Jump to content
Dogomania

Anglia


larissa

Recommended Posts

[quote name='Kaśka (Hasta)']Pierwszy miot gończego polskiego w UK! :)
2go sierpnia Hasta urodziła 8 szczeniaków (7 dziewczyn i 1 chłopca).

Zainteresowanych szczeniakami zapraszam na stronę hodowli 'INDAGATUS': [URL="http://www.polishhuntingdog.com"]www.polishhuntingdog.com[/URL] (0791 3711888 )[/QUOTE]

Oj, ale fajnie! I ile Wam sie dziewczyn urodzilo! Juz zajrzalam na strone ;) Od kiedy Wy w UK jestescie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaśka (Hasta)']Pierwszy miot gończego polskiego w UK! :)
2go sierpnia Hasta urodziła 8 szczeniaków (7 dziewczyn i 1 chłopca).

Zainteresowanych szczeniakami zapraszam na stronę hodowli 'INDAGATUS': [URL="http://www.polishhuntingdog.com"]www.polishhuntingdog.com[/URL] (0791 3711888 )

[/QUOTE]

Hehe, jaki zdolny handler Ci psy wystawial? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UTAAP']Oj, ale fajnie! I ile Wam sie dziewczyn urodzilo! Juz zajrzalam na strone ;-) Od kiedy Wy w UK jestescie?[/QUOTE]
oj fajnie, fajnie :) rodzyneczek jakoś sobie radzi ;-)
ludzka część rodzinki mieszka w UK od 6-ciu lat, Hasta od 4, a Fara od ponad 1,5 roku
pozdrawiam!

[quote name='nykea']Hehe, jaki zdolny handler Ci psy wystawial? :P[/QUOTE]
bardzo zdolny! :thumbs:

suczka do mnie: "ej, pst! co Asia robi z moim ogonem?! powiedz Jej że jestem GP, a nie CTR..." :roflt:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/593/dsc7484.jpg/"][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5617/dsc7484.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/dsc7496z.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/4500/dsc7496z.jpg[/IMG][/URL]

a tak na serio, to ustawiałyśmy maluchy na wysokim stole, więc bały się stanąć przy krawędzi, i wybrałam niewłaściwy program w aparacie, więc większość zdjęć wyszła niewyraźnie :P
pomijam to, że szczeniury nie są 'najwygodniejszymi' modelami i trudno je ustawić w pozycji wystawowej :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za slowa otuchy, jakos sobie radze choc dom mimo iz pelen psiakow wydaje sie byc bardzo pusty bez Lali...A na jej zdjecia wciaz nie jestem w stanie patrzec :-(

Pisze bo zostaly mi po Lali 2 lekarstwa ktore chcialabym sprzedac jesli kogos psiak ich uzywa (oczywiscie po nizszej cenie). Oba sa na recepte czyli dodatkowa oszczednosc.
1. Metacam 180 ml
2. Propalyn Syrup 40ml (mam go 4 butelki)
Prosze o kontakt jesli jest ktos zainteresowany.

Hasta-szczeniorki przeslodkie! Ja sie bardzo bije z myslami na temat szczeniaka...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Kamila, pomalutku troszke bedzie lzej ale nigdy tak do konca..... :(

Ja Matacam kupowalam w AnimedDirect, 180ml kosztuje £16.99 - u veta to chyba poglupieli z cenami...kilka razy tyle:(

Zara ma brac ale jej nic nie pomagal to jedziemy na Ester C, bioflow collar i jakos dajemy rade ale ta pogoda teraz jej troche dokucza....

Ktos cos wie o przeciwbolowych dla psa ziolowych jakichs moze? Zeby wlasnie nie Rimadyl lub Metacam?

Link to comment
Share on other sites

Mam zaciazona koteczke malutka - u corki mojej... jakas ludzka meda sie wyprowadzila i zostawila ja samopas.. Mlodziutki toto, pewnie jeszcze roku nie ma - kiepskie zdjecia ale zobaczcie.

