Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

tam gdzie my jezdzimy jest wielki kurort i psy poza sezonem biegaja po plazy bez smyczy (naprawde spacerowiczow z psami jest bardzo wielu) nikgogo to nie dziwi a ludzi tam spacerujacych bez psow jest naprawde bardzo duzo ..ale ostatnio zaczelismy czytac ta tablice informacyjna no i wyszlo ,ze tylko do rozpoczecia sezonu pozniej juz nie trzeba czekac do zakonczenia :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Brighton jest super ale tylko poza sezonem. W sezonie jest masakra, chyba ze ktos lubi jak mu inni po glowie depczá :diabloti:. My nie lubimy.
Poza tym miédzy majem a wrzesniem psy majá zakaz wjazdu na wiékszosc plaz. Doslownie kawaleczek od Brighton, w Hove jest cudna psia plaza, gdzie mozna wlazic caly rok. I tlok duzo mniejszy. Od tego glównego deptaka w Brighton jedzie sie tam doslownie 5 minut. Poza tym w Brighton NIGDY nie ma miejsca na auto :shake:.
Taki szyld wisi w Hove.
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7005/sta60083gd9.jpg[/IMG][/URL]

A jakby tam w jakis weekend latala sucz rottka to bedziemy my, bo uwielbiamy to miejsce i choc ciágle sobie obiecujemy, ze w ten weekend pojedziemy gdzies indziej to i tak ládujemy w Hove. :cool1:
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/7980/sta60037fz6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi'][URL]http://www.showdogsireland.com/NewsArticleView.asp?RID=264[/URL]

zobaczcie skradziono cały miot SZOK :angryy:[/quote]


o kurcze niezle :crazyeye:


[B]Sylwia-Kora [/B]o super ,ze macie taka plaze gdzie mozna caly rok przychodzic z psiakami :cool3:

w bormouth jest tak samo w sezonie to jest tak ,ze jezdzi sie po calym miescie w poszukiwaniu miejsca parkingowego nawet na pobocznych uliczkach nie ma miejsc koszmar:placz:mamlo tego plaza tak zawalona ludziskami ze nie ma centymetra wolnego nie lubie czegos takiego strasznie ..ale trzeba przyznac ,ze widoki tam sa niesamowite :loveu:.My zawsze pedzimy dalej tam gdzie mniej ludzi :cool3:.


[B]ps. kochani wczoraj odebralismy paszport Franka:multi: test krwi wyszedl pozytywnie (ufffffffffffffff:p)dostalismy jakis certyfikat na ten test krwi a w paszporcie wpisane kiedy byly robione szczepienia przeciwko wsciekliznie i termin kolejnej na 2010 (i nie wiem jak to wyprostowac teraz) aha nie ma zadnych innych notek odnosnie innych szczepien odrobaczenia itd :roll: nie wiem czemu ????[/B]

Link to comment
Share on other sites

a mi tak morza brakujeeeeeeeeeee.......... narobiłyście mi tymi plażowymi opowieściami smaka na spacer po plaży... jakiejkolwiek, heh, no kurde to moje Northampton to nie Gdynia, tam miałam 5 minut, no może 7 minut spacerkiem do morza, a tu? wszędzie 3h samochodem, w którą stronę by nie jechać! :razz: ale donoszę, że ponieważ odważyłam się siąść za kierownicą naszego czołgu, to może któregoś ranka uprowadzę chłopaków nad morze i spacerować nakażę :evil_lol:

Aalijah - szczepienie p. wściekliźnie trzeba będzie powtórzyć za rok, bez względu na to, co masz wpisane w paszporcie. Odrobaczanie, odpchlanie/odkleszczanie - to możesz sama robić. Inne szczepienia - powinny być podane daty kolejnych przy wpisach...

Habibi - to uprowadzenie!!! jestem w szoku!!!!:crazyeye: to niedaleko od nas - jakieś 20 mil, jakaś masakra!

