Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

Pozegnalismy Elcie...

Wiecie co - przyjechalo naprawde wielu Dogomaniakow, co wzbudzilo pewna sensacje wsrod dalszej rodziny i znajomych z pracy...

A my - mimo ze widzielismy sie czesto po raz pierwszy, padalismy sobie w ramiona jak bliska rodzina lub co najmniej dobrzy znajomi...

JoannaP zrobila zdjecia dogomaniackiego wienca - pewnie wkrotce sie tu pojawia.

A samo pozegnanie - najpierw lzy, klniecie na los, ze tak szybko odebral nam Rotti... Zapalilismy wiele niebieskich zniczy...

Pozniej czesc z nas - oprocz grona charciarzy, ktore udalo sie gdzies osobno - poszla powspominac Elcie - wzruszalismy sie i opowiadalismy, opowiadalismy, opowiadalismy...

Warszawiakow wypuscilismy dopiero ok. 16.

Teraz sprawy formalne - dzis wplynely kolejne wplaty:

Bielsko-Biała - 10

Poznań - 30 + 50 + 20 + 50

Swarzędz - 20

Gdańsk - 10

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam.

Byłam na pogrzebie Rotti razem z mamą i Pagaj.

Zgadzam się z Tufi,że więż między Dogomaniakami była wyrażnie wyczuwalna...to niesamowite.....

Wszyscy czuliśmy,że żegnamy niesamowitą osobę i niezastąpioną przyjaciółkę !

P.S.

Przepraszamy,za to,że nie udało nam się spotkać z WAMI po pogrzebie...

Mam wielką nadzieję,że jeszcze się spotkamy,ale w innych okolicznościach....

LU.

Link to comment
Share on other sites

Warszawska ekipa melduje sie juz w domu

Uroczystość wzruszajaca. Łezka sie w oku kreciła - to delikatnie powiedziane. Te przeciwsloneczne okulary nie zawsze chroniły tylko przed słońcem :(

Ale pewnie Rotti sie cieszyła, że mogła sie tam z nami spotkać i ze tyle osób przyszło ja pożegnac

Lu tak mi przykro że musieliście tak szybko uciekać :( Myslalam, że se pogadamy :roll:

A Poznanscy dogomaniacy to super gościnny i zorganizowany naród :P To wręcz nieprawdopodobne jak sie nami zajeli i rzeczywiście wyjechalismy ok. 16,00 i to bardziej z musu niz z checi :wink:

Tuffi jeszcze raz Ci dziekuje - Ty wiesz za co

Azir dla Ciebie tez wielki ukłon i za to co robiłas dla Eli i za dzisiejsza gościne.

A JoannieP za organizacje i pilotaż równiez sie podziekowania należą

Jak równiez dla wszystkich niewymienionych za miłe przyjecie. Człowiek sie po prostu czuł jak w gronie starych przyjaciół, chociaz wszystkich widziałam osobiście pierwszy raz w zyciu

Link to comment
Share on other sites

nie lubie offow i przez to niestety nie moglem byc z Rotti chociaz telepatycznie...moze by cos pomoglo! najgorsze jest to ze wlasnie 1 lipca dla Was to byl dzien smutku, a ja mialem urodziny ;(

;(

to piekne ze byliscie z Nia do konca ! Chwała Wam !

Link to comment
Share on other sites

STrasznie mi CIEBIE ELU brakuje wiesz o tym....poprostu sie z tym nie moge pogodzic, ciagle mi sie łezki w oczach krecą...dzis wróciłam do domu i nie moge sobie miejsca znaleźć... oglądam zdjecia i wspominam wspólnie spędzone chwile....szkoda, ze nastepnych nie bedzie...

Na pogrzebie było tylu dogomanikaów...a ile jeszcze było z TOBĄ myslami...

To dla CIEBIE...znicz.gif

Bedzie mi CIEBIE brakowało, ale zawsze bede o TOBIE pamiętac!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, zapomniałam wcześniej napisać - na pogrzebie ksiądz ogłosił, że msza za Elę zostanie odprawiona 23.lipca o godz. 8.00 w kościele na Winiarach - w Poznaniu

Dostałam również wiadomość, że w dniu pogrzebu Eli - CYTUJĘ:"...Metropolita Krakowski odprawił za Rotti mszę w Katedrze Wawelskiej, wśród królów, godne to miejsce dla Naszej Rotti...."

Link to comment
Share on other sites

Nie znałam Rotti.

Ale ...

Pomyślałam: "tylu chciałoby ją odprowadzić, a ja mam tak blisko".

Więc poszłam

z nią

na mój pierwszy

jej ostatni

tutaj

spacer.

Minął tydzień.

Pomyślałam: "ciekawe kto ją tam dzisiaj odwiedził?".

Pusto.

Tylko

kwiaty - zwiędły,

znicze - wypaliły się.

Zapaliłam mały niebieski znicz.

Skromny, ale niebieski.

Małe światełko.

Od wszystkich DGM.

Świecą się światełka tutaj

niech świeci się i tam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...