Kto chce kociaka? A kto moglby wziasc mamusie?

Ja naprawde nie dam rady, mam swoje 4 i psice i bez pracy jestem, u corki tez zostac nie moze jak kotki urodzi/odchowa....

Wzielysmy bo jak zostawic taka bide? W ogrodku mieszkala....

[IMG]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2011/09/16/20110916_1986.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.polishplanet.com/_upload/attachments/2011/09/16/20110916_1987.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:placz::placz::placz::placz:POMOCY!!!nie wiem co robic,sytuacja zmusila mnie do zmiany domu,ale okazalo sie ,ze nowy wlasciciel nie chce psa ani zadnego innego zwierzecia,kto ma zaufana osobe ,ktora chcialaby przygarnac moja cassie,blagam o pomoc,landlord nachodzi mnie codziennie,a ona niestety nie jest chomikiem ktorego da sie schowac,pomozcie prosze,nie chce jej oddawac po tym co znami przeszla ale niestety nie mam wyjscia.PROSZE O KONTAKT NA MOJ NUMER TEL,PONIWAZ CHCWILOWO JESTEM BEZ INTERNETU.Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC 07756014751

Link to comment
Share on other sites

[quote name='c.a.s.s.i.e']okazalo sie ,ze nowy wlasciciel nie chce psa ani zadnego innego zwierzecia[/QUOTE]

Nie sprawdziliscie przed przeprowadzka czy psa mozecie miec? Czy wprowadziliscie sie wiedzac ze psa nie mozecie tam miec? Jak to "sie okazalo"?

Dziewczyno, psin jak Twoja jest po dach w tutejszych schroniskach...

Przykro mi ale nie potrafie nic poradzic poza szukaniem innego lokum gdzie mozecie miec psa...

Link to comment
Share on other sites

rozmawiałam z C.a.s.s.i.e landlord nie pytał Ona nie mówiła,że ma psa wyszła nieprzyjemna sytuacja i pies się w domu męczy i Ona się męczy bo ukrywa sunię :(
Sytuacja beznadziejna. Wiemy chyba wszyscy wynajmujący tu domy , że nie wynajmuje się z dnia na dzień. C.a.s.s.i.e szuka dla suni nowego domu stałego :( jest jej ciężko ,płacze ale widocznie nie ma innego wyjścia. Prosiła mnie żeby ewentualnie dopisać coś od Niej ponieważ chwilę zajmie przeniesienie jej neta na nowy adres.
Ja zaproponowałam tymczas dla psiny ale ona nie chciałaby mieszać psu w głowie i chciałaby znaleźć dla małej dom stały.
Sunia ma 9 miesięcy wychowana z małymi dziećmi jest w pełni wyposażona ma kenel i wszystko co niezbędne oddana zostanie za darmo ze wszystkim i tylko w dobre ręce.:( Jeżeli ktoś jest w stanie pomóc to dzwońcie.

Link to comment
Share on other sites

zdjecia suni sa w Galerii Cassie. Tylko nie wiem czy mozna je tak po prostu tu wkleic. Tu link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206727-C-A-S-S-I-E-staffordshire-bull-terrier[/URL]

a ja mam pytanie, ktore pewnie bylo tu zadawane wiele razy - prosze o namiary na sprawdzonych przewoznikow na trasie Anglia - Polska. Troche zycie mi sie skomplikowalo, no ale trzeba zyc dalej ale musze sunke na kilka miesiecy zawiezc do rodzicow do Polski.
kurier europa [url]http://www.kuriereuropa.com.pl/[/url] zarzyczyl sobie 2600zl - jak dla mnie to troche za drogo

