Jump to content
Dogomania

Brit Care - nowość


Bura

Recommended Posts

[quote name='westie_justa']Że w internecie to wiem. A sklep zoologiczny jakiś ma tą karmę?[/QUOTE]

Nie wiem, bo ja zawsze robię większe zamówienie przez internet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A ja bym chciała zasięgnąć od Was rady, gdyż dotychczas karmiłam Pedigree ale podobno jest straszny więc odstawiłam, na razie kupuję Friskies Puriny ale chcę przejść na Brit.
I chciałam się zapytać czy to dobra karma bo jest tania i to dla mnie plus ale czy dobra? I czy w Warszawie znajdę tę karmę?[/QUOTE]

purina nie znaczy dobre, tej firmy to jedynie pro plan jest przyzwoity ;)
z tego co wiem to Brit Care jest trochę lepszy od zwykłego brita (ale nadal jestem ciekawa ile tego mięcha w składzie jest :evil_lol:)
osobiście uważam, że zamawianie karm wychodzi lepiej niż kupowanie w zoologu, często jest to mniejszy koszt i jeszcze pod same drzwi Ci dostarczą :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']
osobiście uważam, że zamawianie karm wychodzi lepiej niż kupowanie w zoologu, często jest to mniejszy koszt i jeszcze pod same drzwi Ci dostarczą :p[/QUOTE]
Też tak sądzę, dodatkowo zawsze kompletuję zamówienie tak, żeby mieć przesyłkę gratis.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']
osobiście uważam, że zamawianie karm wychodzi lepiej niż kupowanie w zoologu, często jest to mniejszy koszt i jeszcze pod same drzwi Ci dostarczą :p[/QUOTE]
Tylko że przesyłka kosztuje 20zł, gdzie mogę kupić z tańszą przesyłką?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='catie']ja nie mam już worka, ale na stronie brita jest skład [url]http://www.brit-petfood.com/food-for-dogs[/url][/QUOTE]

Ja też nie mam, bo zamówiłam duży worek i przesypałam do plastikowego pojemnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Tylko że przesyłka kosztuje 20zł, gdzie mogę kupić z tańszą przesyłką?[/QUOTE]

gdzież ta przesyłka kosztuje 20 zł? :o
telekarma, 9,90 zł
animalia, na terenie Warszawy, 5 zł
w większości sklepów jest "dostawa gratis" kiedy zamówienie spełnia pewne wymagania, np. ma co najmniej określoną wagę lub zamówienie przekracza jakąś kwotę

Zamawianie w internecie jest o tyle dobre, że nie ma sytuacji jak w miejscowym zoologu, że nie ma tej karmy którą akurat chcemy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']gdzież ta przesyłka kosztuje 20 zł? :o
telekarma, 9,90 zł
animalia, na terenie Warszawy, 5 zł
w większości sklepów jest "dostawa gratis" kiedy zamówienie spełnia pewne wymagania, np. ma co najmniej określoną wagę lub zamówienie przekracza jakąś kwotę

Zamawianie w internecie jest o tyle dobre, że nie ma sytuacji jak w miejscowym zoologu, że nie ma tej karmy którą akurat chcemy ;)[/QUOTE]
A tu kosztuje 20zł [url]http://www.pl.brit-petfood.com/koszyk?xx=yy[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A tu kosztuje 20zł [URL]http://www.pl.brit-petfood.com/koszyk?xx=yy[/URL][/QUOTE]

Zamiast poszukać gdzie jest taniej, stawiasz od razu na pierwszą napotkaną stronę, w Twoim przypadku polecałabym Animalie, widzę, że jesteś z Józefowa, to dostawa do Ciebie będzie wynosić 10 zł, a jeżeli chcesz, to możesz nawet te kilo karmy odebrać osobiście w Wawie, nie ponąsząc kosztów dostawy. Wejdź na stronę sklepu i poczytaj o dostawie.

Link to comment
Share on other sites

Z moich psów obecnie wszystkie są na Bricie. 4 najbardziej wymagające żywieniowo na Brit Care. Wcześniej non stop RC, potem wpadka z Husse. Brit Care szybko unormował sytuację, kupy są nieduże i maksymalnie dwie dziennie, żadnych bąków, z pyszczków miło pachnie. Sierść ok, chociaż nieco matowa. Skoków wagi nie zanotowałam - nie widzę ani gwałtownego tycia, ani drastycznego chudnięcia. Dawkowanie "na oko", zbliżone do dawkowania na opakowaniu. Jako dodatki psy dostają mięso z kurczaka, oliwę, jajka, jogurty, tran. Dla najstarszej suki (12 lat) z tych "wymagających" zamówiłam Brit Care dla seniorów. Ona dodatkowo dostaje magnez, glukozaminę i chondrotoinę. Z psów "mniej wymagających" Koks (14-15 lat) jako dodatek dostaje luteinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Myślałam ,ze husse jest dobra i chcialam przestawić się na nią.A jaka to wpadka greven???[/QUOTE]
Możliwe, że dobra - ale ta "lepsza", bo na pewno nie "podstawowa".

Wpadka z mojej strony, bo nie doczytałam składu i ze strony dilera, bo nie zrozumiał moich intencji (to, że mam na utrzymaniu psy fundacyjne, nie oznacza, że karmię gównem - szczególnie, że podkreślałam, że chcę na Husse przejść z RC, a więc z karmy z tzw. wyższej półki). Tak się nie dogadaliśmy, że moje psy dostały szwedzkie czapi, waliły po PIĘĆ ogromnych kup dziennie, puszczały bąki, a najstarsza suka pochorowała się tak, że skończyło się na kroplówce. Diler za moje psy nie jest odpowiedzialny, więc mea culpa, mea maxima culpa.

RC jadły od dawna, ale szukałam czegoś bez pszenicy i trafiłam na Brit Care. Jedzą to od około miesiąca. Kupy mniejsze, niż na RC, żadnych brzydkich wyziewów, ale sierść mniej mi się podoba. Z drugiej strony najważniejsze, że psy są spokojne, ożywione i zadowolone z życia, masa mięśniowa ok. Będę testować Brit Care przez kilka miesięcy. Jeśli się nie sprawdzi, to wracam do RC.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...