Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to jeszcze bulka :loveu:

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/11/4e6457fcaabe3a6c.jpg[/IMG][/URL]

Mowie wam jak mi tam dobrze wczoraj bylo :loveu: I to wcale nie z powodu winka :eviltong: ale tego calego psiego towarzystwa :evil_lol: :multi:

Link to comment
Share on other sites

No nie bijcie, nie bijcie :lol: !
Nie wiem, czy wczesniej natknelam sie na to forum - jesli mnie tam nie ma to znaczy ze nie :eviltong: . A dogo robi psikusy i nie wysyla powiadomien o wiadomosciach, wiec dopiero teraz na piechote zobaczylam ze cos tam ode mnie chcecie :evil_lol: .

[B]Marta[/B], dzis nie dalo rady, wiec przyszly tydzien. Wyslij mi namiary na priv :cool3: .

Wczoraj dostalam bilety na Crufts i okazalo sie ze nagle moja rodzinka poczula w sobie wielkie zainteresowanie kynologia i omal sie nie obrazila ze im tez nie kupilam biletow :eviltong: . Zobaczymy, moze to bedzie rodzinny wypad.

[B]Lemonsky[/B], nastawilam sobie reminder na 15-tą ;)

Link to comment
Share on other sites

No i jestesmy:multi: Bardzo fajnie sie nam jechalo. Do tunelu dojechalismy jakies 4,5h przed czasem i udalo nam sie jechac wczesniejszym pociagiem, mimo ze kwarantanna Ozzika konczyla sie dopiero po polnocy. Tak wiec jestesmy w komplecie i zaraz smigamy na dluuugasny spacerek:loveu: Dzieki za wsparcie i powodzenia tym, ktorzy wyjazd maja przed soba :)

Link to comment
Share on other sites

Pies coraz lepiej. Pierwszą noc kręcił się strasznie, chodził po mieszkaniu i chwilę powarkiwał jakby chciał sobie zakląć :) Ale już druga noc była ok. Nawet wieczorem przeniosł się do sypialni, podczas gdy my byliśmy jeszcze w innym pokoju. No i oczywiście byliśmy już na spacerze. Ozzy widział kaczki, łabędzie, barany...Wrócił cały ubłocony, czyli baaardzo szczęśliwy :)

Link to comment
Share on other sites

Niestety do blota musicie sie przyzwyczaic. U mnie kazdy jeden spacer konczy sie kapiela. Nie ma szans sie nie ubrudzic. Chyba, ze spacer na smyczy po ulicy.
A pytanie do reszty. Gdzie chodzicie ze swoimi psami na spacery? Ja mam kilka footpathow w okolicy, ale mieszkam na wielkim wygnajewie. Baardzo blotniste, ale wyludnione i psy moga sobie poszalec. A jak jest w bardziej cywilizowanych miejscach. Jest gdzie psa puscic?

Link to comment
Share on other sites

Gasnik, fajnie ze juz w domu, w komplecie :multi:!
Marta, to masz takie wynalazki cywilizacyjne, jak grodzone wybiegi :razz:, fajnie.
Z tego co widzialam, wszyscy psiarze lataja na spacery w gumiakach, ale parki duze i umiarkowanie ublocone. Za to dzis poogladalam sobie wirtualnie trasy rowerowe, zeby psa wybiegac :evil_lol: (te niezbyt kamieniste) [URL]http://www.bike-fax.com/index.asp[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Oj u nas faktycznie każdy spacer kończy się w wannie. Ciekawe jest to, że na ulicy Ozzy omija kałuże jak może, żeby się tylko nie zamoczyć. W parku natomiast i na łąkach totalne szaleństwo, wbieganie z impetem w błotniste kałuże, tarzanie się itp :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Gabriela, mamy troszke podobny zestaw i w zblizonym czasie bedziemy wyjezdzac :evil_lol:.
Co do wynajmu, z mieszkaniem moze byc problem, znacznie popularniejsze sa domy. I znalezienie landlorda zgadzajacego sie na dziecko i zwierzaki to czesto tylko kwestia dluzszego szukania i wyzszej ceny za wynajem czy kaucji. Zeby bylo zabawniej, na razie czesciej wlasciciel mial obawy co do dziecka niz co do futrzakow (moze i slusznie.... :diabloti:).
PS. Udalo sie wyszukac namiar na dentyste Polaka, sprawdzonego juz od paru lat w Polsce. A moje szczescie przyjezdza na weekend :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...