Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, przyjechałam do Londynu z moim kochanym pieseczkiem, ale niestety okazało się, że zostaliśmy bez dachu nad głową.. Jesteśmy teraz na 'przetrzymaniu', ale niestety musimy opuscic miejsce w ktorym przebywamy.. :( Gdyby ktoś miał jakieś informacje nt pokoju z mozliwoscia trzymania pieska, to bede wdzięczna za wszelskie informacje! Pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]3 On-ki potrzebuja foster domu na czas nieokreslony.
[/SIZE]
[/COLOR][COLOR=#0000cd]Wlascicielka nie moze wrocic do mieszkania po pozarze mieszkania obok - jej mieszkanie jest zaplombowane przez policje, ryzyko zawalenia dachu.

Nie wiadomo ile to potrwa.

Council wsadzil ja do B&B a psy do kenelu (20 za dzien za psa, psy ma 4 - jednego psa ubezpieczenie pokryje koszty kenelu ale 3 nie, inna firma ubezpieczeniowa).

Czy ktos moze pomoc?

[/COLOR][COLOR=#ff0000]Pse na 200% beda odebrane, wlascicielka nigdy w zyciu by ich nikomu nie oddala ale w tej chwili nie moze ich miec ze soba a kennel jest za drogi.

[/COLOR][COLOR=#0000cd]Okolice Hounslow ale nie koniecznie jezeli ktos psiska moglby na jakis czas przygarnac? 2 sunie i jeden pies.
[/COLOR][COLOR=#ff0000]
Bardzo prosze o posta tutaj, lub PM do wlascicielki psow Ewy ([/COLOR][COLOR=#008000]Minia913[/COLOR][COLOR=#ff0000]) zaglada na dogo.Tu pare zdjec psow:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/203700-*HERA*-piękna-młoda-ONka-już-w-SWOIM-DOMU-u-Mini913!-Dziękujemy!/page23[/URL]



2 z jej psow to przygarniete ze schronisk w Polsce znajdy :(

[/COLOR][COLOR=#008000]Tu Ewa po pozarze - jej mieszkanie to nad "salon 15" bialym szyldem, obok spalonego - nad jej mieszkaniem dach moze sie zawalic wiec do mieszkanie nie moze wrocic, nie wiadomo na jak dlugo.
[/COLOR][COLOR=#ff0000]
[URL]http://www.dailymail.co.uk/news/article-2359201/Woman-killed-jumping-burning-flat-eyewitness-describes-huge-explosion-like-bomb-left-dead.html[/URL]
[/COLOR][COLOR=#0000ff]
Ewa w kocyku czerwonego krzyza.

[/COLOR][COLOR=#800080]Tutaj Ewa z rodzinka na boso pod mieszkaniem i ogonow pare tez widac - zaraz za reporterem:
[/COLOR][COLOR=#0000ff]
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=8WYHGA1T1_M[/URL]
[/COLOR][/B]

Edited by Emigrantka
Link to comment
Share on other sites

O rany , tragedia :( Nie mam jak pomoc niestety ale cholera dlaczego to Ewa ma placic za kennelowanie? czy nie moze sie przeniesc gdzies do innego hotelu gdzie jest pozwolenie na psy? Ciezko bedzie znalezc dom tymczasowy dla 3 futer ...

Link to comment
Share on other sites

Hej kamila, dzieki ze sie odezwalas.

Psy zabral Animal Control z Hounslow Council jak ewa na boso stala po blokiem, nie miala za bardzo innego wyjscia - psy zawiezli do prywatnego kennels. 4 psy to £80.00 dziennie i do tej pory nie moge sie dowiedziec kto za to bedzie placil ale jak rozmawialam z nimi ostatnio to podobno Council "moze" tylko za pare dni a reszta Ewy problem.

Z 4 psami zaden hotel jej nie wezmie, tam gdzie jest skierowal ja Hounslow Council, nie ma opcji 2sie przeniesc" bo nie beda wtedy placic. Znalazla dom gdzie moglaby z futrami isc (przez zgencje) na czas remontu dach w jej normalnie wynajmowanym mieszkaniu ale Council powiedzial ze jej za ten dom nie zaplaci.

Wiec jest w kropce.

3 psy ma ubezpieczone w Animal Friends - odmowili placenia za kenelowanie, tylko zaplaca jezeli wlasciciel jest w szpitalu.

Pradzia, kundelek najmniejszy jest ubezpieczona w Argosie i Argos zaplaci za jej kenelowanie.

Nie wiem zupelnie co jej poradzic - moze ktos cos tu wymysli jednak?