Link to comment
Share on other sites

Witajcie jestem tu nowa wiec rozpisywac sie nie bede. Chcialam tylko dac znac, ze zmieniaja sie zasady wydawania paszportow dla zwierzat. Od stycznia 2012 zwierzak musi byc zaszczepiony (ogolne szczepienia + na wscieklizne) i po 21 dniach od dnia szczepienia zwierzak moze wjechac do UK. Oczywiscie musi miec paszport wydany w tym czasie. Tak wiec nie bedzie pobierania krwi i 6 miesiecznej kwarantanny. Wiecej szczegolow jest na stronie Defra. Aha i wydluza sie czas podawania kropel na pchly i odrobaczania z 24-48 godzin przed wjazdem do 1- 5 dni (potwierdze to jeszcze u weterynarza). Tak wiec latwiejszy bedzie wjazd z psiakiem.
Pozdrawiam

Kasia_1982 twoj pies obecnie moze wyjechac z UK niezaleznie od daty szczepienia czy poboru krwi. Zeby wjechac do UK musi minac rowno 6 miesiecy od daty poboru krwi NIE SZCZEPIENIA.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

to ja mam jeszcze jedno pytanie o kwarantanne. Jesli teraz wyjade z psem i bede chciala wrocic np zaraz po nowym roku to czy mnie dalej obowiazuje kwarantanna 6-miesieczna? Jesli od stycznia ta kwarantanna bedzie zniesiona? czyli ze ktos kto wyrabia paszport przed 2012 musi mimo wszystko przejsc kwarantanne? Bo tak wywnioskowalam z wypowiedzi Zoozy.

Link to comment
Share on other sites

[B]kasia_1982[/B], wydaje mi sie, ze jesli wracasz po nowym roku, to juz Cie obowiazuja nowe zasady (czyli bez kwarantanny), bo chyba nie sprawdzaja kiedy masz wyrobiony paszport, tylko czy wracajac spelniasz wymagane na ten czas warunki odnosnie przekroczenia granicy. Moze ktos jeszcze doczyta i mnie poprawi, jesli zle wnioskuje.

[B]Zooza[/B], witaj na watku :). Gdzie konkretnie w Londynie mieszkasz, napisz cos o swoim(-ch) czworonogu(-ach)?

Link to comment
Share on other sites

Kasiu niestety obowiazuja cie stare zasady, dla tych ktorzy zaczeli wyrabianie paszportu przed 1 stycznia 2012. Wiec w twoim przypadku pies musi odczekac 6 miesiecy. Kasia jak masz pytania to smialo pytaj.

UTAAP mieszkam w pd-zach Londynie dokladnie Epsom, a moj psiak to dlugowlosy owczarek niemiecki i wabi sie Azor (pierwsze co przyszlo mi do glowy). W planach drugi zwierz, ale to plany narazie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zooza']Kasiu niestety obowiazuja cie stare zasady, dla tych ktorzy zaczeli wyrabianie paszportu przed 1 stycznia 2012. Wiec w twoim przypadku pies musi odczekac 6 miesiecy. Kasia jak masz pytania to smialo pytaj.

UTAAP mieszkam w pd-zach Londynie dokladnie Epsom, a moj psiak to dlugowlosy owczarek niemiecki i wabi sie Azor (pierwsze co przyszlo mi do glowy). W planach drugi zwierz, ale to plany narazie ...[/QUOTE]
no to dawaj foty DONka ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!!! Jestem Tu nowa :)
Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy ta 6mieś. kwarantanna obowiązuje:(((Po tym co tutaj przeczytałam zaczynam się obawiać o mojego pieska;(((( Za tydzień wylatuję do Londynu- Lamia zostaje ze znajomymi- ale nie mogę jej u nich zostawić na pół roku;((((była szczepiona i chipowana 30. czerwca wówczas pani Wet. powiedziała mi ze kwarantanny nie ma (wystarczy min. po miesiącu od szczepienia przyjść na pobieranie krwi a przed wyjazdem podać leki). Chciałam ja ściągnąć do Anglii za max dwa miesiące. Proszę poradźcie co mam robić;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...