Link to comment
Share on other sites

Muszę się pochwalić! Jesteśmy już razem z Kropkiem:multi:. My się cieszymy, Kropek ma depresje i coś nie chce jeść:shake:. Tęskni za resztą stada, nie interesują go inne psy kompletnie... mam nadzieję, że po paru dniach mu przejdzie:razz:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za pocieszenia.
Trochę się martwię, bo Kropek praktycznie nic nie chce jeść. Nawet jak mu daje największego jego smakołyki, to odwraca pysia. Taka depresja i przygnębienie:-(. Oby to jak najszybciej się skończyło.
Jedynie wyprawa nad morze na chwilę pomogła i był radosny, pojadł trochę po powrocie. No ale nie możemy codziennie jeździć z nim nad morze:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Kobity kochane czy ktos mnie oswieci gdzie znajde liste ZATWIERDZONYCH psich hodowli w UK? Chodzi mi rzecz jasna o hodowle rottków bo juz na powaznie zaczynamy sie rozgládac za drugim psem i to co znajduje w necie mnie zalamuje :shake: Czy Anglicy majá takie hobby ze miksujá ze sobá co sie da? Rottek z dobkiem, z ONkiem, z huskym i Bóg wie z czy jeszcze i chcá za nie po 300 funtów!!!!!! Czy naprawdé ktos kupuje takie dziwne mixy????

Link to comment
Share on other sites

Hej Sylwia, no niestety ja juz tez sie przekonalam ze tutaj popyt na roznego rodzaju mieszanki i tzw. 'designer breeds' jest spory...

Z tego co wiem to tutaj nie ma zadnych zatwierdzonych hodowcow. Reguly sa inne niz w krajach FCI. Nie ma czegos takiego jak przeglad miotu, psy nie musza zdobyc zadnych ocen na wystawach zeby miec kwalifikacje hodowlane, nie ma tez chyba najnizszego wieku od kiedy mozna suczke czy psa rozmnazac(choc tego nie jestem pewna), wiec....kazdy moze robic co chce :roll:. Zadanie nalezy do kupujacego, zeby zrobil rozeznanie i wybral psa z hodowli jakiej warunki mu odpowiadaja. Mysle ze jakas kontrola moze byc w hodowlach ktore sa zrzeszone w klubie rasy, bo klub zawsze troche bardziej 'dba' o rase niz ogolne cialo kynologiczne, wiec ja bym zaczela tam szukac i sie dowiadywac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']Dzięki za pocieszenia.
Trochę się martwię, bo Kropek praktycznie nic nie chce jeść. Nawet jak mu daje największego jego smakołyki, to odwraca pysia. Taka depresja i przygnębienie:-(. Oby to jak najszybciej się skończyło.
Jedynie wyprawa nad morze na chwilę pomogła i był radosny, pojadł trochę po powrocie. No ale nie możemy codziennie jeździć z nim nad morze:cool3:.[/quote]


pusia gratulacje :multi: bedzie dobrze psiak napewno teskni to tak jak z nami tez tesknimy za domem :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aaliyah1981']pusia gratulacje :multi: bedzie dobrze psiak napewno teskni to tak jak z nami tez tesknimy za domem :roll:.[/quote]

Kropek wczoraj wieczorem przeprosił się z miską i odzyskuje powoli humor:multi:.

Jeśli chodzi o hodowle, to zauważyłam, że tutaj praktycznie wszystkie owczarki niemieckie mają zaawansowana dysplazję:razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pusia2405']Kropek wczoraj wieczorem przeprosił się z miską i odzyskuje powoli humor:multi:.

Jeśli chodzi o hodowle, to zauważyłam, że tutaj praktycznie wszystkie owczarki niemieckie mają zaawansowana dysplazję:razz:.[/quote]

pusia widzisz Kropek juz wraca do formy :))
wiecie co ja tez kiedy przegladalam wczesniej ogloszenia zauwazylam ,ze ceny mieszanek 2-ch ras sa bardzo wysokie :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Habibi']Gdzie sie wszyscy pochowali????

U mnie pogoda bomba!
Wrócilismy z dlugiego majowego weekendu ehhh.... szkoda ze tak szybko zleciało :placz:

Fotki z wypadu w naszej galerii.[/quote]


pewnie gdzies plazuja :evil_lol: u nas tez od wczoraj goraco ..hyba kupujemy basen ogrodowy :cool3:
a fotki widzialam wczoraj :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkSlateGray]dziewczyny, poradźcie mi pliz - rozsyłam aplikacje o pracę i zero odzewu - czy faktycznie jest tak że e-mail + polski telefon jako kontakt powodują że cv automatycznie ląduje w koszu ? czy po prostu dla przyjezdnych dostępne są jedynie prace których angole nie chcą ? ( a podobno brakuje im inżynierów ...)

pytam bo już mnie to drażni i nie wiem czy po prostu się nie spakować i przyjechać w ciemno ...
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...