Jump to content
Dogomania

Brit Care - nowość


Bura

Recommended Posts

Słuchajcie, chyba się wyjaśniło i wygląda na to, że mieliście rację... Oczywiście w mailu nikt o tym nie pisze, ale dziewczyna, która dostała ten podziurawiony worek skontaktowała się z nimi telefonicznie i powiedzieli, że specjalnie tak dziurawią przed wysyłką, żeby zajmowało mniej miejsca. Dodali też, że karma nie powinna się zepsuć, bo robią to właśnie zaraz przed wysłaniem. Jasne, co z tego, że ktoś zamawia zapas na kilka miesięcy i od razu tego nie wykorzysta. Jak dla mnie totalna masakra i raczej więcej tam nie kupię.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Illusion napisał:

Słuchajcie, chyba się wyjaśniło i wygląda na to, że mieliście rację... Oczywiście w mailu nikt o tym nie pisze, ale dziewczyna, która dostała ten podziurawiony worek skontaktowała się z nimi telefonicznie i powiedzieli, że specjalnie tak dziurawią przed wysyłką, żeby zajmowało mniej miejsca. Dodali też, że karma nie powinna się zepsuć, bo robią to właśnie zaraz przed wysłaniem. Jasne, co z tego, że ktoś zamawia zapas na kilka miesięcy i od razu tego nie wykorzysta. Jak dla mnie totalna masakra i raczej więcej tam nie kupię.

Głupota... To tak jakby otwierali opakowanie.. To powinno podlegać pod reklamację, ja bym nie darowała.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do Telekarmy meila w sprawie dziurawionych worków bo wg mnie taki worek = worek otwarty czy uszkodzony = towar nie pełnowartościowy

Odpisali że dziurawią worki przed wysyłką i potem owijają je streczem, więc nie ma tam dostępu powietrza, bo inaczej worki by same popękały :D

Poprosiłam o zdjęcia komory próżniowej w której dokonują tego procederu skoro dostępu powietrza nie ma, ale pewnie się nie doczekam. W każdym razie na pewno brak pewności kiedy je dziurawią, ile powietrza się do wora dostanie, wilgoci itd.

Ja z zakupów u ich zrezygnowałam. Od x lat karmę kupuję i nigdy się z czymś takim nie spotkałam o.O

Aktualnie zamawiam Brit Care Dog Show Champion, mam nadzieję że będziemy (ja i pies) zadowoleni :)

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy, że inaczej pakowaliby całe zamówienie i nie byłoby żadnego problemu. Jakoś jak zamawiałam Brit w innych sklepach to worki przychodziły całe i zdrowe ;).

Swoją drogą to bardzo ciekawe, że jedni przez telefon czy tak jak Ty, droga mailową otrzymują normalnie odpowiedź, że to ich normalna procedura, a mnie pan robi w bambuko pisząc, że:

" Cały mail osobiście doręczyłem managerowi magazynu w celu wyjaśnienia i jeżeli to jest działanie kogoś z magazynu wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji. "

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy możecie mi napisać, jak duże są chrupki w wersji z kaczką? Suka jadła wersje small z jagnięciną, fajne, małe chrupki, teraz je wersję dog show champion i troszkę problem jest własnie z wielkością kulek, bo woli małe, a te są dość spore. A jak jest w Endurance?

Pomijając upodobania psa do małych chrupek, to dog show polecam (tak samo jak lamb&rice), dobra dla wrażliwców, kupy małe.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po zjedzonym Brit Care JUNIOR w różowym worku muszę się pochwalić. W końcu znikły okropne wycieki z oczu ! W końcu kupy są łatwe do zbierania! W końcu wszystko wróciło do normy! Nauczka dla mnie wielka, po prostu nie kombinować jak jest dobrze bo można wszystko zepsuć... BC z dziczyzna, BC z rybką i Summit10 (tel lepszy bez zbóż z kurakiem) to były totalne klapy, bałam się że chodzi o coś więcej niż rodzaj mięsa w karmie, na szczęście wyszło na to że mój pies toleruje dobrze w karmie tylko jagnięcine. 

Dzisiaj ma dojść drugi worek i już wiem, że nie będę nic zmieniać! Tylko poza sezonem "aktywniejszym" zmienie na zwykłego adulta :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Moje szczenięta rasy briard po odstawieniu od cyca i okresie przejściowym na surowej wołowinie, karmię sprawdzonym starterem, ale starsze przedszkolaki (od 3 miesiąca, te które wylatują za granicę, bo innych już zazwyczaj nie mam w tym wieku) karmię już BC junior large breed. Jestem bardzo zadowolona z tej karmy. Sunię którą zostawiłam z ostatniego miotu karmię drugi worek BC junior large breed gran-free. Wszystko jest super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...