Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Ziutka

Terier Szkocki - Brwinów woj. mazowieckie

Recommended Posts

[quote name='Ziutka']Dostałam taką wiadomość ze Związku :

"
[I]Nie jest to terier szkocki, a west highland white terrier. Niestety nie mamy[/I]

[I]informacji o hodowcy, gdyż wyjechał za granicę, a psy o podanych przez[/I]
[I]Panią numerach tatuaży nie były zarejestrowane w naszym Oddziale[/I]."[/quote]

to jest odpowiedz od Pani ze ZK

[quote name='beka']On jest zarejestrowany jako szkot. Zdaje sie że Ziutka pomyliła go z westikiem .
W zk powiedzieli że szkot.[/quote]

Ja powiedziałam tej pani, że to terier szkocki i w lewej pachwinie ma tatuaż o numerach....
I ona mi mówi, że pod tym numerem widnieje suka....i jeszcze zrobiłyśmy 4 kombinacje numerów i pod każdym była suka..........więc się mnie zapytała czy aby to na pewno terier szkocki więc jej odpowiedziałam, że prześlę jej foty psa i niech sama zobaczy...........i zobaczyła i taką odpowiedź jaką wkleiłam uzyskałam od ZK........że to nie szkot tylko west.

Naprawdę dziwne ... ech ZK...

mniejsza z tym - wazne,zeby znalezc psu domek... dalam znac na forach szkociarzy i wesciarzy :)

zajrze tu wieczorem i jesli moge - poprosze o kilka slow na temat charakterku psiutka i najwazniejsze- jaki jest jego stan zdrowia :) i na ile lat ocenil go wet?

[quote name='beka']
A żeby sprawdzić nr to trzebaby wygolić miejsce gdzie on jest[/quote]

Doddy mi jeszcze powiedziała żeby oliwą posmarować to miejsce ogolone to jeszcze lepiej będzie widać tatu.

[quote name='magda0777']A może zamieścisz ogłoszenie na lokalnej brwinowskiej stronie [URL="http://www.brwinow.com"]www.brwinow.com[/URL] na forum dyskusyjnym?
Strona jest licznie przez brwinowiaków odwiedzana.
Pzdr.[/quote]

Wiem....Brwinów to moje miasto :cool3:
Porozwieszane są ogłoszenia na tablicach w Bryfie.
A jeżeli możesz to zamieść Szkocika na tej stronie.

Ciotki domek dla szweda jest zaklepany. Byly plany że szwedzik w sobote pojedzie do nowego domku. Niestety tak sie nie stalo z przyczyn niezaleznych ani ze strony chetnej osoby ktra go chciala adoptowac ani z mojej.
Prosze juz nigdzie nie ogłaszac szwedzika bo domek juz na niego czeka ale sytacja jego adopcyjna musi byc w 100% wyjaśniona.

jeżeli jest mozliwośc prosze o skasowanie zamieszczonych ogloszeń.