Jump to content
Dogomania

...dla Rotti ...


Recommended Posts

witajcie

No udało się - choróbska się pozbyłam i melduje się na spotkaniu jako "amator fotograf" więc PIKA wiesz co cię czeka ... :lol:

Tym razem wprawdzie bez szarlotki i "solo"( niestety Marek zostaje z Martą i jej ospą wietrzną) ale mam nadzieje ,że mi wybaczycie ( brak ciacha a nie Marka :wink: )

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Qrcze muszęcoś powiedzieć: Tak cudownych ludzi i tak dobrz zorganizowanej akcji to jeszcze w życiu nie widziałam! To jest coś wspaniałego że tak wszyscy stoją murem aby komuś pomóc. To jest naprawdę cudowne! Ja jestem od niedawna na dogomani ale ale jestem zachwycona i obiecuję , że choć jest nam ciężko (finansowo) to wpłacę napewno choć 10 zł.

Za Rotti trzymam kciuki, nie o to by wyzdrowiała ( bo napewno wyzdrowieje) ale o to by jej chumor i nadzieja nie opuszczała i choć jej nie znam to życzę wiele dobrego i mam nadzieję że gzdieś kiedyś się poznamy z Rotti i z innymi ludzmi z tąd!

Link to comment
Share on other sites

No i po spotkanku.....

W miłym towarzystwie ( ludzkim i psim) , przy ładnej pogodzie i pysznym jedzonku - Boguś wielkie dzięki za rolę kucharza.

Nasza Rottinka troszkę się źle poczuła ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło ( kurcze a ja musiałam tak wcześnie wracać :cry: )bo imprezka trwała nadal...

A jak było sami zobaczycie , tylko PIKA musi jeszcze troszkę popracować nad zdjęciami.

Już czekam na następne spotkanie z ROTTI i jej wspaniałymi psiakami.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kochani - jestem nowa na dogomanii, ale chce Wam powiedziec ze po przesledzeniu Waszej korespondencji jestem dla Was pelna podziwu za wspaniale zachowanie, dowcip, no i za tzw. caloksztalt. Bardzo Wam zazdroszcze imprezki,a poniewaz mieszkam w linii prostej okolo 1 kilomera od Palacu Kultury to moze kiedys zasluze( nie tylko tym!) na zaproszenie do udzialu w jakims party! Pozdrawiam wszystkich, za Rotti trzymam kciuki i mysle pozytywnie :ylsuper: Ewa&Riva(fcr)

Link to comment
Share on other sites

Było wspaniale...sami zobaczycie :D (Pikuś, nie mogę się doczekać zdjęć pospiesz się kochana oki? 8) )

No fajnie :roll: spiesze sie jak moge :niewiem:

Tylko, że ja tych zdjęć jeszcze nawet w domu nie mam 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

PIKUNIA bardzo będę się starała żebyś już dzisiaj miała zdjęcia .Jeśli nie uda się to zapraszam serdecznie na kawkę przy komputerze :wink:

Wyjaśniając sytację pozostałym - niestety sama nie potrafię nic ze zdjęciami zrobić :( ( a wielkość ich jest .....duża).

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szantina, dla mnie nie ma sprawy, dzisiaj, jutro, :wink: tylko nie wiem skąd Beacie przyszło do głowy, że ja te zdjęcia mam już u siebie, :lol: i mnie tak pogania :lol:

Ja Cię nie ,,poganiam"...ja się nie mogę doczekać (a to różnica :lol: )

Link to comment
Share on other sites

hejhej :) spotkanko było bardzo miłe :) (bea100 :) :) ) cieszę się że mogłam poznać następnych dogomaniaków :)

właśnie sciągam z drugiego kompa zdjęcia, zaraz wrzucę je na serwer i dam linka :)

a Rotti na drugi dzień na coursingu czuła sie o wiele lepiej , puszczała swoje piechy samodzielnie :)

Link to comment
Share on other sites

...a Rotti na drugi dzień na coursingu czuła sie o wiele lepiej , puszczała swoje piechy samodzielnie :)

Strasznie, strasznie jest dzielna 8)

Dostałam o 24,00 SMSa o treści ,,dotarłam" :P

Teraz musi bardzo i intensywnie ( :D ) odpocząć 8)

Link to comment
Share on other sites

Azir zaraz jak sie czegos dowiesz melduj dlaczego tam wyladowala i na ile :(

A ja....Ehh a ja nie dalam rady w koncu zglosic Cerigena do Wawy,ale moze uda mi sie to zrobic w Krakowie (jesli beda przyjmowac zgloszenia :-? )a jak nie to sprobuje dotrzec pociagiem...

Chyba,ze wowczas bede juz za granica bo wtedy umarl w butach ...

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co mówiła jej lekarka to może tam być kilka dni, a może i 2 tygodnie. Jest to związane z chorobą Rotti, a nie z wyjazdem. Pytałam, czy to przez wyjazd. Nie przez wyjazd. Nie będę się wdawać w szczegóły na forum, bo nie wiem, czy Rotti by sobie tego życzyła.

Psy będą u mnie jak zwykle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...