Link to comment
Share on other sites

Aww dlatego wlasnie Animal Friends to nie najlepszy delikatnie mowiac insurance ....
Pytalam o to kto za to bedzie placil bo siostra mojego znajomego w zeszlym tygodniu miala zalane mieszkanie. Ma psa (1 w prawdzie) ale Thames Water placi jej za hotel gdzie moze mieszkac z psem. Oczywiscie Thames Water bylo odpowiedzialne za usterke. Tylko 4 futra to juz inna historia

A moze wynajem tego domu (przez agencje) wyjdzie taniej niz hotelowanie?

Link to comment
Share on other sites

Nie stac mnie na wynajem domu zadnego :( wraz z mieszkaniem stracilam prace I zadna agencja ani prywatny landlord nie wynajmnie mieszkania osobie bezrobotnej. Ktos z owczarkowego rescue wczoraj mi powiedzial , ze za kenelowanie powinien zaplacic ubezpieczyciel mieszkania. Mam nadzieje , ze to prawda....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A moze wynajem tego domu (przez agencje) wyjdzie taniej niz hotelowanie? [/QUOTE]

Za "hotel" placi Council. To nie jest hotel w normalnym tego slowa znaczeniu tylko dziura w Slough.

Za nic innego jej nie zaplaca "bo ma mieszkanie" a to ze nie moze tam wejsc im lata.

Wisialam na telefonie do Animela Control - zapytac co z tymym kenelowaniem. Wzieli ode mnie "details" i "przekaza" - facetowi ktory ani ode mnie ani od Ewy telefonu nie odbiera.

Nic tylko glowa w sciane.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny jezeli dalej potrzebna pomoc ja mieszkam w Milton Keynes, moge przetrzymac suke jezeli wysterylizowana i sie bedzie zgadzac z moim buldogiem (w sensie ze go nie zje). 3 nie dam rady ale jednego moge wziac. Wiem ze to nie najlepszy pomysl rozdzierac towarzystwo ale chyba w takiej sytuacji to nie jest az takie ważne.
Dajcie znac.
Emi

Link to comment
Share on other sites

petycja już dawno podpisana :) mam nadzieje że wszystko skończy się pomyślnie :) a mam pytanie czy jest ktoś z Peterborough bo chętnie razem z Danzim umówimy się na bieganie i zabawę :) a i jeszcze jedno gdzie macie ubezpieczone pieski bo jest potrzebna dobra firma z ubezpieczeniem na całe życie a nie tylko na rok

Link to comment
Share on other sites

Ja poprzednia sunie mialam ubezpieczona tutaj
[url]http://beta.morethan.com/pet-insurance[/url]
Trzeba tylko pamietac ze u nich placi sie 10% rachunku (po 9 roku zycia psiaka 20%). Jak sunia zachorowala u musiala byc w szpitalu to koncowy rachunek byl £5000, nie bylo problemu z odzyskaniem pieniedzy.
Teraz nows sunia ma tutaj
[url]http://www.vetsmedicover.co.uk[/url]
Poki co jestesmy zadowolone, jestem z nimi 1,5 roku, robilam 3 claimy i tez nie bylo problemow.

Link to comment
Share on other sites

a jakiej rasy masz sunię i ile miesięcznie Ci wychodzi? i to są ubezpieczenia na całe życie czy roczne bo weszłam na vetsmedicover i wyskoczyło mi premium za niecałe 30 miesięcznie czyli nie jest źle anie nie mogłam znaleźć info co pokrywa czy jest roczne czy na całe życie w sumie podali cenę nazwę i to wszystko :(

Edited by Danzig
Link to comment
Share on other sites

Dog Niemiecki. Pierwszy rok bylo £38, na drugi rok podniesli na £43. U nich sa tylko 3 ceny - pierwsza za kota, druga dla wiekszosci psow (ras) i trzecia dla ras szczegolnych (np Dog Niemiecki) czyli tych co czesciej choruja i sa drozsze w leczeniu.

Link to comment
Share on other sites

no takie które ma zaznaczone "all life" bo wet nam powiedział że jak ubezpieczę psa ubezpieczeniem na 12 miesięcy a on zachoruje w 11 i ubezpieczenie się skończy po miesiącu a potem nikt chorego psa nie będzie chciał mi ubezpieczyć. Bulek z PL standard u rodził się 28.03.2013 rodowodowy nie z pseudo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,

bardzo przepraszam jeżeli się powtórzę, ale chciałam się zapytać czy jechał ktoś z tą firmą do UK [URL="http://transport-anglia.pl/"]http://transport-anglia.p[/URL]l. Razem z moimi dwoma psiakami chcę jechać do męża już na stałe ale nie wiem którą firmę wybrać jedna z firmy powiedziała mi za przewóz mnie i dwóch psów 900 funtów + bagaże natomiast właśnie ta firma wyceniła mi przewóz na 400 funtów. Czy może mi ktoś z was doradzić co wybrać ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...