukiwaniach natknęłam się tez na firmę Speed Trans, którzy równiez przewożą zwierzęta, ale byli nieco drożsi...

Czy ktoś z Was mieszka w okolicy nw2? Chętnie umówiłabym sie na wspólny spacer. Najchętniej bo bezproblemowo z suczką, z samcem to raczej w celach uczenia mojego dominanta dobrych manier.

Link to comment
Share on other sites

O widze, ze na obrazku owczarek :) też się go ludzie tak bardzo boją? bo moojego kurcze mijają wielkim łukiem, a jest spokojny...

przeczytalam, że 2 minuty do parku a 5 minut do lasu... brzmi zachęcająco... to gdzie taka dzielnica na wschodzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']po dobroci nie oddam :angryy::mad::eviltong:[/quote]

Przekupimy psiaka - co lubi jesc?

Psie czekoladki? Swinskie uszka? Tripe? Psie kielbaski?

Mamy plecak, damy rade.

:cool1:


Na spacerze z Zara mamy zawsze mase roznych treatow - mozemy sie [B]przypadkiem [/B]na spacerze spotkac... Gdzie spacerujecie?

:p

Nasz ulubiony English Bulldog ma juz rok ale nawet jak mial 4 miesiace to do plecaka skubaniec nie wchodzil.....

Link to comment
Share on other sites

spoko spoko Pani od Zary (no bo jak mam pisać? chyba nie eastlondon....:eviltong: ) my już niedługo się wszyscy do Londynu zjedziemy :eviltong: proszę się nie martwić pani od Zary :eviltong:
Co prawda może nie wszyscy do wschodniego - bo tam niebezpiecznie - ale jako tako na pewno :eviltong:

uściski :calus:

aaa noi najważniejsze :diabloti: proszę o zdjęcia Zary :diabloti: koniecznie :diabloti: :eviltong:
podobna nawet do mojego Mawrolka ....

Link to comment
Share on other sites

hej, ależ się*tu gadało!!
z psiowych narkotyków - nowo odkrytych - polecamy suszoną wołowinę z zooplusa, na buldogi działa wyjątkowo ;) - na pańciostwo tyż, jako że woń ma z nóg zwalającą, ale co zrobić my mamy swoje doritosy to i psisko musi mieć co chrupać :evil_lol: no i o dziwo bączki nie są tak okrutne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

We wschodnim niebezpiecznie?

Phewwwwwwwwwwwwwwww, nie uwazam.

No ale ja jestem w takiej czesci wschodniego ze w pidzamce po ulicy o 3 rano moge sobie nawet bez Zary lazic i jezeli cos mnie zaatakuje to najwyzej jakis glodny lisek.

Latem kolo 10 wieczorkiem lazimy z Mloda moja na Wanstead Flats (przez ulice od nas) karmic... jeze (kocim zarciem). Teraz spia ale latem to super.

Kolo maja chyba w lesie na bajorkach bejbiki kaczki, labedzie, gaski.

Raj na ziemi :p

Co dla smakolykow - Zara uwielbia tripe, nie wiem co to jest po polsku, smierdzi tak ze musze wszystkie okna otwierac.

Rowniez beef jerky, teraz je kupilam 1kg tego paskudztwa tzn hmm przysmaku za £5. Przywiezli jako 10 paczek po 10dkg - Zara w siodmym niebie :loveu:

Ciasteczka z watroby, kurczak kotowany albo jepiej caly grzbiet surowy i psa nie ma z pol godziny takie ma zajecie.

Jak byla mala, do roku karmilam ja tylko surowym miesem - co za przyjemnosc isc do lozka i znalezc pod poduszka czy pod kokldra skrzydelko kurczaka :shake:

Jaja Zarulec je surowe ale ona dziewczyna i z babami chowana (ja i corka) wiec do jajek jakos pociagu za bardzo nie ma :cool1:

Zdjecie Zary mam w profilu - gdzie jest zdjecie Mawrolka?

:mad:

Link to comment
Share on other sites

Acha - czesc wschodniego Londynu ktora polecam (jedyna czesc wschodniego Londynu ktora polecam heheheh) dla psiarzy to [B]okolice Aldersbrook Rd [/B](im blizej tym lepiej)

Wyglada to tak:

[URL="http://www.streetmap.co.uk/idld.srf?x=540736&y=186854&z=110&sv=540736,186854&st=4&mapp=idld.srf&searchp=s.srf&dn=838&ax=540736&ay=186854&lm=0"]Streetmap.co.uk- search results for 540736,186854[/URL]

Na mapie widac Wanstead Park (las nie park - z bajorkami, bez zadnych placow zabach wiec dzieci przed psami ni uciekaja, nie zamykany na noc i psy nie musza na smyczy lazic)

Wanstead Flats - ogromna, otwarta zielona przestrezn (bajorko tez jest) i psy lataja luzem, zero dzieci. Sa tam bramki do pilki noznej ale na lato je zdejmuja i jest otwarty teren bez pilkarzy. Caly rok raj dla psow.


W lewym gornym rogu widac poczatek Epping Forest - to juz zupelnie raj (nastepny)




5 min od Aldersbrook Rd jest rowniez stadnina koni (Empress Avenue) :p

Kod pocztowy moze byc E11 albo E12 ale wylacznie okolice Aldersbrrok Rd - gdzie indziej w tych kodach to... straszy :mad:

Stacje metra Wanstead i Leytonstone - Centralna Linia metra (czerwona), Manor Park - pociagi, niedaleko jest tez East Ham (District Line - zielona)

Do najblizszego sklepu trzeba 3 dni wolami jechac ale jest spokoj, cisza i nikt na psy nie narzeka - wiekszosc ludzi ma po 2- 3 futrzaki.

Studio flat lub 1 bedroom flat w tej okolicy to okolo 165- 185 tygodniowo (plus rachunki)

Przykladow pare:

1) Blizej mnie sie juz chyba nie da :)

http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-24374342.html?locationIdentifier=POSTCODE^1067783&sortByPriceDescending=false&radius=0.5&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-to-rent%2Ffind.html%3FlocationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1067783%26sortByPriceDescending%3Dfalse%26radius%3D0.5


2) Pod samym parkiem:

http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-20595598.html?locationIdentifier=POSTCODE^1067783&sortByPriceDescending=false&radius=0.5&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-to-rent%2Ffind.html%3FlocationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1067783%26sortByPriceDescending%3Dfalse%26radius%3D0.5

3) Miedzy parkiem a polami

http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-20595607.html?locationIdentifier=POSTCODE^1067783&sortByPriceDescending=false&radius=0.5&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-to-rent%2Ffind.html%3FlocationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1067783%26sortByPriceDescending%3Dfalse%26radius%3D0.5

4) Oooooooooooooooooo, nawet 2 bedroom za 185 miedzy parkiem a polami sie znalazlo

http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/property-20595772.html?locationIdentifier=POSTCODE^1067783&sortByPriceDescending=false&radius=0.5&pageNumber=1&backToListURL=%2Fproperty-to-rent%2Ffind.html%3FlocationIdentifier%3DPOSTCODE%255E1067783%26sortByPriceDescending%3Dfalse%26radius%3D0.5

Normalnie 2 bed od £200 tu mozna znalezc - dobra, kto sie przeprowadza?

U mnie w klatce ja z moja Mloda i Zarulcem i sasiedzi na gorze (Polacy) maja stafa :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...