Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Nie wiem. Wydaje mi się, że musi mieć czytnik po pierwsze, bo on sprawdza czy rzeczywiście wszepiony chip sie da odczytać i czy czytany nr jest taki jak na tym paskowym kodzie, który dostałaś przy chipowaniu i wklejasz do paszportu. Ja to robiłam na raty. Chip dawno temu, paszporty zaraz po ich wprowadzeniu, potem po kawałku umieszczałam tam co potrzeba.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karjo2']Pytan cd. :oops:
PS. Kamila. ladny ten Twoj podpis.[/quote]

Dziekuje :loveu:
Ja wam tylko powiem ze jak jechalam,i juz bylismy na granicy w Dunkierce i dalam kolesiowi paszport Lali to juz caly stres minal,chyba datego ze nie spalam wtedy od wielu godzin i bylam poprostu nie zywa.Dopiero jak koles przegladajac paszport zaczal nagle krecic glowa jakby mowil 'nie nie'to myslalam ze zawalu dostane :evil_lol: Do dzis nie wiem o co mu chodzilo,potwornie mnie przestraszyl ale udalo sie :multi: Z oczytaniem czipa tez miala problem bo nie wlaczylam czytnika :oops: ale koles sie w koncu zlitowal i spytal czy go wlaczylam,na co ja ze nie wiec go wlaczyl i czip sie znalazl odrazu :evil_lol:
Ehh,dobrze juz byc razem :lol:
A co tam u reszty slychac?Sylwia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Co u reszty slychac?? Dzieki Lala - u nas wszystko OK. Wlasnie jestemy po super porannym spacerze i Nansi spi kolo mnie na sofie. Ups :loveu:
Krotko mowiac - IRLANDIA ZDOBYTA!!!!!

A jezeli chodzi o podroz i kotrole na granicy, to legalizacje faktycznie mielismy, ale ze to tesciowa :angryy: zalatwiala, to mamy ja wpisana w ksiazecce zdrowia a nie w paszporcie:crazyeye: , ale na granicy i tak tego nie sprawdzali. U nas pies nawet z samochodu nie wysiadl do kontroli, tylko przesympatyczny pan policzyl ile godzin bylo od odrobaczania (zreszta fikcyjnego bo wet poradzil zeby sie nie bawic w tabletki na tak dluga podroz i lepiej juz zrobic odrobaczanie na miejscu) i podal mi przez male okineko czytnik, zebym chipa odczytala (tylko zblizylam ta maszynerie do psa i PIK PIK i numerek sie wyswietli). Ale nie ukrywam stersa mialam, i chyba kazdy mial, ma i bedzie mial, taka juz nasza babska natura.:eviltong:

No to dziwczyny , KIEDY SPOTKANIE na wyspach ??????:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja planuje podroz na styczen, jesli tylko dostane urlop. Jak nie to moj facet bedzie zmuszony sam pojechac po psiaki. Wszystkie papiery ma moja mama w Polsce, to nie wiem dokladnie co i gdzie w paszporcie wpisane. Wpadlam na pomysl, zeby mi ksero paszportu przeslala i wtedy sprawdze czy wszystko w pozadku.

Link to comment
Share on other sites

Noo ja mam kolejne pytanko do naszych wyspiarzy :D Kombinuje, zeby pojechac na Crufta, jest szansa, ze w Londynie zlapie gdzies u znajomych znajomych jakis za friko nocleg :-) No i pytanie - jak najtaniej i najszybciej dostac sie z Londynu do Birmingham 8 marca raniutko, a popoludniu/wieczorem wrocic :D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Wiem, ze pociag jedzie z dworca Euston, a w Birnigham wysiada sie i z dworca jest podobno do wystawy rzut beretką. Ceny biletu nie znam, ale z doświadzczenia wiem, że są tańsze jak sie kupuje w obie strony od razu i z wyprzedzeniem. Moze poproś znajomych o kupno biletu z wyprzedzeniem.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś z Was jedzie samochodem do Londynu w terminie czerwc-wrzesień 2007 roku? Bo bym chciała się zabrać ja i mój mały piesek. Oczywiście zapałacę. Wiem, że taki wyjazd samochodem jest najmniej stresujący dla pieska i trzeba jeszcze przyznać że mniej kosztowny dlatego poszukuje kogoś kto może w tym lub podobnym terminie wybiera się do Angli.

Link to comment
Share on other sites

Martyna za 1 do 5L mozesz przejechac albo National Express
[URL]http://www.nationalexpress.com/[/URL]
albo megabusem:
[URL]http://www.megabus.com/[/URL]
Jedno i drugie przyzwoite i niedrogie.
PS Cruft jest w Birmingham?
PS2. Wobie, my bedziemy w tym czasie jechac, ale nie wiem czy nie bedziemy doladowani na maksa. Bedziemy pewnie sie kontaktowac, moze jeszcze ktos ze znajomych ruszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']na crufta to i ja sie wybieram :cool3: psiaki zostana kilka dni w polsce...
jak cos to bede miala miejsce w samochodzie z Londynu do birmingham;)
jeszcze tylko TZ ta musze oswiecic ze tam pojedzie:evil_lol:[/quote]

a w ktory dzien bedziesz jechac? :-)

Link to comment
Share on other sites

Na Cruftsa bede sobota i niedziela , eventualnie piatek sobota, namawiam TZ aby tez byl, jak nie to auto wolne na 3-4 osoby z tym ze nie wiem czy bede sie wracala po nocy po kazdym dniu czy zostane na noc w Birmingham, jakos ta jazda po calym dniu ogladania nie pasi mi, narazie jeszcze niewiem dokladnie czy bedzie to piatek, gdyz nie wiem jaka praca mi sie dostanie w Kent, niestety bede musiala obecna porzucic.
Co do noclegu to z checia jakby ktos chcial to widzialam na necie pokuj do 4 osob za 39.99, chociaz watpie aby duzo spania bylo:lol:,
Mysle ze w styczniu bede wiedziala na pewno w ktore dni bede jechac , a napewno autem i bez psow, czyli pewnie i bez TZ. To sa narazie plany do opracowania, tak ze nocleg tez taki z mysla o moim zdrowiu, ale tez jest mozliwosc ze bede sie wracala na noc do psow....i TZ.
Tylko zapowiadam ze mozemy kogos zgarnac i przejechac:lol:.
Pozdrowienia
malutka

Link to comment
Share on other sites

Oj, fajowo by było zajrzeć na CRUFTa no i Was poznać... myślę i myślę, na razie po cichu, ale kto wie... jakby co to się zamelduję z wyprzedzeniem, może się jakoś zmówimy. Ode mnie z Northampton to coś ponad godzinę (tak mówi GPS hehe). No to myślę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...